Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

50 sinde Eniştem Motora TransAlp le Başladı :((((

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Hiç motorlarla alakası yoktu, duyduğumdan beri depresyon da gibiyim resmen Gitti 2006 model gıcır bordo TA aldı Ruhen bittim gibiyim, biz gidelim yılllarca hasretini çekelim.. Gidip scooter la motora başlayalım, bir de Falcon la deneyim kazanalım diyelim, eniştemiz şak diye kapıya çeksin TA yı... Hem de sormadan etmeden, bana bişey demeden.. AyşeŞule nin köşende ki röportajım da transalpi okuyunca bu ne diye merak etmiş, gitmiş almış İşin kötüsü farklı şehirlerdeyiz Offffffffffff Bu bana yapılır mı
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    maşallah hayırlı olsun...TA'yla başlaması sakıncalı ama artık ne desek boş biz motoru geri satıcak hali yokya...neyse sende onun olduğu şehire h.sonu gider motoru kaçırır gelirsin dishy... onada '' bak enişte bunla başlaman tehlikeli diyip senin motoru bırakırsın'' iyiya para falanda vermeden bedavadan TA sahibi olursun sende daha ne istiyon...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    motorlar benim pederin ama bende kullanıyom :D suzuki gn-250 and jawa ceylan 250
    Hadi bu bi şey değil bide kendini kaptırır iyice saçını uzatır at kuyruğu yapar motorla giderken sallansın diye küpe müpe takar sağlı sollu ,koluna kocaman dövme yaptırır , metal dinlemeye başlar ,siyah elbiselerle takılmaya başlar falan filan vs. yani sadece motor kullansa yeter bunlara kapılmasın
    Dikkat edin motosiklet manyağıyım :D Dükkanı açayım motorları sıralayacam :D

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Eniştem Artvin'de, haftasonları nereye gidiyorsun yaaa...

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    50 yaşında bir kişi fazla hız yapacağını sanmıyorum korumalarıda full olursa pek bişey olmaz sanırım..neyse bize anca hayırlı olsun demek düşer..

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    50 sinden sonra azanı TA paklarmış nediyelim kazasız belasız binsin

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üzülme sana satar ilerde işte , düşüp kalkıp acemiliği attıktan sonra tabi

cemal yortanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    valla başlıga alındım..bende 50 yaşındayım..bizler dünya nimetlerinden yararlanamayacakmıyız..hem öyle bir keyif alıyoruzki sormakıskanmayın biz orta yaşlıları

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Cidden sana nasıl yapar bunu yaa. İnanamıyorum ve hala şoktayım yani
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eniştem Artvin'de, haftasonları nereye gidiyorsun yaaa...
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee artvindemiiii

kankü senin senin eniştenin ta'yı gördüm sanırım

burda ta görmek hatta 600cc üstü enduro görmek çölde su görmekten daha zor. ama dün gördüm artvin tarafından geliyorlardı. senin enişte olabilir. enişteye sor bakıyım rize-ardeşen taraflarına seyahat ediyormuymuş

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    Alıntı hayaletfilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50 sinden sonra azanı TA paklarmış nediyelim kazasız belasız binsin
    al bir örnek daha ..biz şimdi size göre azmışmı oluyoruz..yazık valla..cesaretimizden dolayı takdirlerinizi beklerken yazılanlara bak..

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    eğer motora bununla başladıysa bundan sonraki motoru uçak olacaktır

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Alıntı cemal yortanlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al bir örnek daha ..biz şimdi size göre azmışmı oluyoruz..yazık valla..cesaretimizden dolayı takdirlerinizi beklerken yazılanlara bak..

Ya abi bakma sen onlara. Çekemiyorlar bizleri
    İnnova 125, nx4 falcon, xt660r, CBF 600s diyerek devam ediyor hayat

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    abi gercekten cesaretinizden dolayı tebrik ederim.. benım dedemde okadar zengin arabası fılan var 75 yasında ama hala motor kullanır 100 km ustunde ellerını bıle bırakıyor

Motosikleti
    YAMAHA XVS 1300A MİDNİGT
    Alıntı suzuki GN-250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi bu bi şey değil bide kendini kaptırır iyice saçını uzatır at kuyruğu yapar motorla giderken sallansın diye küpe müpe takar sağlı sollu ,koluna kocaman dövme yaptırır , metal dinlemeye başlar ,siyah elbiselerle takılmaya başlar falan filan vs. yani sadece motor kullansa yeter bunlara kapılmasın
    buyrun bir negatif daha..siz gençler gerçekten bizleri öylemi görüyorsunuz..demekki biz bu sitede aylardır boşa vakit geçirip kendimizi avutmuşuz..gerçekten kızgın ve kırgınım sizin gibi düşünenlere..

buraki77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 Honda Twister
    Ben de istiyorum bir transalp, enişte işte sana gıcıklığına yapmıştır. Git boz motorunu sonra da ucuza kapatırsın belki. İnsan yakınında bu işten anlayan varken bu yapılır mı? Resmen dalga geçmiş senlen. Sen git boz onu ucuza kapat sonrası... Motor aküyü sök birşe yyap.

buyrun bir negatif daha..siz gençler gerçekten bizleri öylemi görüyorsunuz..demekki biz bu sitede aylardır boşa vakit geçirip kendimizi avutmuşuz..gerçekten kızgın ve kırgınım sizin gibi düşünenlere..
    Hocam siz Hyosung 250 kullanıyorsanız ruhunuz genç demektir hiç boşuna yorulmayın. Diğer arkadaşlar kendilerini düşünsün ben takdir ettim sizi. Öğrenilecek çok şey var sizlerden birkaç hikaye veya anınızı anlatırsanız belki daha saygılı davranırlar.
    "İyiler Kazanır Kötülükler Kazınır Dediler, Mutlu Olmak İçin Mutlu Etmek Yeter Dediler" ...1

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    o da bişeymi, benim amcam 65 yaşında bmw rider academy e gitti ve f 650 gs aldı ya ben napim:D
    (şaka değil )

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    valla başlıga alındım..bende 50 yaşındayım..bizler dünya nimetlerinden yararlanamayacakmıyız..hem öyle bir keyif alıyoruzki sormakıskanmayın biz orta yaşlıları
    Ama ben ilk mesajım da dile getirdim bunu, motorla alakası yoktu, gitti şak transalp aldı.. Bilenler biliyor TA ya olan düşkünlüğümü... Size bir kastım yok yani

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee artvindemiiii

kankü senin senin eniştenin ta'yı gördüm sanırım

burda ta görmek hatta 600cc üstü enduro görmek çölde su görmekten daha zor. ama dün gördüm artvin tarafından geliyorlardı. senin enişte olabilir. enişteye sor bakıyım rize-ardeşen taraflarına seyahat ediyormuymuş
    Kanka hiç durmuyolar ki, 4 arkadaş bulmuş motorcu, karısını bile unutmuş sürekli kamp, geziler, bildiğin gibi değil.. Gel şu siteye, gezilere aç konuları diyorum ama Bu hafta Kastamonu ya gidiceklerdi, geçen hafta nereye gittiler bilmiyorum

@delicoban 50 den sonra neden hız yapılmıyor anlamadım.. 50 ne gelince seni de göreceğiz... Geçen olymposa geldi İzmir li arkadaşlar hepsinin altında 1000 lik SS ler vardı

@R3N satmak mı ne satması, halinden gayet memnun Adam ikinci baharını karısıyla değil TA ile yaşıyor

Motosikleti
    motorlar benim pederin ama bende kullanıyom :D suzuki gn-250 and jawa ceylan 250
    Yooo hayır yanlış anlamayın benim babam 53 yaşında emekli olunca saçımı uzatcam sallandırcam falan filan diyoda ondan öle yazdım yoksa sizi o şekilde gördüğüm yok
    Dikkat edin motosiklet manyağıyım :D Dükkanı açayım motorları sıralayacam :D

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    enişteler kıskanılmaz, ayıp.

nazar değer mazallah.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)