Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mondial'in Ayibi (Şikayet Çözüldü)

Motovento
    REKLAM ALANI
    cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok ayıp etmişler. Yalnız borusanın getirdiği araçlarda bile avrupa yol durumlarımızı bildiği için amortisör ve alt takım parçalarını garanti dışında tutuyor (sadece Türkiyede) aynı durum motosiklettede varmı acaba?
    bu konuda çok haklılar yollarımız o kadar berbet ki avrupa yı bırakın asyada bile böyle yol yapıldığını göremezsiniz. karayolları ne zaman öğrenecek acaba düzgün aşınmayan yol yapmayı
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ATEŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW-R 1200 GS
    bırakınız geçsinler,
    bırakınız yapsınlar..
    biz böyle olunca
    daha çok mondial'ler alırız ve 600 km. çöpe atarız (yani garaja terkederiz)
    SAĞ OLASIN MONDİAL
    gelecekte de seni piyasada görecek miyiz bakalım..
    Lanet olsun....
    Kullanım hatası gibi garip şeyler söylemeyin asabım bozuluyor.
    Uğur dondurmacı büyük ihtimalle motora dahi binmemistir. Bense aralar bir tarafa 29 yıl önce başladım motor seruvenine. Mobiletler bile daha iyiydi.
    250 Mct yi çöpe attım.Servis bir tarafa kendim onardım:5 km bile yapmamış motoru.
    Hata bizde tabii.
    Adama yetki verirsen önce babasını doğrarmış ya da doğru deyişle adama motor sattırırsan önce kendi dondurmasını yaparmış...
    Size de ....ceremesini çekmek ve böyle benim gibi abuklaşmak kalır sadece..
    Boş geçin onları..hikaye çok ama vakit yok..
    Lanet olsun yüzbin kere..

Onları bir tek cehenemde motora binerken görmek istiyorum: Sıcakta, egzos sıcaklığında marş basmazken..
    İsterlerse iterek çalıştırmayı denesinler: Bu kez de debriyaj halatı kopukcaktır eminim...
    Ya da soğukta sabah sabah jikleyi çeksinler ve marşa bassınlar..
    Gerisini söylemiyorum. (Ancak bir kamyonet tutsalar iyi olur)
    Arkadaşlarımı üzdüysem affola...

darkgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    ya bunlar adamı dinden imandan çıkarır aynı şeyleri bende yaşıyorum motor 3 hastadır serviste yatıyor neymiş yanlış parcayı göndermişler tövbe tövbee
    DUR DURULMAYACAK TEK RAKİP ZAMANDIR!!!

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

Memnuniyet

Merhabalar,

16.02.2007 de '' Mondalin ayıbı '' başlığı altında sıkıntı ve şikayetimi dilegetirmiştim.
    Dün 08.02.07 de Mondial yetkilileri tarafından arandım ve konu hakkında bilgi aldılar.
    Bugün öğleden sonra tekrar arandım ve amortisörlerimin sevk edildiğini, Yetkili servise de bilgi verildiğini ve Pazartesi günü amortisörlerimin değiştirilebileceği bilgisini verdiler bu beni gerçekten sevindirdi ve memnun etti.

Yetkiliye bukadar gecikmenin nedenini sordum tabii olarak.
    Yanıt: bu konuda eksiklerimiz var ve mümkün olan en seri şekilde çözmeye çalışıyoruz.

İlgi için tekrar teşekkür etmek istedim buradan.

Selamlar,
    Özer

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    ucuz mal isteyne ucuz mal yapıyor çin....pahalı isteyene pahalı.honda nın fabrikası da çinde fiyat rekabeti adına.kalitesinden kaybediyor mu??isminden prestijinden kaybediyormu??
    hata çin demi yoksa bu motorları ithal eden şirketlerin ucuz maliyet adı altında yatan fiyat politikları mı????

bunların sebebi %55 lik vergi oranı mı???yüzlerce soru bizim binlerce şikayetlerimiz...bu paraya bu kalite derken bu ihtimalleri de düşünmeli kanımca.tabikide hepimiz hayalimizdeki motosikleti kullanmak istiyoruz...%18 kdv ve ötv ne yazıkki bir çoğumuzun biraz zorlanarak da olsa alabilecğimiz kaliteli motosikletleri kullanmamızı engelliyor.

gümrük masrafları bile başlı başına bi motosiklet parası ne yazıkki.ülkeye kaçak giren otomobil,elektronik eşya,kaçak petrole göz yumanlar bunların acısını vergi olarak bizim sırtımızdan çıkarmaya devam edecek.kaliteli motorlara binebilmek ise sadece belli kesmin imkanları dahilinde kalıyor böylece.(lütfen son cümle yalış anlaşılmasın)

hayallerimizi erteleyip ucuz işçilikten kaynaklanan problemlerin tek olumlu yanı ise ,çoğumuzun bu motosikletlerle uğraşırken yetkili servislerden daha fazla tecrübe sahibi olmamızı sağladı.kısaca birde birer usta olduk.
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    CBR 600F
    arkadaslar bende bayiiyim evet ilgilenmiyorlar fakat size bisi hatirlatmak isterim bura türkiye hersey dogaldir neyimiz dogruki bu iste dogru olsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)