Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

işte size 350 jawalar.....

Motovento
    REKLAM ALANI

güzelmiş aslında eskilerdede iş varr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Arkadaşlar bu makineler o kadar sağlamki 35 yıl binersiniz hayatta sorun çıkarmazlar.Akrabamda var 1993 model Laser 250 cc 13 yıldır kullanıyor ne debriyaj istedi nede fren balatası arka fren ayarı bile değişmedi ben böyle gaddar makineler görmedim.Bazen kullanıyorumda ne ciğer var alette.!. vites yukarı 2-3-4 aşağı yani şimdikilerin tam tersi bazen şaşırıyor insan ama sorun çıkarmaması harika bişey kalmadı artık böyle motorlardan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    Alıntı SAKİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu makineler o kadar sağlamki 35 yıl binersiniz hayatta sorun çıkarmazlar.Akrabamda var 1993 model Laser 250 cc 13 yıldır kullanıyor ne debriyaj istedi nede fren balatası arka fren ayarı bile değişmedi ben böyle gaddar makineler görmedim.Bazen kullanıyorumda ne ciğer var alette.!. vites yukarı 2-3-4 aşağı yani şimdikilerin tam tersi bazen şaşırıyor insan ama sorun çıkarmaması harika bişey kalmadı artık böyle motorlardan.
    ıyı bılgılerın ıcın cok sağol abı...
    ben de suzukı gs500 de var..bıde style cavam var.....
    bosuna jawa kullanmıyorum yanı...saglamlık olsun yedek parca olsun...hem croosta yapıyor...actıgım konu baslıklarına bakarsanız...butun tıplere gırıyor cavam....buyuk bı racıngde alsam cavamı genede satmayacam....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    5. jawam yoldamı ne....bendeki jawa platinli...beyinli jawalar hız konusunda platinlilerden daha iyiler....beyinli almaya niyetlendım bakalım....

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)