Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

S.O.S hangi atv'yi almalı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    lütfen fikrinizi yazmaktan kaçınmayın.
    atv almak istiyoruz ama ne alacağımıza tam karar veremedik.
    çin malı alacağımız kesin ama hangi marka????
    250cc en azından 200 cc olmasını istiyoruz fakat 150 cc liklerle fiyat farkı çok fazla.
    2.elinede pek bulaşmak istemiyoruz. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    250 cc daha iyi olur bence
    nedeni ise 180 cc aeon kullanıyorum bir süre sonra az gelmeye başlayacaktır.
    250 cc ise çok sıkıştırılmadığı sürece iyi bir seçim olacaktır.
    alacağın modelde araziye çıkacağın için ayak marşını ve geri vitesi olmasını kesinlikle tavsiye ederim.
    çin malı alacağın için bir süre motoru çok sıkıştırmadan kullanmalısın.
    eğer bulabilirsen en azından yağ soğutmalı olmasında fayda var.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

muratalidd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben arkadaşımın kanuni atv110unu kullandım yolda 40a çıkınca zorlanmaya başlıyor ayrıca kullanımı kötüydü ve bazı sorunlar çıkarıyodu ama ömerlide atv kiraladık yamaha 150 veya 200 cc vardı gerçekten arada dağlar kadar fark var yaylanması gidişi herşeyi çok farklı.Eğer yakınlarında atv kiralayan yerler varsa farklı markalrı kullanıp aradaki farkı gör bence çünkü yamahadan sonra kanuninin koltuğuna bile oturmak istemiyosun

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bencede...Önce birer tane kiralayın...Karşılaştırın...En azından 2 kişisiniz...Mukayese yapabilirsiniz...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

songokhu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kullanım amacını yazarsan sonuca hızlı ulaşırız, kardamı kullanacaksın, avamı gideceksin, 2*4 kesermi yoksa 4*4 mü olmalı. Birşey çekecekmisin....

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    birdhunter diye bir marka buldum.
    200 cc, disk fren ve de su soğutmalı. motor ömrü daha uzun olur diğerlerine göre. fiyatı:4.500 civarı

birde aşağıdaki pioneer markayı buldum. buda 4500 ytl civarı:

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    japon ya da amerikan atvler pahalı gerçekten. Çin malı alıcam diyosan şuraya bi bak ------> http://www.motomax.com.tr/urungoster...bolumadi=SPORT

ben 180 lik aeon u kullandım başta önyargılıydım ama biraz binince fena olmadığını düşündüm. gücü de atv nin kilosuna bakılırsa iyi sayılır 2 kişiyi rahatça düzde bayırda eğlendiriyo. fakat bindiğim gün sitede araştırdım ve bence 200 lük cobra rs daha iyidir ve tip olarak da çok güzel ne de olsa dünya devi POLARİS ten çalıntı.

param olsa hiç düşünmeden polaris alırım ama...

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    4500 ytl ye veriyolarmı bu 200 cc atv yi ?
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    adana sıcağında hava soğutmalı sorun olabilir
    yağ yada su soğutmalı model daha uzun ömürlü olacağı gibi kumda zorlandığında şişme yapmaz.
    eğer 30 cm karda kullanacak olsan 180 cc aeon tek kişide oldukça güzel arka kaydırıyor. hem hava hemde yağ soğutmalı sıfır alınca tüm motorlarda olduğu gibi rodajı iyi yapmak gerekiyor ben en fazla 75 km yapmıştım asvalt yolda.
    o hızlar biraz tehlikeli direksiyon hakimiyeti zor ve şeritte çok geziyor. yalnız arazide keyfi güzel olmasına rağmen 250 cc uzun süre kullanmak için daha iyi olur düşüncesindeyim. arazi kullanımı olacağı için mümkün olduğunca ayak marşının ve geri vitesin olmasından yanayım
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    Alıntı marwel114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    japon ya da amerikan atvler pahalı gerçekten. Çin malı alıcam diyosan şuraya bi bak ------> http://www.motomax.com.tr/urungoster...bolumadi=SPORT

ben 180 lik aeon u kullandım başta önyargılıydım ama biraz binince fena olmadığını düşündüm. gücü de atv nin kilosuna bakılırsa iyi sayılır 2 kişiyi rahatça düzde bayırda eğlendiriyo. fakat bindiğim gün sitede araştırdım ve bence 200 lük cobra rs daha iyidir ve tip olarak da çok güzel ne de olsa dünya devi POLARİS ten çalıntı.

param olsa hiç düşünmeden polaris alırım ama...
    tamam iyi güzelde 6153$ yani 9000 ytl den fazla.

arkadaşlar yazın yayla evinde kullanmak üzere almayı planlıyorum. kar görmeyecek çünkü sadece yazın kullanılacak. yaylada da hava sıcaklığı sıkıntı yaratmaz. ama yinede başta geri vites olmazsa olmaz. su soğutmada avantaj elbette.

KURTBEKARAYD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Arkadaşlar,
    Bende ATV meraklısıyım. KUBA 400 almak istiyorum. Bildiğim kadarıyla 4x4 ve Onroad dır. Size bir sorum daha olacak: Ehliyet alırken, Onroad mı yoksa Offroad mı gerekiyor?
    Cevaplarsanız çok iyi olur.Teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler