Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosiklet kaskosu yapan ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    anadolu sigorta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

MAPFRE GENEL SİGORTA, http://www.sairsigorta.com/forms/form_motokasko_sigortasi.php , GÜNERDEN SİGORTA , anadolu bunlardan bilgi alabilirsiniz. model , cc ve kişiye göre fiyatlar değişiyor...

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Crf için 980 tl istediler. Nasıl fiyat diğer arkadaşlarla kıyaslatınca. Yaptırılır mi?

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nmax 155 2017
    yaş 41
    A2 ehliyet yıl 2009

Şair sigorta aradı kasko teklifleri şöyle
    Turkland 870 tl (Muafiyet yok, 2500 tl'ye kadar kask ve koruyucu kıyafet dahil)
    Grupama 900 tl (Muafiyet yok, )
    Eureka 1135 (Muafiyet yok, )
    Allianz 1185 (Muafiyet yok, )

Fiyat uygun olmalı ama firmada önemli. Mağdur olduğumuzda bir mağduriyette sigorta yaşatmasın bize...

Sizce hangisi ???

Ben motorumu ilk aldığımda denedim kasko yapmadılar. Sigorta şirketinin adını hatırlamıyorum ama biri fiyat verdi 2500 tl
    Bende vazgectim.
    Vazgecme sebebim ise; zaten motorumu 4000 lira ya aldım neden yaptırayım kasko?

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Burada sigorta firması değil. Acente önemli. Şair iyidir.

Şair'in önerilerini dikkate al.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    20 yıldır ne araba ile ne motosiklet ile kazam yok, çok şükür. ( var, var ama, kusur payı bulamadıkları için tertemiz geçmişim var. )
    Buna rağmen motorumun beşte; altıda bir değerine kasko pirimi ve hatta zorunlu treafik sigortası bedeli çıkartan, böylece teşbihte kusur olmazmış, eşşek gibi çalışarak kazandıklarımızı emen, Allah göstermesin ama kaza olduktan sonra araçlarımıza gerektiği gibi tamir, parça tedariği yapmayan, yeri gelince ödeme yapmayan kasko şirketlerine artık paramı kaptırmıyorum.
    zorunlu sigortadan devam...
    Haa aracının şasisi alüminyum olan arkadaşlar mecburen yaptıracaklar onlar için deyebileceğim bir sözüm yok. Artık hangi firma daha uygunsa...

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Kazadan ziyade hirsizlik icin hep kasko yapmaliyim diye dusunuyorum. 1200lira granit abus kilit mi almak mantikli kasko yaptirmak mi hep bu ikisi arasinda tereddutte kaldim siz olsaniz ne yapardiniz?

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazadan ziyade hirsizlik icin hep kasko yapmaliyim diye dusunuyorum. 1200lira granit abus kilit mi almak mantikli kasko yaptirmak mi hep bu ikisi arasinda tereddutte kaldim siz olsaniz ne yapardiniz?
    Her ikiside mantıklı bence. Çalınsın diye yaptırmıyoruz zaten kaskoyu. Ya çalınırsa diye yaptırıyoruz. Kilit kullanmayıp kasko yaptırırsanız çalındığında hasarsızlık indirim alamayacağınız gibi poliçenizde sigorta firması tarafından yenilenmeyebilir.
    Ama eğer kasko yaptırdınız ama gerekli önlemleride aldınız ve çalınmadı motor bir sonraki sene kasko fiyatı düşer, sonraki sene yine düşer diye biliyorum. Hatam varsa düzeltsin arkadaşlar ... Hem kasko da ayrıca kaza olduğunda aracınızıda yaptırabiliyorsunuz. Gerçi sigorta firması güvenilir değilse bi hayli uğraştırabilir o konuda ucuz diye atlamayıp iyi araştırmak gerekli.

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Bence 1200 TL ye kilit alacağınıza, 200 TL ye kilit alın, 200 TL ye de çift yönlü ALARM alın (kendiniz takarsınız; çok kolay). COBRA iyi mesela marka olarak. Çift yönlü demek: Motorda alarm çalınca, 1 KM ötede olsanız bile, binanın 5. katında olsanız bile anahtarlık da biplemeye başlıyor. Ben çok memnunum aldığıma; kaç kere motorumu kurtardı. Sadece hırsızdan değil; "bi binip fotoğraf çektireyim" diyen lamer'lara karşı da etkili..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler