Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gözünüz aydın ilk çemre düşmüş

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @ferrari_gani
    klasik bir türk düşüncesi olcak ama boşverin geleceği ya işsizlik zamlar dövizin yükselmesi öğrencilerin karamsarlığı ve inanılmaz sınavları gençliğin çürümesi yetio zaten küresel ısınmayı düşünmeye gerek yok elimizden şu an için bişi gelmediğine göre tadını çıkaralım
    Klasik Türk düşüncesi değil ... düşüncesi. Artık boşluğu sen doldur! Ben doldurursam başlığı kilitlerler çünkü!
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    bildigim kadarı ile performans egsozlarıda avrupada birçok ülkede yasak.

hatta dikkat ederseniz suzuki gsx-r 1000 2007 modelinde 2 tane armut gibi eksoz var ve motorun görünüşünü igrenç yapıyor. fakat hava kirliligini önlemek için böyle bir tasarım yapmaya mecbur kaldıklarını duydum.

aproviç yashimura gibi firmalar bu yazılanlardan hiç memnun kalmıycak ama ürettikleri eksozlar dogaya büyük zararlar veriyor.
    gerçekten ülkemizi bu kadar düşünüyorsak agaç dikimine başlayalım. hatta mt il gurupları kendi bölgelerinde toplanıp toplu bir fidan dikimi yapabilirler. ayrıca performans eksozu kullanımınıda bırakmak lazım diye düşünüyorum yanlışım varsa düzeltin...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    ABD ve Çin Kyoto Protokolü'nü yürürlüğe koymadıkça birşeyler yapmamız çok zor. Biz de henüz tam anlamıyla uygulamaya geçmedik.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kim düşmüş?...Nereye düşmüş?....Geçmiş olsun.....Umarım tekrar olmaz....Biraz daha dikkat.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Moderatörler görev icabi karışacaklar Konu bölümü : moto sohbet, konu başlığı Cemre hııııııı ne alakası var

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    bizim motorlarin egzozlara gelene kadar piyasada ne sosyete traktorleri var havaya gri bulut birakan ....
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Burda sorumluluk sahibi birisi varsa oda biziz. Çünkü motosiklet kullanıyoruz ve havayı otolardan daha az kirletiyoruz
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    arkadaşlar hepiniz cok kınıyorum biri düşüyor ve siz yok yaa.. Cemre nin düşmesi bu kadar komik bişimi cemre diye 1 arkadaşımız düşüyo ve siz dalga geciyorsunuz gözümüz aydın diye yazıyorsunuz Ben burdan Cemreye ve Ailesine Gecmiş olsun dileklerimi gönderiyorum en kısa zamanda aramızda görmek dileğiyle geçmiş Olsun Cemre
    Lütfen kask yazın bile eldiven ve gündüzleride farlarınız açınız ve sağlamayınız vede unutmayınız papaz pilavı 2 kere yemez Herkese saygılar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)