Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Ayşe Şule Bilgiç'in Motosiklet Popülerliği Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oynadığı bir dizide motosiklet kullanıyordu hiç değilse, bakın başka hangi dizide motorcu bir insan var?
    Ihlamurlar Altındaki ağır abi devamlı kulanıyor kütük, hemde her bölümde başka motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Levent abinin dediğine %100 katılıyorum. Ayşe Şule Bilgiç motosiklet kullanan güzel ve medyatik bir bayandır sadece... Bence motosiklet ile ilgili yazılar yazmaya devam edecekse, ki bunu yeni bir dergi çıkartmasından anlıyoruz, motosiklet kullanıcıları ile daha samimi bir iletişim kurmasını tavsiye ederim.

Ekşi sözlükten birkaç güzel açıklama...

Ayşe Şule Bilgiç kimdir?

duru kepek şampuanı reklamında oynayan ve aria'nın sponsor olduğu programlarda 60 sn.lik promosyon tanıtımlarını yapan 24 yaşındaki güzel baayan.

ağlamaklı ses tonuna hastayım.

oyunculugu fena degil ama aria reklamlarinda kendini tanitmasiyla gicik eden kisi..gerekli gereksiz sağda solda çıkmasa keşke..
    -merhaba ben ayse sule bilgic
    -eeee....???!!!

güzel hatun allah için, fena da yazmıyor bi kaç yazısından okuduğum kadarı ile.

sinir bozucu hatun. aria reklamında iki cumleden sonra duraksayip sırıtması, burnu tıkalıymış gibi çıkan ses tonu...(bkz: tam sopalık)

bir zamanlar ayni okulu ve sinifi paylastigim, derste cep telefonu calinca kapamak yerine acip konusmus, sinirden delirip "senin numaran kac?" demis hocaya da "telefon numaram mi?" cevabini vermis, o zaman lakabi 'bayan nokia' olmus sahsiyet.

motosiklet kullanmaya 2001 senesinde baslamis olup fiilen 30 bin km den fazla yol yapmistir. motosiklet camiası tarafından bilinen pek cok iyi surucunun takdirini kazanacak kadar iyi motosiklet kullanır.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Samimiyetsizlikten öte, elle tutulur bir motosiklet başarısı olmadan neredeyse duayen ilan edilmesi benim canımı sıkan.

Kutlu ve Kemal Abiler'den asla daha başarılı değil, ancak daha ünlü.. Bu da bizim suçumuz!!!
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler bu devranın çarkını döndüren sizlersiniz unutmayalım

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence A.Ş.B'nin fren hidroliklerini delelim...hatta arabayla üstüne kıralım,yere düşüncede kafasındaki kaskı tekmeleyelim...

amma uğraştınız kızcağızla he

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    naçizane düşüncem şudur ;

motor bilgisi, tecrübesi, yazım yeteneği tartışılır

ancak yazdıkları motosiklete olan ilgiyi artırmaktadır.

benzer örnek ercan saatçiden spor yorumcusu yazarı nasıl oluyor ise ayşe şule den de öyle motosiklet yazarı oluyor

neticede motosiklete olan ilgiyi artırdığı için çok yaşa ayşe şule
    ayrıca da her ne kadar kıraç ile birlikte olsa da hoş bir bayan kendisi

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sorun şu arkadaşlar...

Ayşe Şule bizden biri değil...

neyini kıskanabilirim...neyini çekemeyebilirim...veya aklınıza her ne gelirse...içimden geçen düşünceler bunlar...

Alıntı ryangt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence A.Ş.B'nin fren hidroliklerini delelim...hatta arabayla üstüne kıralım,yere düşüncede kafasındaki kaskı tekmeleyelim...

amma uğraştınız kızcağızla he
    dostum sen tek başına yetersin hepimize...

senin sevgin yok bu dünyada...biraz fanatizme kaymış sevgin...sanki linç ettik ya... taam senin dediğin olsun...Ayşe cici...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Ajdar bu ülkenin hiperstarıysa Ayşe Şule Bilgiç de bu ülkenin motostarıdır.
    Ajdar'a kalkan eller kırılsın.

Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Ya çok merak ettim, kim bu Ayşe Şule Bilgiç, adını hiç duymadım.
    Evet! Bence takınmamız gereken tavır bu, sürekli olarak onu övmek yada eleştirmek adına, kendisinden bahsederek, onun istediğini gerçekleştiriyor ve kendisine rayting yaptırıyoruz.
    Sorun bakalım, o beni tanır mı? Hayır!
    Ben onu tanımak zorunda mıyım? Hayır!
    Peki, sevmek zorunda mıyım? Kesinlikle hayır!
    O bir gazeteci mi? Bence kesinlikle değil!
    Motorcu mu? Evet, en azından motosiklet kullanan, biz azınlıktaki hatunlardan biri.
    Başarılı mı? Aaslında hayır ama bizler sayesinde adı duyulmuş.
    işte bu kadar.
    Biz konuştukça, o köşesinde ellerini ovuşturuyor.
    Bu zamanda reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla, ne güzel, bedava reklamını yaptırıyor.
    Eğer bir şeyleri gerçekten başarmak istiyorsa daha çok çabalamalı, yaptıklarına
    zaten başarı diyorsa, bir şey diyemeyiz, başarılarının devamını dileriz.
    Yok eğer amacı sadece prim yapıp, küpünü doldurmaksa, bu dünya Sultan Süleymana'da kalmamış ki, ona kalsın.
    Bu gün onu el üstünde tutanlar, bir gün ayakları altına da alabilirler. Bu riski unutmaması dileğiyle....
    Yürekten verilenler, yürekler alır...

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı xeyna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başarılı mı? Aslında hayır ama bizler sayesinde adı duyulmuş.
    işte bu kadar.
    Hakkını yemeyelim.
    Ben kendisini bir artist olarak oldukça başarılı buluyorum.

Yazının geri kalan kısmına katılıyorum.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    meyva veren ağaç taşlanır..bakıyorumda eski motorcular çekememiş yaptıkları km ile AŞB in yaşını kıyaslamışlar.

Bu sektörde daha öncede dediğim gibi bayan binici az. Kız başka yerlerde elde ettiği popülariteyi kullanarak motosiklet camiasına dikkat çekmeye çalışıyo . Burda dikkatimizden kaçan bir şey var çoğumuz nette, yazılı ve görsel basında motosikletle ilgili her şeyi takip eden insanlarız. yani AŞB e ihtiyacımız yok o olsada olmasada bir çok bilgiye kolayca ulaşıyoruz.. Ya motosikletle ilgilenmeyen kısım sokakta sorun bakalım kaç kişi Süleyman memnunu tanır.hadi onu geçtim tek yeteneği motosikleti arka ve ön tekeri üzerinde kullanmak olan (ki bir çok show sürücüsü için basit harekettir) tekteker arifi tanır. Neden kimse tek becerisi motoru tek teker üstünde sürmek olan arifin popülaritesini sorgulamazda AŞB e yüklenir. AŞB motora ilgi duymayan insanlarıda görselliği sayesinde bu alana yöneltmektedir.

daha geçen yıla kadar motora binmeden motor hakkında tavsiyeler veren insanlar vardı aramızda ..burda sayfalarca konuşuyosak birini demekki bişiler yapmıştır bu sektör için ...ben daha eskiyim ama AŞB benden daha popüler mantığı hiç bi işe yaramaz .. Her işte böle değilmidir zaten ..

AŞB tanınmamalı ben daha popüler olmalıyım insanlar beni bilmeli nayırrrrrrr nolamazzzzzz.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    AyşeŞule mail atmış sağolsun, çokkkkkkk şey yazmış ama ben ona saygımdan tamamını koymuyorum..Söz de verdim zaten...

Tuğbacım öncelikle ilgine çok teşekkür ediyorum...

Ayrıca guru duyuyorum seninle birkaç kez yazdıklarına denk geldim
    motosiklet.net'te.. Beni savunduğun için çok teşekkür ederim. İnan ben 6 senedir bu
    çok konuşan ama sadece konuşan kesime o kadar alıştım ki artık kafama takmıyorum.
    Çünkü ne yapsan bunlara yaranamıyorsun. İstiyorlar ki ben her daim orada olup onlara
    laf yetiştireyim. Bu mümkün değil.

Bir tanesi adam gibi mail atmış da cevap mı vermemişim? Ben niye orda yokmuşum?
    Çünkü ben bütün gün nette oturup millete laf yetiştirecek durumda değilim. Ama
    söyleyemiyosun işte böyle ççıkıp. Ukala oluyosun o zaman, sevimsiz oluyosun. En
    güzel az ve öz konuşmak, kimseyi kırmadan. Herkesin de seni anlamasını
    beklememek...Neyse dolmuşum sana patladım gördün mü? : ) ))))))
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Benim anlamadığım nokta şu, AŞB çıkıp gazetelerin hepsinde köşe yazarlığı, test pilotluğu, zartlığı ve hatta zurtluğu da yapıyor olabilir. Ama O'nun motosiklet konusunda otorite olduğunu kim söyledi?

Yahu gazetelerde o kadar türlü insan çıkıp da köşe yazarlığı yapabiliyor ki, bilmiyormuş gibi davranmanın bir anlamı yok. Eski futbolcuların futbol yorumcusu olması gibi birşey bu sonuçta. Reklamcı olabilir, reklam yazarlığı yapabilir ama ben onun Rüzgarın Kızı adlı köşesinde ben motosiklette bu bu bu bunu yaptığım için otoriteyim ve bu hakkı şu şekilde kazandım aman da aman dediğini işitmedim, okumadım.

Her ay merakla beklenen araba/motosiklet dergilerinde test sürüşlerinin çoğunun beraber çalışılan yabancı uyruklu dergilerden kopyalanıp konulduğunu bilmiyor muyuz? Yahut bu dergilerin sahiplerinin/yayıncılarının kaçta kaçı Kemal Merkit yahut Kutlu Torunlar?

Şu 30 küsür bin üyeli forumu açıp da bir karıştırın bakalım, kaç tane "ben otoriteyim, ben bilirim" tarzında yazı var da kaç kişiyi etkilemiş de seçtikleri yolu değiştirmelerine sebep olmuş?

Yahut "BBRR, sen git dövmecilik yap, Skull sen tasarla dur, Komtan sen de kod yaz başka birşeye musallat olmayın. Motosiklette ne geçmişiniz var ki tutup da böyle bir site açmışsınız" deyip, üzerlerine mi çullanalım? Ya da hepimiz motosiklet hakkında bildiklerimizi paylaşabilmek için önce Motorculuk Meslek Yüksek Okulu açtırıp, onu bitirip öyle mi yazı yazalım?

Yoksa, AŞB'yi gözünde otorite mertebesine çıkartıp, şimdi de aşağıya indirmeye çalışmanın anlamsızlığı üzerinde tartışıp kafa mı yoralım?

AŞB, benim gözümde sadece edindiği tecrübeleri geniş kitleler ile paylaşmanın güzel bir yolunu bulmuş ve hatta bu yolla para da kazanan birinden öte değil. Motosiklet tutkusu da ona bu konu ile ilgili yazılar yazdırıyordur o kadar.

Büyütmenin ne anlamı var anlayamıyorum.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AyşeŞule mail atmış sağolsun, çokkkkkkk şey yazmış ama ben ona saygımdan tamamını koymuyorum..Söz de verdim zaten...
    bu kadar popüler ve göz önünde olduğuna göre kendisine yapılan eleştirileri de göz önünde cevaplaması gerekir. vakit ayırıp sana mail atabildiğine göre aynı vakit içerisinde burada hepimize cevap verebilirdi, demek ki o kadar da meşgul değil. benim de işim başımdan aşkın, eve gidiyorum yatıyorum, kalkıp işe geliyorum ama burada bu kadar gereksiz bir konuda bile mesaj atabiliyorum, istersen vakit ayırırsın yani. gene aramıza katılmaya tenezzül etmeyip yüce makamından seni yandaşı belleyip mesaj yollamış, ne kadar asilane! dishy bence çok saf ve iyi niyetli düşünüyorsun saygı duyuyorum ama kusura bakma söylemeden edemeyeceğim seni de kullanmış bir güzel. sana yazdığı maile kadar kendisine haksızlık ediyor olabilirmiyiz diye bir soru vardı kafamda ama sağolsun kendisi bu soruları sildi kafamdan.

kendisini savunanlara gelince savundukları tek şey bu kızın fonksiyonu; motor dünyasını insanlara duyurması... bu yeterli olamaz ki, olmamalıdır. adamın fabrikaları vardır, vergi kaçırıp çevreyi kirletiyordur ama birileri çıkıp bu adamı savunur istihdam sağlıyor, endüstriyi geliştiriyor diye. savunulacak özellikleri savunsan bile şunu şunu düzeltmeli diye eklemelisin en azından. bu kadar göz önünde olup bir nevi motosiklet camiasını temsil eden bir zat her yönüyle örnek olmalıdır.
    Hızlı yaşa, dikkatli olursan genç falan ölmezsin korkma! :bounce:

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı pseudo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendisini savunanlara gelince savundukları tek şey bu kızın fonksiyonu; motor dünyasını insanlara duyurması... bu yeterli olamaz ki, olmamalıdır. adamın fabrikaları vardır, vergi kaçırıp çevreyi kirletiyordur ama birileri çıkıp bu adamı savunur istihdam sağlıyor, endüstriyi geliştiriyor diye. savunulacak özellikleri savunsan bile şunu şunu düzeltmeli diye eklemelisin en azından. bu kadar göz önünde olup bir nevi motosiklet camiasını temsil eden bir zat her yönüyle örnek olmalıdır.
    savunanların kaç tanesinin ağzından bunu duyup da buraya yazdığını bilmiyorum ancak, bu paragrafın sonlarına doğru yazdıklarından anladığım kadarıyla en azından köşesinin bulunduğu gazetenin popülaritesini kullanarak motosiklet camiası adına başlattığı kampanyalardan haberin yok sanırım.

önemli olan o değil. AŞB, neden burada yazılanlara cevap vermek zorunda olsun ki? Neden bu forumları önemsemek durumunda kalsın ki? Biz bu forumlar aracılığıyla bilgilerimizi birileriyle paylaşma derdinde iken o kendi köşesinden ve dergisinden hem para kazanayım hem de yazı yazayım derdinde olabilir ve buna kim ne diyebilir ki?

peki forumlara başlık açmak yerine neden kendisine mail atmıyor kimse?

yahu gerçekten biri beni uyandırsın, bu kadın çıkıp da kendi otoritesini mi ilan etti de herhangi bir gazete yazarından çok daha fazla kaale alınıp, tartışma konuları açılıyor? Ya da niye Yalçın Dümer değil, Ayşe Arman değil de Ayşe Şule? Motosiklet ile alakalı bir köşesi olduğu için mi?
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

nurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte meyda denen, reklam denen, populerite denen şey bu. Hakkında yazılıp çizilmesi yorum yapılması.
    Sanırım a.ş.b bu yazıları hiç te tınmıyordur. Şöle bir bakıp ne güzel gündemi meşgul ettim diyordur. Zaten Dish'e de bi güzel döşenmiş laf yetiştirecek durumda değilmiş, devamlı nette mi olacakmış... ) Sanırım Ayşe hanım bizleri yanlış anladı konunun başına dönersek motorsiklet sevgisini gaztelerde beyan eden kendine böyle bir misyon edinen kişinin ülkenin en büyük sitelerinden birisinin (Kendi konusunda) davetini bence geri çevirmemeli, onu dinleyen, yazılarını herkese paylaştıran bu sitenin isteğini geri çevirmek onun bulunduğu mevkiye hiç de yakışmıyor. Ayşe hanımın konusunda otorite olmadığını, sadece içimizden birçokları gibi amatör bir binici olduğunu unutmamak lazımdır. O yapmış olduğu km'lerin daha fazlasını yapan insanlar vardır. Ama kendisi şanslıdır çünkü onu bu mevkiye getiren ve onu okuyan, samimiyetine inanan insanlar vardır.
    Eğer komunuzu ve misyonunuzu farkında değilseniz yaptığınız ve söylediğiniz her hareketten direkt olarak siz sorumlusunuzdur. Muhakkak ki her çağrılan yere gitmek gibi bir mecburiyeti yoktur. Ama seçimlerini dikkatli yapmak zorundadır. Bulunduğu mevkii bunu gerektirir.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca müsadenle mesajın bu kısmına katıla katıla gülmek istiyorum...Kimse birşey demiyor haa, kızın ne motorculuğunu bıraktılar, ne başarısını, herkes birden siper aldı..Bizim ülkemiz de zaten hiç bir zaman tebrik yoktur..
    İlk mesajı detaylıca izlersen kimi tebrik ettiğimizi de görürsün. Hakedeni tebrik ediyorsan, haketmeyeni de yermemiz hakkımız diye düşünüyorum.

Tekrar ediyorum, ne dergi, ne yazar kişiliği ne de sanatçı kişiliği. Ben duayen görülmesini ve diğer ünlü yarışçılardan daha fazla ünlü ve önde olmasını eleştiriyorum.

Alıntı crato adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu gerçekten biri beni uyandırsın, bu kadın çıkıp da kendi otoritesini mi ilan etti de herhangi bir gazete yazarından çok daha fazla kaale alınıp, tartışma konuları açılıyor? Ya da niye Yalçın Dümer değil, Ayşe Arman değil de Ayşe Şule? Motosiklet ile alakalı bir köşesi olduğu için mi?
    Aslında konumuz Ayşe Şule de değil. Onun bu kadar ünlenmiş olması. Bu ünlenmeyi gereksiz buluyorum. Bunun için de o değil biz suçluyuz
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Prometheus'un yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum.Defalarca da bu tarz konuşmaları gerek motor tutkunlarıyla yaptığımız küçük sohbetlerde gerekse Ayşe Şule konusu açıldığı her yerde belirttim.Yazdığı yazılarda zaten biraz dikkatli olursanız tecrübe ve bilgisi konusunda bişeyler farkedebilirsiniz.
    Yazacak yazı bulamayıp bizim sitemizden örneklerle tamamlayabiliyor yazılarını,ama aramızda olmaya lütfetmiyor.Belki site yöneticisi olarak bunları söylememiz gerekiyor,ancak düşüncelerini söylemek kim olursa olsun suç olmamalı.Ortada açık ve net gerçekler var.
    Kuryeler hakkında yazısı ve ardından daha sonraki yazısında geri adım atması gibi çeşitli ikilemler yaşaması da ne kadar tecrübeli olduğunu gösteren bir durum.
    Yazılarını genellikle okumuyorum(hakkında bu fikrim oluşana kadar tamamını sonuna kadar okurdum,ancak baktım ki okumaya değeceğine dair şüphelerim var).Okursam da bir paragraf okuduktan sonra sıkılıyorum şimdi.
    Ne diyim...Umarım geldiği yerin avantajını iyi kullanır da en azından bundan sonra ciddi anlamda bişeyler yapar.

Ne kadar doğru ne kadar güzel yazmışsın forrap ellerine sağlık. Önceden istekle okuyordum. Şimdi; reklam kokan ve sanki yazmaya zorlanmış gibi bir his katıyor bana yazıları. Mesela İlk zamanlarda yazmış olduğu Kafa 5 karışken motora binmek diye bir yazısı vardı hala saklarım arşivimde. Şimdide yazılarına bakıyorum ama eskisi gibi haz vermiyor bana. Ayrıca Yazılarında örnekler gösterdiği, konu çıkardığı ve yazılarının sürekli yayınlandığı bir siteye üye olmayıp uzaktan izlemeside beni hep düşündürdü ve kırdı
    Okan ACAR

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Reklam ve sponsorlari dogru bir noktada toplayarak bu ise giren kisi benim gozumde motorculuk ve motorcu sezilerine maalesefki sahip degil.
    Bir cok yazisinin metin hazirlanislarinda icerik ve temalarinda bunu gormek cok kolay. Bu bayan arkadasi bir motorcu degil daha cok haber sunan bir spiker olarak gorurseniz bir cok sorunda ortadan kalkacak ortadan aslinda.
    Yani o yorumlarini degil ona yorumlanmasini soyledigi seyleri bize soyleyen bir sunucudan ote degil.O yuzden ciddiye alinacak bir konu degil benim icin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    "İnan ben 6 senedir bu çok konuşan ama sadece konuşan kesime o kadar alıştım ki artık kafama takmıyorum."

Demek ki Ayşe Şule Bilgiç kendisine mail atanlar, onun yanında olanlar dışında kimseye vakit ayıramıyor. Daha önce de dediğim gibi, ben buraya girsin, bütün gün milletle geyik yapsın demiyorum. Ama şu anda kendisinin yerinde olsaydım en azından ona buna mail yoluyla açıklama yapmak yerine, bunlara ayıracağım vakti genel bir mesaj yazarak bu konuyu sonlandırırdım.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)