Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vehbi KOC (mutlaka okuyun)

Motovento
    REKLAM ALANI
    invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Aşagıda yazılanlar koç topluluğunda çalışan arkadaşlarım tarafındanda dogruladı, tabi ne kadar gerçek bilemem, ama güzel bir mesajı var.

Vehbi Koç ölmeden evvel oğlu Rahmi'yi çağırıp, "Beni mezara mutlaka çoraplarımla gömeceksiniz, yoksa hakkımı helal etmem" diye vasiyet etmiş ve bi de mektup vermiş. "Bu mektubu ben öldükten sonra ilk başın sıkıştığında açarsın" demiş. Gün gelmiş Vehbi Koç Hakkın rahmetine kavuşmuş. Oğlu, vasiyeti gereği babasını çoraplarıyla gömmek istemiş. Fakat camiinin imamı bunu kabul etmemiş, "Ille de çoraplar çıkacak, yoksa namazı kıldırmam" demiş. Başka bi imam getirmişler ama nafile, "Dinimize ters" diyerek o da kabul etmemiş. Başka bi hoca daha. Yok. O da kabul etmemiş. Rahmi Koç çaresizlikten kıvranıyomuş. Düşünmüş taşınmış ama bi çözüm bulamamış. Birden aklına, babasının "ilk başın sıkıştığında açarsın" dediği mektup gelmiş. Rahmi Bey hemen mektubu bulup heyecanla açmış. Mektupta aynen şöyle yazıyormuş: "Gördün mü oğlum Rahmi! Ben ki Türkiye'nin en zengin adamıyım. Ama mezara bir çorap dahi götüremedim. Eee, hani nerede benim zenginliğim?"
    ceyceypad, lifespeed ve Nomad_41 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

evet bunu bende duymuştumm gazetede de çıkmıştı
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

juniorR1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yuzme,motosiklet,bilgisayar
    dünya malı dünyada kalır evet arkadaşlar herkes para için çırpınıp duruyor.fani olup gidiyoruz önemli olan onurlu,şerefli,düzgün yaşamak,başarılı olmaktır.
    MOTOSİKLET ÖZGÜRLÜKTÜR

vaybe gerçekten bayagı farklıymıs , bencede öyle bu mallar diyarlar sadece bize şeytanın süsleyip özendire bözendire aldatmak istediği somut kavramlar umarım allah bizi vede bütün müslümanları iki taraftada zengin klar

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    cok ilginc

imported_MaCiG_BaKe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bencede

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Adamın kafası çalışıyomuş bosuna zengin değillermiş o kadar :D
    kngsze bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler