Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorsiklet Alarmi Montaji

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt 250
    MERHABALAR.YAMAHA YBR MARKA MOTORSİKLETİME (ModaCar CYCLONE Full Motorsiklet Alarmı 341425) MARKA ALARM ALDIM.MONTAJINI KENDİM YAPTIM.KATOLOGTA UZAKTAN ÇALIŞTIRMA VE STOP DAN BAHSEDİYOR.STOP KONUSUNDA SİKAYETİM YOK AMA ÇALIŞTIRMAYI ANLAMADIM KONUYLA İLGİLİ GÖRÜŞLERİNİZİ BEKLİYORUM...

Ve Kumandasinda Bİr Kapali Kİlİt Ve Bİde AÇik Kİlİt Var.ÜÇÜncÜ DÜĞmesİ Hoporlor Ve (x) Çarpi İŞaretİ Var.baĞlantilari DoĞru YaptiĞima Emİnİm LÜtfen Yardim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    73umut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    bildiğim kadarıyla vitesli motorlarda uzktan çalıştırma yapılamıyor.scooterlara özel yapılmış alarmlar onlar.. bende ybr ye alarm taktırdım ne stopu var ne çalıştırması yani bu biraz imkansız gibi geliyor bana. hadi bağladın diyelim motor boşta olması lazım şayet olmazsa direk duvara sinek olur uzaktan uzaktan

kozmiktohum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ESKİDEN-250MCT
    73umut abinin dediği gibi vitesli motorlarda uzaktan çalıştırma çok saçma bence bağlamamak en mantıklısı benimde vites motorum var alarımı ben bağladım uzaktan çalıştırmıcağım için gerek duymadım zaten ilk çalıştırma anında jikleyi çekmeniz lazım bunu uzaktan kumandayla yapamıyacağınıza göre bence gereksiz...
    saygılar
    büyük okyonuslarda küçük balık olacağına küçük göllerde büyük balık ol

Motosikleti
    hyosung gt 250
    NORMALDE VİTESTE İKENDE ÇALIŞMAZ

EWET CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.TABİKİ HAKLISIN...AMA BAĞLADIM ARTIK...VE ŞU ANDA MEMNUNUM.TAKILDIĞIM KONU UZAKTAN ÇALIŞTIRMA - STOP VAR DEMELERİNDE...GERİ KALAN TÜM FONKSİYONLARI YERİNDE ÇALIŞIYOR...

Motosikleti
    Buraya bir marka yazabilmem için mucize gerekli
    gece biri yanına yaklaştımı ötüsyosa TAM olarak çalışıyo demektir gerisi hikayee

Motosikleti
    hyosung gt 250
    bayağı teçrübe edindim.ses düğmesi var iki kez üst üste bastığım zaman sigorta yakıyor.ve sanırım uzaktan çalıştırma olayı kontak uyumsuzluğundan.bide alarmın sesi şöle iiiyii bir ses olsa...

motorcuq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 model HONDA CBR 600 RR ve mondıal 150 zat
    dostum bilmediğin şeylerle oynama bence tesisatı yakarsın bunu ehli birine taktır bence ha marşlı çalıştırma her motora takılır ama arkadaşların dediği gibigereksizdir benbualarımları arabalarabiletakıyorum oluyor olmazdiyebiolayyok ama viteslimotorlarda sakınca yaratıyor.

clourpoint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı motorcuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bilmediğin şeylerle oynama bence tesisatı yakarsın bunu ehli birine taktır bence ha marşlı çalıştırma her motora takılır ama arkadaşların dediği gibigereksizdir benbualarımları arabalarabiletakıyorum oluyor olmazdiyebiolayyok ama viteslimotorlarda sakınca yaratıyor.
    her motora uym sağlarmı?takması ve fiyatları nedir?kalite değerleri nedir?

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    bende motora alarm takmak istiyorum ama motoru aldığım servis zaten alarm satıyor ama fiyat çok yüksek.ben başka yerden istediğim alarmı alıp servise taktırtabilirmiyim?mantıken evet ama servis kendisindekini almamı tuttururmu acaba diye düşünmüyor da değilim.takmıyorum derse naparız yani?
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    bende cbr 125 im e geçen yıl servisine taktırdım çok memnunum uzaktan çalıştırma, stop, yer belirleme , bütün fonksiyonları mükemmel çalışıyo servis takarken bende başında duruyodum sanırım alarmın bir kablosunu marş motoruna doğrudan bağladılar sen yinede bir oto elektrikçisine veya benimgibi orjinal servisine göster

Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende motora alarm takmak istiyorum ama motoru aldığım servis zaten alarm satıyor ama fiyat çok yüksek.ben başka yerden istediğim alarmı alıp servise taktırtabilirmiyim?mantıken evet ama servis kendisindekini almamı tuttururmu acaba diye düşünmüyor da değilim.takmıyorum derse naparız yani?
    honda şanlıurfa aycanlar motor alarm dahil 50 ytl ye taktı benim motora
    bence takarlar neden takmasınlar
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cbr 125 im e geçen yıl servisine taktırdım çok memnunum uzaktan çalıştırma, stop, yer belirleme , bütün fonksiyonları mükemmel çalışıyo servis takarken bende başında duruyodum sanırım alarmın bir kablosunu marş motoruna doğrudan bağladılar sen yinede bir oto elektrikçisine veya benimgibi orjinal servisine göster

honda şanlıurfa aycanlar motor alarm dahil 50 ytl ye taktı benim motora
    bence takarlar neden takmasınlar
    o fiyata olsa zaten ben de direkt servise giderdim.servisin bana dediği alarm 114 ytl, yani bayaa pahalı.
    senin alarmdaki yer belirleme sisteminden biraz bahsedermisin.bu bahsettiğin şey acaba uzaktan sireni çaldırma durumu mu?çünkü alarmlarda bu olaya yer belirleme denip yanıltılabiliyor insan.

arkadaşlar benim zongshen 125-32 i var onun orjinalde alarmı var uzaktan calıştırma sesli sessiz kurulum tüm fonksiyonlar süper tavsiye ederim

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı KORUMA70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim zongshen 125-32 i var onun orjinalde alarmı var uzaktan calıştırma sesli sessiz kurulum tüm fonksiyonlar süper tavsiye ederim
    önce bir zongshen alalım, sonra alarmını mı sökelim diyorsun yani?
    ne alaka şimdi, o bahsettiğin alarmlardan zaten bütün çin motorlarında var biliyoruz...

Motosikleti
    hyosung gt 250
    MARŞ DİNAMOSU KABLOSUNU BULDUM.ALARMIN BEYNİNDEN GELEN MAVİ KABLOYU DA ONA BAĞLADIM....AMA OLMUYOR.İNAT OLDUK VALLA.AMA İLGİNÇ BİR SİSTEM.MOTORSİKLETTE ALARM OLMASI....DÜN KOMŞUNUN ARABASININ YANINDA BENİMKİ SİVRİSİNEK SESİ GİBİ CIKIYOR ALARM SESİ...ASLINDA MOTORSİKLETLERİN ORJİNALİNİ BOZMA TARAFTARI DİĞİLİM.BAZI EKLENTİLER GÜZEL OLUYOR...O DA İNSANIN KARAKTTERİNİ YANSITIR.MESELA Bİ DE NOS TAKSAM,PİKNİK TÜPÜNDE DENEMEK İSTERDİM NASIL OLURDU ACABAAA

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hondası olanlara Honda servislerindeki anlaşmalı alarmı takmalarını tavsiye ederim... Immobilizer'a kadar birsürü özelliği var ama en iyi özelliği elektrik sistemine bağlanmasına karşın anlaşmalı olduğu için garantiyi bozmuyor... Küçük motorlar için 120 , büyük motorlar için 150 ytl... Bilgi isterseniz bana ö.m atabilirsiniz. Ha ayrıca çoğu alarmın aküye veya elektrik sistemine zararı vardır ve su gördümü bozulur.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    hyosung gt 250
    merhabalar.ybr elektirik tesisatı konusunda bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum .alarm montajını bi yerde yanlış bağladım.bi iki elektirikçiye gittim. yardımcı olamadılar.benimde hiç fırsatım olmuyor servise gitmeye.alarmın tüm fonksiyonları çalışıyor fakat uzaktan çalıştırmada sigorta yakıyor lütfen yardım.

kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture
    Arkadaşım o alarmda uzaktan çalıştırma özelliği diye bahsedilen Kontağın açılması.Hoparlöre iki kere basarsan kontak açılır,sen sadece starta basarsın bu daha mantıklı zaten.Bende o alarmla sorun yaşıyorum sesini değiştiremedim ayrıca sesi düşük ve motora tekme atsan alarm işlemiyor.İyice kurcalamak lazım :D Bi çözebilsem.
    İstiyorumki dokunulsa dahi alarm çalsın çünkü çok kurcalanıyor led ışıklı sibop kapaklarım vardı hareketle çalışan onları bile çaldırdım alarm olmasına rağmen.Millet oturacak yer bulamıyo sehpa üzerinde duran motora oturuyo bakıyorum alarmın çaldığı filan yok,gelde çıldırma

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    bende zs 200 gy var.. alarm sonradan takıldı ve gayet başarılı.. uzaktan çalıştırması da gayet iyi. yalnız komik olan şu ki eğer uzaktan çalıştırma tuşu ile motoru çalıştırırsan bi daha kolay kolay durmuyo

yani ateşleme kilidi açıkta olsa kapalıda olsa motor bi düğmeye basarak çalışır hale geliyo (tabi viteste olmazsa iyi olur) ama bi kere kumanda ile çalışınca sonra stop ettiremiyorum..ehehehe yani gaz kesme dugmesine de bassam motor tır-tır-tır-tır rolantisine devam ediyo.. anca vitese takıp gaz vermeyince durdurabildim..bi iki kere denedim baktım sonuç aynı sonrasında ellemedim!
    Wildgoose Rider - Transalp 650

Motosikleti
    Artık Yok
    arkadaşlar çoğu vitesli motorda debriyajın başında müşür var vitestede var yani motor viteste iken çalışmaz debriyajı çekerseniz viteste iken çalışır bu konuya takılmayın tabi motorunuz çok eski bir modelse o başka bence scooterlarda dha riskli çünki soğuk motor cigle ile çalışacağından motor gider soğuk motoru uzaktan çalıştırmak akıllıca değil bu olay 10-15 dk önce bıraktıysanız motoru iyi olur hemen marş basar bağlantılar için servise gidin derim sigorta atıyosa yanlış bişeyler var sigorta atmasaydı kesin tesisatı yakardı şansınızı zorlamayın....

abi benım motora olur mu o alarım bende mars falan yok otomatık ayakla calısıo olurmu benım motora

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)