Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benzin Firmalari Neden Bize Kampanya Yapmıyor??

Motovento
    REKLAM ALANI
    kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    ülkemizde birbiriyle yarışan bir sürü marka var (shell, opet,bp vs..)
    otomobiller için bir sürü kampanya yapıyorlar ama motosikletlilere yönelik daha bir tane olsun kampanya görmedim...

yok tek seferde 100 ytl lik benzin al sunu verelim yok bu kadar al bunu verelim
    motosikletlerde bu kadar benzin alınamadığı için bir mayk bebeğimiz bile olmadı
    bizi neden adamdan sayıp da bir kampanya yapmıyorlar...
    yoksa bizi beğenmiyorlar mı??
    gün gectikce artan sayımızla milyon rakamlara cıktık fakat daha sallanmıyoruz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    bunu uygun bir dille önerge haline getirip benzin istasyonlarına maille atalım...ben biraz kaba kaçıyorum önerge hazırlarken...eğer böyle bir yazı hazırlarsak duyurular bölümünden bilgilendirme yapıp benzin şirketlerine mail atabiliriz
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Benzin istasyonlarinin kampanya yapmak gibi bir zorunlugu yok cunku zaten elin mahkum benzin alacaksin ve motor suruculeri sadece taninmis markalari tercih ettgi bir gercek cunku motor benzin kalitesi konusunda otomobilden daha hassas.Yani eli mahkum olan biz tuketici icin neyin kampanyasini yapsin ki adam.Benim motor bile 40 ytl ye doluyor bir arac full istedginde beni 3 kez solluyor o fiyata gore. Yani ben arada kayniyan bir musteriyim pek cazibem yok.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Aslında istasyonlar yerine,dağıtım şirketlerine e-posta atmak lazım.Bir habere göre sadece mondial geçen sene 250.000 motor satmış.Bu kadar artan bir grafiği olan motor ve sürücülerine yönelik kampanyalar düzenlenebilir.

Fikrim geldi:Örneğin iki zamanlı motorlara özel benzin çıkartılabilir ve çevre uygunluğu adına şimdiki dandik şekilde yağ karıştırılan benzin satışı yasaklanabilir.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benzin protestosu için yaptırdıgımız tshirtler neden olmasın

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    Bizi nasıl değerlendiriyorsunuz? İşimizle ilgili her konudaki görüşleriniz bize katma değer sağlayacaktır, lütfen değerli görüşlerinizi shellturkiye@shell.com yoluyla bizlere ulaştırınız...

http://www.bp.com/sectiongenericarti...tentId=7025535

http://www.opet.com.tr/tr/opetmusterihizmetleri.asp

ben birer mail attım bilee :
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    linkleri vermen ii olmus

Motosikleti
    dominar400ug
    bu linkleri eposta yağmuruna tutarsak belki bişeyler elde edebiliriz...
    motorların eli mahkumda otomobillerin değilmi sanki...

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Buralarda her 10 ytl ye istasyonda 1 puan değerinde kupon veriliyor ve ilgili hediye puanına erişince istediğimizi alıyoruz. Ama geç oluyor biraz... shell kart ve po da var.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    arkadaşlar bunlara ne demek lazım?ülkemizde benzin fiyatlarının el yaktığı bir zamanda napayım ben kampanyayı.ben benzinin ucuz olmasını istiyorum ve onların kampanyalarına hiç mi hiç ihtiyaç duymayacağımı naçizhane belirtmek isterim!!! ama yeterki devlet şu olaya el atsın.kampanyalarıda batsın promosyonlarıda...
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    nasıl olsa adamlara mahkumuz ne gerek var ki

Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı kamberhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bunlara ne demek lazım?ülkemizde benzin fiyatlarının el yaktığı bir zamanda napayım ben kampanyayı.ben benzinin ucuz olmasını istiyorum ve onların kampanyalarına hiç mi hiç ihtiyaç duymayacağımı naçizhane belirtmek isterim!!! ama yeterki devlet şu olaya el atsın.kampanyalarıda batsın promosyonlarıda...
    devlet yeterince el attığı için biz bu fiyatlara benzin alıyoruz, kktc de bile benzin buraya oranla nerdeyse yarı yarıya, 1 litre benzinin 3de2si vergidir...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı kontgerilla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devlet yeterince el attığı için biz bu fiyatlara benzin alıyoruz, kktc de bile benzin buraya oranla nerdeyse yarı yarıya, 1 litre benzinin 3de2si vergidir...
    Zati bu yüzden en pahalı benzin Türkiye'de ya.Aslında özel aracını kullanan halk protesto yapsa bu benzin artışlarına mesala bi hafta kimse benzin almasa :S O zamanda devlet madur olmaz akaryakıt dağıtıcılarına olan olur sonuçta onlar getirmiyor bu zamları

Motosikleti
    hyosung rt125 karion
    bu fahiş benzin fiyatlarıyla ilgili bir tahminim var. 10 yıl önce falan sanırım benzin 0.7$ falandı. o zamanlar ekonomisi bizim gibi olan arjantin frenlemişti enflasyonu. bunu da benzini 1$'a çekmesine bağlıyordu bazıları. "benzini 1$ yap bak bakalım enflasyon kalıyor mu?" diyorlardı. bunlar vur dedi, hükümet öldürdü!

evet tepkimiz olacaksa dağıtıcılara değil hükümete olmalı...
    Hızlı yaşa, dikkatli olursan genç falan ölmezsin korkma! :bounce:

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Yaktığınız 2-3 lt benzin için değmez kampanyayla uğraşmaya.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Bu sorularınızı doğrudan firmalara sorsanız da sonucu paylaşsanız olmaz mı? Aramızda hiç bu tarz şirketlerin genel müdürü olduğunu sanmıyorum. Kendi aramızda kahve muhabbetinden öteye geçmemekte şu durumda bu sohbet.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaktığınız 2-3 lt benzin için değmez kampanyayla uğraşmaya.
    zaten kampanyayla falan uğraşmıyoruz khutucuk kardeş lanet olsun kampanyalarına.aldığım benzinin her galonuna verdiğim ekstra hükümet zammını haram ediyorum.çoluklarının çocuklarının rızkından keser inşallah yüce tanrı.boğazlarında kalır tek temennim...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim 2 vitesli Ferrarim var Istedim verdiler
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sorularınızı doğrudan firmalara sorsanız da sonucu paylaşsanız olmaz mı? Aramızda hiç bu tarz şirketlerin genel müdürü olduğunu sanmıyorum. Kendi aramızda kahve muhabbetinden öteye geçmemekte şu durumda bu sohbet.
    merak etme pro(kendi adıma konuşayım) ben her benzinciye gidip benzin aldıktan sonra yetkili elemanlarla her zaman tartışıp edip yoluma ööle koyuluyorum.adamlar hemen topu rafineriye atmakta ve oradan da hükümete bağlamaktalar.şikayet kutularına hiç üşenmeden şikayet atıyorum.iternetten bi ton bp-shell-opet vs. müşteri hizmetlerine şikayette bulundum ve vazgeçmicem de!sonuçta tek başıma başarılı olacağımı sanmiyorum kesinlikle ama devam edicem protestolarıma.ama önemli olan bunu topluca bir tarih belirleyip her sene rutin belirli günlerde miting düzenlemek veya protesto etmek sanırım dah iyi olacaktır!!!mesela nasıl mt nin geleneksel kuruluş yıldönümü varsa her sene benzini protesto günleride düzenlenebilir sitemizce!

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    shell de shell smart kart var. babamda ondan vardı yaklasık 4 yıldır falan devamlı mazot ve benzın alıyordu shellden ve her aldıgında da karttan geçirip puan birikiyordu. Birikmiş birikmiş babam bana bişi vermiyolar git sen al dedi. Bende gittim puanlarımı karsılıgı hediyemi sectim. Bi rowenta sac kurutma makınası bi de tras bıcagı aldım. Baska o puana işimeyarar bir hediye yoktu
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)