Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

pocket bike (allahaskına bakın)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasimbende var ama tavsiye etmem 70km hiz yapiyor 2hp fakat rahat degil yoruyor benim cocuk bana kiziyor binme diye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı kasim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasimbende var ama tavsiye etmem 70km hiz yapiyor 2hp fakat rahat degil yoruyor benim cocuk bana kiziyor binme diye
    Minigp yapıcaz....Gokart pistinde.........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı kasim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet aynısı bendede var çocuklar biniyo ben zor sığıyorum ama baya gezdim buralarda onla

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    İyide nerden aldınız kaça aldınız...... Paylaşın agalar olmuyor ama....Kıskanıyoruz....Nazar falan değer bakın........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    daha yok malesef
    ya bunların çin malları var akülü ama nasıl oldunu bilmiom açıkçası ucuz onlar 200 300e veriolardı galiba
    hayatta ya tozu dumana katarsın yada tozunu dumanı yutarsın:cherry:

cagri_5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R6
    bende pocket bike var isteyenlere yardımcı olabilirim ( sıfır )

Motosikleti
    yamaha dragstar 650 cc
    arkadaşlar ben bunlardan bitane gördüm hatta motorsiklet tamircisi bi arkadaşım var onun tükanında
    MURAT KARDEŞLERİMİZİ UNUTMAYACAĞIZ....

Motosikleti
    2001 XT 600E. HERGELE (ex. deli mavi)
    [B]SİZ DIŞARI ÇIKARKEN EVDEKİLERİN AMAN EVLADIM SAKIN BULAŞMA DEDİĞİ ADAMIM....[/B]

bunların en ucuzu ne kadar bilen varmı

bunlara tirafiğe cıkınca ehliyet gerekiyormu

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    Yanlış hatırlamıyorsam İstanbuldaki bir motosiklet ekibi bunlardan yapıyor... GEçenlerde diskokralına çıkmışlardı, ben bi araştırıyım bulursam geri dönücem

BULDUMMMMMMM,,, çok kesin bilgilere ulaşamasamda MOTORDELİSİ ekibi bundan bir tane yapmış Okan Bayülgene sende iletişime geç istersen

www.motordelisi.com
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

Ben kanunin sitesinde gördüm enduro cinsi 1300tl 50cc 2 zamanlı sitede yazmıyor ama bu motosikletlerin 70 yaptıgını biliyorum ve100kg kadar agırlık tartabiliyorlarmış

Eger alıcaksan ikinci el almanı tavsiye ederim 400-500 civarı satıyorlar

işte link
    http://www.kanuni.com.tr/tr/Default.aspx

siteye girdikten sonra juniordan mini bike tıkla

Bende görünce heves etmiştim ama ne yapçanki bunları 70 yapsa ne olcak seni kimse göremez bununla ancak bakkala gidersin o bile riskli ve gerçekten çok küçük

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    avcılarda bi berber abimiz 3 tane getirtti almanyadan xl boyundan satıyor şimdi hatta numarasını öğrenirim eğer ciddiysen
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

derbici_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC
    http://www.sahibinden.com/search.php?b[search]=pocket_bike&c=16981
    arkadslar ıste butun sorularınız cevabı burda buyrun bakıyorumda kımsenın bılgısı yok hıcmı googleden artamdınız haaa

http://www.sahibinden.com/en_guzel_y...item?tab=video
    arkadslar alın sıze konuyla ılgılı vıdeo ızleyın ben bıtane alacam ıyı geceler

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    ankara redline motorda gordum satıyolar
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

http://www.youtube.com/watch?v=5767Q0iPd1Q videoyu izleyin düşünceleriniz değişicek.

Pocket bike

ya bende almayı dusunuyorum orta Boy veya büyük boy ama bulamadım satan varsa burdan yazsa veya bi görüssek bugn arastırıyordm baktımkı yakın tarıhde yazmışsınız arkadaşlra cok cıddı alıcıyım burda var bi kucuklerden biraz büyük alsammı almasammı redline ankaradakılerı gordum fıyat cok yuksek geldı adamı aradım COK ARTIST konustu almakdna ondan vazgeçtim aynısını bugun sitede ilan verdiler 1 000 tl ye satılık diye eğer byk boy veya orta boy satan olursa lutfen ulssn

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    samsun yakakentte görmüştüm çok gülmüştüm koskoca adam buna biniyor diyo çok ses yapıyo ve egzozdaki duman mavi olmuş

kardeş bende babamla bu işi yapmak istiyoz motor fiyatları 400 lira dan 7000 liraya kadar var mış türkiye genelinde 110 kg taşıyomuş 80 , 90 km/h yapıyomuş şu an internette 400 liraya bir tane var en ucuz sana bir adres veriyim http://x.treme moto.com sahibinin adı fatih akbulut nosunu da verim cep:535 718 79 73 dükkan: 216 342 44 76 bizim alcağımız 899 lira 12 taksit toplam 1188 lira yapıyo http://www.cep motor.com yardım edebildiysem ne mutlu inş. istediğin ve cebine uygun birşey alırsın şimdiden hayırlı olsun

Alıntı BİKER BOY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bende babamla bu işi yapmak istiyoz motor fiyatları 400 lira dan 7000 liraya kadar var mış türkiye genelinde 110 kg taşıyomuş 80 , 90 km/h yapıyomuş şu an internette 400 liraya bir tane var en ucuz sana bir adres veriyim http://x.treme moto.com sahibinin adı fatih akbulut nosunu da verim cep:535 718 79 73 dükkan: 216 342 44 76 bizim alcağımız 899 lira 12 taksit toplam 1188 lira yapıyo http://www.cep motor.com yardım edebildiysem ne mutlu inş. istediğin ve cebine uygun birşey alırsın şimdiden hayırlı olsun

saolasın biker boy fatih ile görüstüm cepmotor.com ve x-trememoto.com
    ellerın de son 1tane kalmıs ozel byk by getırmısnız dedım buyk boy tavsiye etmıyoruz dediler eğer büyük boy satsalar kucuk boy tavsiye etmiyoruz derler ticaret sonucta benım malım kotu demez adam ama orda yok buyuk boy koymuslar fıyat koymamıslar nıye boyle dedım getırmekde wazgeçmişler )
    RACING POCKET ARANIYOR ORTA VE BYUK BOY TERCIH EDILIR TEMIZ KUCUKDE OLABILIR

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:28 PM ----------

bikerboyz ayrıca kardesım sakın o işe girmeyın bence cunku almanyada tanıdıgn varsa 100 -150 euroya getırtebılırsın ordakı fıyatlar aşırı yuksek SEN yedek parça fln işine girmiceksen sahibinden.com da alabılırsın sıfır 750 tl den 2tane sıfır paketinde satıyorlar
    fatih aşırı yuksek fıyat soluyor vede almanyadan cok ucuza getırtebılırsın getıremem dıyorsan sahibinden.com da bol çeşit ve ucuz motorlar var pist fln açıp orda işleteceksniz 2.el alın sıfır motoru 2-3 haftada indirirler )

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler