Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Fuardaki Avantajlı Ürünler ve Aldıklarınız (Motoshow 07 )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondi Macit
    Alıntı parker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de cok begendm ama bu fiyatın iyi oldugunu nasıl anladınız? ben de alacagım ama fiyatları sordum bir arkadasıma ispanyadan zaten cok pahalı deildedi...dogru mu hatırlıyor acaba? yarın ilk isim bakmak
    Mont almaya niyetlendiğim için hemen hepsine bakmıştım. 120 YTL'lik yerli cordura ceketlerden 530 avroluk olanlara kadar. Açıkçası pahalı olanlardaki farklılkları sezmeye başlamıştım, en azından etiketlerinde bol miktarda sertifika oluyor Ayrıca havalandırma bilek, etek ve belde ayarlama kuşakları, çıkabilen iç astar. Detay işçiliğinde özen, kumaşı zaten kaliteli duruyor ama anladığım kadarıyla cordura değil.

Dediğim gibi kalitesini anladım ama fiyatı demode olduğu için düşük sandım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Yarın fuarın son günü. kelepirlerden ses yokmu
    Yazlık montlar kaç paradır. Son gü
    nü bekliyorum . Batan geminin malları misalı

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Fuara gidip te uyuz olduğum bir konu da...

Bu üzerinde honda , yamaha , kawasaki armaları olan fason üretim polarlar oldu.
    Bi arkadaşın kardeşine alalım dedik hediye olarak.Yeşil bi polar beğendi. Ön tarafında kawasaki yazıyor , kenarlarında da bir kaç tane stıcker var.

Dedik ki ne kadar bu...

55 Ytl

Yuh el insaf artık...

Bildiğiniz polar bu yaaa...

Yani herhangi bir markanın lisanslı ürünü felan değil. Adamlar üzerine kawasaki yazdıkları için firmaya lisans bedeli felan ödemiyorlar anlayacağınız.

Ayıptır.

O poların üzerinde yazısı olmayanı merter de 10 ytl ye satılıyor. Üzerine iki tane yazı yapıştırdın mı sanki revit mont satıyo adamlar. 55 ytl fiyat koymuşlar....

Kör tuttuğunu öper misalı bir durum anlayacağınız...
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Motosikleti
    sh300
    Alıntı necropolis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Bir de motobot aldım arkadaşın dediği gibi 100 YTL, yanında da su geçirmemesi için sprey hediye ediyorlar. Bu bot hakkında daha önce okuduğum ve ciddi bulduğum yoruma rağmen hem başlangıç aşamasında bir motorcu olmam hem de yerli girişimciyi desteklemek maksadıyla satın aldım. Akşamüstü botla motora bindim ve ilk düşüşümü yaşadım Bu düşüşte benim acemiliğimin ve alta eklediğim arkadaşın yorumunda bahsettiği botun -hatalı- aksının rolü ne kadardır merak ediyorum. Sanırım düşerken ayağımın ucunu tam kaldıramadığım için arka fren bir şekilde ve oranda basılı kaldı. Tecrübeli arkadaşlar yorumlarını eklerse yol gösterici olur düşüncesindeyim.

ALINTI :

12/02/2007 kalitede yerli damgası
    Öncelikle daha mükemmel olmasını engelleyen birkaç şeyi yazmam gerek; Birincisi fermuarın altındaki körük gerçek deriden yapılabilinir. Gerçek deri olmadığı için bir süre sonra giyip çıkarırken oluşan dirençten dolayı bu parça kenarlardan yırtılma yapacaktır. İkincisi burun uçlarındaki koruyucu plastik parça çok daha büyük olmalı, aşağı tabana çok yakın bir yere kadar uzanmalı, üstünde süs gibi durmamalı. Vites değiştiren sol yanda bu parçanın yetersizliğinden deride tahribat zamanla kaçınılmaz gibi görünüyor. Üçüncüsü aşık kemiği korumasının içi oyuk olmalı. Eti tutku ya da ülker biskrem gibi üzeri oval altı düz yapılmış.Gerçekten sağlam ama, fazla yürürseniz aşık bölümünü rahatsız yahut tahriş olacaktır.Bir de boğaz yanı (üst bölüm) arkaya değil daha öne yatık imal edilmeli(yandan bakılınca anlarsınız) Motosiklet üzerinde bacak ve ayak açısı kapanıyor. Gelelim inkar edilemez artılarına; Motobot bu ürünü Revit'in Nemo modelinden esinlenerek üretmiş. Gerçekten %100 deriden taş gibi bir ürün. Korkunç sağlam.Fazlasıyla güven de veriyor. Ben Ufo dizlikle beraber kullanıyorum, bacağı dizden aşağı boydan boya koruma altına almış oluyorum. Kesinlikle öneririm. Severek kullanıyorum. Bahsettiğim eksileri giderilse motosiklet botunda tartışmasız lider olur.
    Yorumu bırakan kullanıcı: SERKAN HIZIROĞLU
    Değerli yorumlar için teşekkürler. Bot hakkında yorumları mutlaka üreticiye bildirmeyi ihmal etmeyin. Böylece ürünlerinde gereken düzeltimleri yaparlar. Çünkü satışlarını arttırmak isteyeceklerdir.

Fuarda bazı firmalar 1 euro = 1 ytl. olarak işlem yapıyorlardı. Bazı ürünlerde %20, bazı ürünlerde %40 indirimler gördüm. Sigortalarda %10 indirimler vardı. Özellikle yerli üretim marka basılmış polar vb. ürünlerden uzak durun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondi Macit
    Alıntı Cloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Spear Balaklava (maske) aldım 30 dedi kredi kartı tek çekim 27'ye bıraktı Honda standlarından biri idi ama bayii standı idi. Dönüşte de takıp denedim, harika bi duyguydu soğuk ve rüzgardan eser yoktu, boynuma kaşkol takmaktan ya da boğazlı kazak giymekten kurtardım. Piyasada 40 - 50 civarı satıyolar tavsiye ederim.
    Ben nakit 20'ye aldım o yerden.

Alıntı sbuyukkilic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın fuarın son günü. kelepirlerden ses yokmu
    Yazlık montlar kaç paradır. Son gü
    nü bekliyorum . Batan geminin malları misalı
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ont-aldim.html

Belki bi fikir verir.

emrahcanyayli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim history
    baaaktııım baaaktttııım ucuza bısey bulamadım magazaya gıdınce de zaten aynı ındırımlerı yapıyolar hem daha bı ılgıulenıyolar falan ben ne aldım bılıyo musunuz ala ala hihihihi jim beam dakar team ın sapkasını 5 ytl mutlu oldum valla hihi keske paramız olaydı da daha seyler alabılseydık kısmet bı dahakı fuarlara

HyperXCrossfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400

2 adet lbc mont+2 adet lbc pantolon=440 ytl
    Nolan n61 grafic=160 ytl
    eldiven+dizlik+dirseklik=120 ytl

şimdilik yeter bizim ramzeye

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    hayırlı olsun arkadaslar hepinizinki
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1adet AGV kask aldım=160ytl verdim
    arka teker sehpası aldım=25ytl verdim(piyasası 80ytl)
    shell zıncır yağ aldım 3 adet=15*3=45ytl verdim,
    ixon strado bayan mont alıcaktım ki pahalı geldi fiyatı 225 ytl istediler.
    shoei siyah vizör alıcaktım kalmamıştı.50 euro istediler yuh dedim.ama 40 a alırım onu.
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    HYOSUNG
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şöyle 5ytl bellik, 50ytl bot falan varmı yaw? esas avantaj bunlar olur bence.
    Okadar ucuz şeyler olmadığı gibi kasklarda almış başını gidiyor arkadaşlar .
    Ben belliğimi metrodan almıştım çok da memnunum suspect üstün bi bellik deil ama bir çok bellikten iidi 25 ytl aldıığım bellik mağazada 60 ytl idi haberin olsun.Ayrıca dizlik vs şeylerde oluyo.
    [B]KAPI ÖNÜNE KONAN BİR KAP SU CANLARIN HAYATINI KURTARIR[/B]

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    120 Euro'ya Sidi B2 bot aldım.

360 Euro'ya Clover Rc-100 Deri Mont aldım.

65 Euro'ya Sheoi Spectra Silver Vizör aldım.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı Arthas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arthas resimdeki sen misin
    Ducatista:)

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Arkadaş da o bottan 115 euroya almış. Ne tutturuyorlarsa satıyorlar demek
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet resimdeki benim clover ın modelliğini yapıyorum aynı zamanda. Başka foto bulamadım, bu artisti bulabildim
    Prometheus Aynen öyle daha da pazarlıkla 115 e de alınabilirdi aslında ama saatlerce orda gezmenin verdiği yorgunlukla adamla pazarlık faslını çok uzatmadım.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

banistercaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    nolan n61 kaskımı sattım 100ytl ye
    yerine 550ytl ye shoie raid 2 strife aldım
    kask 450ytl ye gelmiş oldu bana
    Gilera Runner vxr 200 (pert...)
    Piaggio Xevo 250ie

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636

ben bunları aldım parada vermedim kardeşim atilla saolsun
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    HYOSUNG
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş da o bottan 115 euroya almış. Ne tutturuyorlarsa satıyorlar demek
    Ewet katılıyorum çok sinirleniyorum öle olunca bir eldiven baktım fiatını sordum,kutuda bulamadılar fiatı nerden aldınız dediler yerde idi dedim 2 kişi öle böle ,90 ytl die salladı ohaa dedim yani bu kadarda adilik olmaz..
    Arkasından başka eldiven baktım çin malı imiş önce fiatını sordum 35 ytl dedi adam bitiriyoruz falan sonra alalım deince 50 ytl e çıkardı eşim alalım dedi ama ben çok kızdım almadım üstelik çin malı,en son M_tech e baktım 60 ytl idi ama çok güzel tam istediğim gibi onada size olmadı sadece branda aldığımla kaldım..Ellerim çok küçük zor oluyo bulmak eldiven bana sirkeci yolları göründü belliki..

Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arthas resimdeki sen misin
    Bende içindeki ilemi satılıyo dicektim yoksa banka kredisi bile alırdım yani
    [B]KAPI ÖNÜNE KONAN BİR KAP SU CANLARIN HAYATINI KURTARIR[/B]

Alıntı bathu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben bunları aldım parada vermedim kardeşim atilla saolsun

bi de MT gömleği almaya çalışıyodu, götürememiş heralde

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    bende bişeyler almadan duramadım 2t-shirt marka türkiye mt 20ytl nakit pos makinası yoktu 1tane motobot 100ytl diğer botlar 15000km dayandı tane schubert s1kask 440 eurodan 420indirdim 6taksit diğer kaskım 250sonra yüzüme yapışmaya başladı bu arada 1tane carberg kask satıyom çenesi açıldığı için kullanamıyom güneş gözlüklü birkaç kere taktım gümüş 250euroya almıştım 100euroya veriyorum 1tane zincir temizleme yağı made in türkey 5ytl başka yerlere sordum 20ytl den başlıyor birde racing koruma aldım hein gerekeden üst ve alt kıyafetin altına giymek için yazın patates olmamak için 240euro gezilere başlayabiliriz

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Arthas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

vizörü nerden aldın ,merak ettim?bende sordum shoei cx-1 vizör kalmamıştı.fiyatınada 50 euro dediler..
    hayırlı olsun
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler