Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Fuardaki Avantajlı Ürünler ve Aldıklarınız (Motoshow 07 )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Konu dışı geyik mesaj sahipleri, tekrarı halinde uyarı alacaksınız. Lütfen bilgilenmek isteyen arkadaşlarımızın haklarına biraz saygı gösterelim
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondi Macit
    GDR Çeneden Açılır Kask vardı 150 YTL nakit dediler, kuzey motordu sanırım. Ama ben Yıldız ticaretten 215 nakite Airoh SV 55 sport aldım.

Bir de motobot aldım arkadaşın dediği gibi 100 YTL, yanında da su geçirmemesi için sprey hediye ediyorlar. Bu bot hakkında daha önce okuduğum ve ciddi bulduğum yoruma rağmen hem başlangıç aşamasında bir motorcu olmam hem de yerli girişimciyi desteklemek maksadıyla satın aldım. Akşamüstü botla motora bindim ve ilk düşüşümü yaşadım Bu düşüşte benim acemiliğimin ve alta eklediğim arkadaşın yorumunda bahsettiği botun -hatalı- aksının rolü ne kadardır merak ediyorum. Sanırım düşerken ayağımın ucunu tam kaldıramadığım için arka fren bir şekilde ve oranda basılı kaldı. Tecrübeli arkadaşlar yorumlarını eklerse yol gösterici olur düşüncesindeyim.

ALINTI :

12/02/2007 kalitede yerli damgası
    Öncelikle daha mükemmel olmasını engelleyen birkaç şeyi yazmam gerek; Birincisi fermuarın altındaki körük gerçek deriden yapılabilinir. Gerçek deri olmadığı için bir süre sonra giyip çıkarırken oluşan dirençten dolayı bu parça kenarlardan yırtılma yapacaktır. İkincisi burun uçlarındaki koruyucu plastik parça çok daha büyük olmalı, aşağı tabana çok yakın bir yere kadar uzanmalı, üstünde süs gibi durmamalı. Vites değiştiren sol yanda bu parçanın yetersizliğinden deride tahribat zamanla kaçınılmaz gibi görünüyor. Üçüncüsü aşık kemiği korumasının içi oyuk olmalı. Eti tutku ya da ülker biskrem gibi üzeri oval altı düz yapılmış.Gerçekten sağlam ama, fazla yürürseniz aşık bölümünü rahatsız yahut tahriş olacaktır.Bir de boğaz yanı (üst bölüm) arkaya değil daha öne yatık imal edilmeli(yandan bakılınca anlarsınız) Motosiklet üzerinde bacak ve ayak açısı kapanıyor. Gelelim inkar edilemez artılarına; Motobot bu ürünü Revit'in Nemo modelinden esinlenerek üretmiş. Gerçekten %100 deriden taş gibi bir ürün. Korkunç sağlam.Fazlasıyla güven de veriyor. Ben Ufo dizlikle beraber kullanıyorum, bacağı dizden aşağı boydan boya koruma altına almış oluyorum. Kesinlikle öneririm. Severek kullanıyorum. Bahsettiğim eksileri giderilse motosiklet botunda tartışmasız lider olur.
    Yorumu bırakan kullanıcı: SERKAN HIZIROĞLU

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abs'sizfiyatı bu . abslisinide tahmin et işte

Tamam işte...Bi ABS parası daha koyup gelicek....

Ama ucuza bişey kalmamış artık.....Yada bizde para yok.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    arkadaşlar kaskların fiyatları nasıl?hangilerini tavsiye edersiniz?

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam işte...Bi ABS parası daha koyup gelicek....

Ama ucuza bişey kalmamış artık.....Yada bizde para yok.....
    aslında söyledigin her iki şeyde dogru. 2006 yılında alınan vergilerle 600cc motosiklet ile 1600cc orta halli bir araba arasında pek fark kalmadı. ve diger konudada haklısın vatandaşın parası kalmadı.

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    LAzer,nolan kask fiyatlarını alabilirmiyiz?

Arkadaşlar, fuarın bence hiçbir cazip tarafı yok. Araştırmalarım böyle. Adamların normal satış mağazasından çok daha iyi şartlarla alınabilir..Ki, fuarda standı olan ciddi bir firma sahibine söyledim konuyu. Fuarda daha ucuz olması gerekmez mi diye .. Verdiğimiz bi ton kirayı nasıl çıkaracağız dedi..Bilginize..
    Coşkun, Mersin
    SYM HD200

Ben Spear Balaklava (maske) aldım 30 dedi kredi kartı tek çekim 27'ye bıraktı Honda standlarından biri idi ama bayii standı idi. Dönüşte de takıp denedim, harika bi duyguydu soğuk ve rüzgardan eser yoktu, boynuma kaşkol takmaktan ya da boğazlı kazak giymekten kurtardım. Piyasada 40 - 50 civarı satıyolar tavsiye ederim.

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı Can_Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, fuarın bence hiçbir cazip tarafı yok. Araştırmalarım böyle. Adamların normal satış mağazasından çok daha iyi şartlarla alınabilir..Ki, fuarda standı olan ciddi bir firma sahibine söyledim konuyu. Fuarda daha ucuz olması gerekmez mi diye .. Verdiğimiz bi ton kirayı nasıl çıkaracağız dedi..Bilginize..
    surumden cikaracak tabi ki hocam 100 bin kisi ziyaret ediyormus az uz bi rakam degil
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de Ankara'dan gelicem fuara, hatta 2-3 saat sonra yola çıkıcam. Clover rc-100 deri mont almayı düşünütorum. Normal fiyatı 460 euro, fuardaki fiyatını bilen var mı acaba?
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

ferrari_gani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4 ruhlu karakaçan enduro&touring&race GETZZZ
    benim tavsiyem motoru olmayan ve alamayacak olanların fuara gitmemeleri eğer kalbi warsa gitmesinn ben gittim ve şu anda depresyondayım sabah sabah evdekilerle kavga çıkardım

şaka bi yana tavsiyem kıyafet alırken gezebildiğiniz kadar tüm standları gezin çünkü(markasını hatırlamıorum ama) aynı montu bi yerde 375 bi yerde 315e buldum yani araştırarak çok daha ii fiyata bulabilirsiniz
    dünyada her erkeğe 4 kadın düşüyor. benim hakkımı her kim yiyosa haram zıkkım olsun elinde patlasın

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    alpinestars joe rocket fln amerikan markalarini merak ettim rastlayan oldu mu fuarda
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

metemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİ 250 MCT
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dainese montlarda nakite %20,kredi kartına %15 indirim var ..
    hangi şekilde ödersek indirim yok peki
    ...tın tın giderim abi....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondi Macit

Levior mont aldım

Arkadaşlar bugün fuardan LEVIOR marka mont aldım. Aslında başka bir mont alacaktım, epeyde dolaştım. Korlas standında %50 indirim köşesini incelerken bu montu gördüm. Adını hiç duymamıştım ama inceleyince esaslı bişey gibi gözüktü bana. Levior'un İspanyol firması olduğunu, montun Vietnam'da üretildiğini gördüm. Fiyatı 270 avro, indirimden dolayı 130 avro olmuştu. Gidip başka montları baktım biraz daha ama aklım onda kalmıştı. Muhtemelen seri sonu o yüzden %50 indirim var diye düşündüm. Geri döndüm satıcı arkadaşa nakit 200 YTL önerdim. Bir süre düşünüp, danıştıktan sonra ok dedi. Eve gelince detaylı inceledim. Valla dört dörtlük bir mont gibi duruyor. Biraz önce levior.net'i inceledim. Model adı Welkom ve üstelik 2006/07 koleksiyonuymuş.

Çok iyi bir alışveriş yaptığımı düşünüyorum. Siz ne dersiniz, markayı bilenlerin yorumunu bekliyorum. Sevgiler.

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Hayırlı günlerde kullan. Üstünde paralansın.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bi resmi olsaydı daha iyi olabilirdi bu aralar shark monta 185 diyen satıcılardan sonra ... Bende zaten shark'ı alt limit yaptım tüm montları ona göre ucuz ya da pahalı diye degerlendiriyorum =)
    (http://www.levior.net/articles.asp?idcat=4 sizinki hangi modeldi )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondi Macit
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi resmi olsaydı daha iyi olabilirdi bu aralar shark monta 185 diyen satıcılardan sonra ... Bende zaten shark'ı alt limit yaptım tüm montları ona göre ucuz ya da pahalı diye degerlendiriyorum =)
    (http://www.levior.net/articles.asp?idcat=4 sizinki hangi modeldi )
    Welkom modeli. Resim eklemeyi düşündüm ama henüz beceremiyorum.

alonso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle
    hayırlı olsun güle güle kullan

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Tipi hoşmuş güle güle kullanın

Bu arada resimin nasıl yüklendigini anlatan bi konu wardı

Motosikleti
    piaggio x8 250 premium
    ben de cok begendm ama bu fiyatın iyi oldugunu nasıl anladınız? ben de alacagım ama fiyatları sordum bir arkadasıma ispanyadan zaten cok pahalı deildedi...dogru mu hatırlıyor acaba? yarın ilk isim bakmak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler