Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

mevsimi geldi motosikletler çevrilmeye başalandı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    heyferhatbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 (2006)
    Bende ehliyet yok sınavları geçtim direksion var bi ama o b için A2 için zaman yok askere gidecem
    [CENTER][B]YoLLarda BuLurum Seni...[/B][/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yuzak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200 cc
    malesef sayın ihtiyar
    fren muayene konusu bir garip
    kanunun yürürlüğe girdiği tarihi (10/2004 sanırım)degilde genelgenin ulaştırıldıgı tarihi baz alıyorlar
    garip bir ikilem sitede okuyorum düzeltme ile halloldugunu
    gidiyorsun tescile şu-bu tarihten sonra geçerli
    çözülecek gibi degil muhatab yok

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Her türlü kontrolden geçmeye hazırım ;)

Yaşasın ehliyetli ve kasklı sürücüler
    Bir Kar Tutkununun Motor Sevdası
    KarTutkusu.com
    Snowboard ve Motor , daha başka ne isteyebilirim ki :bounce:

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    hehe bizim burda yazz kışş demedenn her haftaa oluyorrr

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Ben her gün arabayla köprüyü geçiyorum.2-3 ayrı noktada hergün çevirmeler başladı ve şaka maka değil bunlar. çoluk çocuk fln değil transalpli sürücüler bile ceza yiyo nedense.halbuki bu tip sürücüler bu işi en ciddiye alanlardır benim gözümde.bu arada muayeneyle ilgili birşeyde ben söyliyim.benim 2. el aldığım motorunda 1 sene muhabbetinden muayenesi geçmişti,ruhsat değişimi sırasında kolaylıkla 3 seneye uzatıldı.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondi Macit
    Alıntı Kaiser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben her gün arabayla köprüyü geçiyorum.2-3 ayrı noktada hergün çevirmeler başladı ve şaka maka değil bunlar. çoluk çocuk fln değil transalpli sürücüler bile ceza yiyo nedense.halbuki bu tip sürücüler bu işi en ciddiye alanlardır benim gözümde.bu arada muayeneyle ilgili birşeyde ben söyliyim.benim 2. el aldığım motorunda 1 sene muhabbetinden muayenesi geçmişti,ruhsat değişimi sırasında kolaylıkla 3 seneye uzatıldı.
    Kaiser hangi tarfik tescil bürosunda sorunsuz hallettin ? Bir de eski ruhsata da düzeltme yaptılar mı yoksa sadece yenisini yazraken mesela senin uyarınla mı 3 seneye çektiler?

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Çevirmeler gayet ciddi, bugün sağa dönüp park edecekken ışıklarda biri önüme biri arkama yaklaşıp "Sağda durur musunuz, evrak kontrolü..." diyen 2 tane R1200GS'le karşılaşıncaya kadar ben de bu kadar ciddi olacağını düşünmemiştim. Kontrol olduğundan habersiz ne yaptım ben diye düşünürken ehliyeti-ruhsatı-sigorta evrakını ince ayrıntılarına kadar kontrol edip, bitimi yaklaşan sigortayı bile hatırlatıp, karşılıklı iyi günler dileyerek gittiler.

Sadece sağda bekleyerek değil, giderken de yapılan bu kontrollerin daha da artmasını dilerim...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Bu arada hız ile ilgili durdurulan yada ceza yiyen varmı , evraklar tamamda ya kurallar ;)
    Bir Kar Tutkununun Motor Sevdası
    KarTutkusu.com
    Snowboard ve Motor , daha başka ne isteyebilirim ki :bounce:

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çevirmeler gayet ciddi, bugün sağa dönüp park edecekken ışıklarda biri önüme biri arkama yaklaşıp "Sağda durur musunuz, evrak kontrolü..." diyen 2 tane R1200GS'le karşılaşıncaya kadar ben de bu kadar ciddi olacağını düşünmemiştim. Kontrol olduğundan habersiz ne yaptım ben diye düşünürken ehliyeti-ruhsatı-sigorta evrakını ince ayrıntılarına kadar kontrol edip, bitimi yaklaşan sigortayı bile hatırlatıp, karşılıklı iyi günler dileyerek gittiler.

Sadece sağda bekleyerek değil, giderken de yapılan bu kontrollerin daha da artmasını dilerim...
    olcan benım sıgortam ocak ayında bıtmıs cezası buyukmus sanırım... sımdı ocak ayında sıgorta yapıtrmdaıgım ıcın ayrıca bır ceza oduyecekmıyım

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Aynı durum Yalova'da bir arkadaşımın başına gelmiş, polis bir kez durdurup uyardıktan sonra, ikinci kez kasten durdurup yaptırmadığını görünce cezayı yazmış.Ama her polis de ilk defada anlayış göstermeyebilir.

Sigortayı yenilemek konusunda bahsediyorsan geciktirdiğin için ceza ödemeyeceksin sanıyorum ama o şekilde polis kontrolüne girdiğin takdirde ciddi bir ceza seni bekliyor...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    yatırıyım mecbur cunku pekı fıyatı hakkındda bılgısı olan varmı

Motosikleti
    Dl-1000 Vstrom Midnight Blue, Kanuni Motorun 150
    Alıntı necropolis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaiser hangi tarfik tescil bürosunda sorunsuz hallettin ? Bir de eski ruhsata da düzeltme yaptılar mı yoksa sadece yenisini yazraken mesela senin uyarınla mı 3 seneye çektiler?
    ruhsat alım satımda yenilenirken otomatikman 3 seneye çektiler gaziosmanpaşa trafikte.oraya yeni genelge gelmiş.sorun olmadı.ama eski ruhsata da düzeltme yaptırabilirsiniz.sanırım birçok trafik bürosuna ulaştı genelgeler.bunu trafik muayene istasyonundan değil sadece tescilden yaptırabilirsiniz arkadaşlar.muayene parasından bile daha az bir parayla hemde

deliçoban; eğer düşük cc li bir motor kullanıyorsan 22 lira gibi bir para ödüyeceksin ve gecikme cezası filanda yok.sokakta ilk gördüğün acenteye gir yaptır,cezası büyüktür ve genelde polisler bunu affetmezler.
    GÜCÜN BİLGİ OLMADAN HİÇBİR DEĞERİ YOKTUR.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı Pardaillan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her türlü kontrolden geçmeye hazırım ;)

Yaşasın ehliyetli ve kasklı sürücüler
    10 gün sonra ben de yasal sürücü sınıfına gireceğim inşallah. Şu işlemler uzamasa da kanun kaçağı gibi dolaşmak zorunda kalmasak.

Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Her ne kadar ehliyetsiz gezsem de kontrollerin artmasını destekliyorum. Birilerinin canı yanacağına cüzdanları hafiflesin.
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 gün sonra ben de yasal sürücü sınıfına gireceğim inşallah. Şu işlemler uzamasa da kanun kaçağı gibi dolaşmak zorunda kalmasak.

Her ne kadar ehliyetsiz gezsem de kontrollerin artmasını destekliyorum. Birilerinin canı yanacağına cüzdanları hafiflesin.
    güzel söze nedenir .......

Alıntı Kaiser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ruhsat alım satımda yenilenirken otomatikman 3 seneye çektiler gaziosmanpaşa trafikte.oraya yeni genelge gelmiş.sorun olmadı.ama eski ruhsata da düzeltme yaptırabilirsiniz.sanırım birçok trafik bürosuna ulaştı genelgeler.bunu trafik muayene istasyonundan değil sadece tescilden yaptırabilirsiniz arkadaşlar.muayene parasından bile daha az bir parayla hemde

deliçoban; eğer düşük cc li bir motor kullanıyorsan 22 lira gibi bir para ödüyeceksin ve gecikme cezası filanda yok.sokakta ilk gördüğün acenteye gir yaptır,cezası büyüktür ve genelde polisler bunu affetmezler.
    mondial 151rs 151cc.......

arkadaşlar :

levent beşiktaş istikametindeki barbaros bulvarından ortaköy istikametine giden üst geçitin başında hep çevirme var her gün motorsuzda olsa oradan geçiyorum haberiniz olsun hazırlıksız yakalanmayın
    Kask tak!

WarrioR SakO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pardaillan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada hız ile ilgili durdurulan yada ceza yiyen varmı , evraklar tamamda ya kurallar ;)

gecen haziranda cesme yolunda silverwingle ilk cezami süratten yemistim
    polis bana motorlarini hız sınırı 70 km dedi ama kayitlarda 138.9 km ile radara girmisim
    ve sonucta 120 ytl ceza yedim
    DREAM OF POWER SAKO

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler