Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Aile nasıl ikna edilir???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    daha yolun basındasın ........ısın zor kolay gelsın....
    MT ANTALYA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    valla aynı sorun bende de vardı. Soz verdikleri halde vazgeçtiler almaktan. Bende bi akraba sayesinde bankadan kredi cekecektim. Sonra enişte sagolsun hiç yapmaz dı ama bankaya bulasacagımı ve kesin kararlı oldugumu anlayınca bana nakıt cıktı ve babamdan habersiz gittik motoru aldık. Ben 250 ytl her ay ona odedim ve yuzumun akıyla 3 milyar borcu 20 yasımda bitirdim... Aldıktan sonrada artık bişey demeye yuzleri kalmadı.Ve de onlara muhtac oldugumu sandılar ama o kadar sıkıntıya ragmen ben motorumun borcunu 3 milyar ve korumalarımın borcunu 1.250 ytl odedim. Su anda yüzüm ak ve ailemin güvenini kazandım biraz da olsa. Ve anlatabildim bu içimdeki motor sevgisini onlara.. Allah sukur su ana kadar kaza vb bi olayımda olmadı o yuzdende biraz daha ılımlılar şimdi motora karsı. Hatta seneye satıp babamın yardımıyla biraz daha büyük bişey almayı bile düşünüyoruz...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  Predator[23rd],buranın bir motosiklet sitesi olduğunu unuttunuz heralde...Aramızda bayan üyelerin de bulunduğunu da tabi...
    Gönderdiğiniz link ve fotoğraflar bu sitenin formatına uygun değil,yazışmalarınıza ve verdiğiniz link ve fotoğraflara dikkat ederseniz sizin ve bizim açımızdan daha iyi olur.Bu mesaj bir uyarı niteliğindedir ve tekrarı halinde gereken kurallar dahilinde yapılacaktır!
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Motosikleti
    cbr 125
    BU ISTE YA SÜPERR .....
    ZAFERE KADAR DAİMA!!

Motosikleti
    kawasaki ninja ya hayır demem ama yok:(
    abi komiksin ya evlenmişsin hala babandan motor için izin istiyorsun büyüğü saymak kötü bir şey değil ama bu kadarı da aşırı bence al motoru sonra dersin aldım bak motor diye benim gibi 17 yaşında motor için para biriktirmeye her niyetlendiğinde başarısız olan (öğrenciyim:()ebeveynlerinin yanında motosiklet yada motosiklet.net le başlayan cümlelerin kurulmasının yasak olduğu bir yerde yaşamıyorsundur herhalde
    git al fazla bekleme sonra şekil a b ve c deki gibi olursun
    şekil a

şekil b

şekil c
    eğer ailen motosiklet binmene izin vermiyorsa gizlice bin

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla aynı sorun bende de vardı. Soz verdikleri halde vazgeçtiler almaktan. Bende bi akraba sayesinde bankadan kredi cekecektim. Sonra enişte sagolsun hiç yapmaz dı ama bankaya bulasacagımı ve kesin kararlı oldugumu anlayınca bana nakıt cıktı ve babamdan habersiz gittik motoru aldık. Ben 250 ytl her ay ona odedim ve yuzumun akıyla 3 milyar borcu 20 yasımda bitirdim... Aldıktan sonrada artık bişey demeye yuzleri kalmadı.Ve de onlara muhtac oldugumu sandılar ama o kadar sıkıntıya ragmen ben motorumun borcunu 3 milyar ve korumalarımın borcunu 1.250 ytl odedim. Su anda yüzüm ak ve ailemin güvenini kazandım biraz da olsa. Ve anlatabildim bu içimdeki motor sevgisini onlara.. Allah sukur su ana kadar kaza vb bi olayımda olmadı o yuzdende biraz daha ılımlılar şimdi motora karsı. Hatta seneye satıp babamın yardımıyla biraz daha büyük bişey almayı bile düşünüyoruz...
    çok güzel ya senin adına sevindim inşallah bende halledeceğim bu meseleyide
    olcek olcek
    BU ALANA REKLAM ALINIR

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    biraz sabır ve kendine güven yeter
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

WarrioR SakO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim babam eski motorcuydu onun icin ilk motorumu bana o aldi onun icin babami cok seviyorum ne sanslimisim
    DREAM OF POWER SAKO

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)