Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

188 ytl + 1 ay HAPİS ceza yedim toplam 788 nişantaşı 4 yol

Motovento
    REKLAM ALANI
    ekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bisikletle birine çarpınca motosikletten ne ferkı var teknik olarak ikisinde de karşındakini yaralayabilirsin
    Motosikletçiler bizi özel kılan ehliyetliolmak değildir bu sadece luzumsuz bir yasallıktır. bizi özel kılan daha dikkatli seviyeli ve özgürruhlara sahip olmamızdır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    requiem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de ehliyetsiz çok gereksiz bi kazaya karışmıştım allhtan taksici bana bişey oldu korkusuna arabasındaki hasarı hiç önemsemedi ben de yok bişey ikimize de geçmiş olsun diyerek anında olay mahalini terk etmiştim olay öyle kapanmıştı . yoksa bitmiştim heralde . ehliyetsiz binmemek lazım ne zaman ne olacağı belli olmuyo

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    ilk once ehliyet alacaksin sonra kask en sonda motor. Iyki avrupada yasamiyorsun kesin iceri atarlardi.
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

funkstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax
    arkadaslar, ortalikta dolanan 125cc ye kadar ehliyet gerekmiyor söylentisi ne kadar gercek, ne kadar olur bilemiyorum ama biz buradaki yüzlerce üye olarak biseyleri harekete gecirsek?

istanbul da sürekli dert yanilan trafik sorununun motorsikleti özendirerek halledilebilecegini yukarilara hatirlatsak.. tesvik olarak ta bu kanun ciksa, avrupanin her yerinde oldugu gibi biz de bu kanundan yararlanabilsek..

yeni kanuna göre tek gözü görmeyenlere ehliyet verilecekmis, e birakin da B sinifi ehliyet te 125 cc ye kadar motorsiklet kullanabilsin! (tek gözü görmeyenlere bir lafim yok yanlis anlasilmasin, bugüne kadar bu ülkede bu insanlara ehliyet verilmemesi ayip)

iconturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125 T
    Arkadaşlar merhaba,

Camia ya yeni katıldım ve Asya cılar kervanına dahil oldum. İnanın ben de birçoğunuz gibi beyaz kasket kollayacak geziyorum. Mümkünse ara sokaklardan ya da büyük araçların arkasından Alalı bir hafta oldu zaten motoru ama tırsıyorum neyalan söyleyeyim. Fakat bir arkadaşım bugün bana bir yerlerden çok kısa bir sürede bazı formaliteleri atlayarak kısa sürede ehliyet alınabildiğini söyledi. Hatta bir site adresi verdi. Oradaki forumlarda bahsediliyordu dedi ama siteyi hatırlamıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

iconturk, saçma yollara sapmadan NORMAL yollarla ehliyetini al kardeşim.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    icim baydI bazI konuLArdan artIk ya.. laf olsun diye mesah atıyosun adamcıkları şimdi fırlar ya neyse.. Forum yol geçen hanına donmeye başladı.. ben dairemi boşaltIcam sanIrIm boyLe giderse..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

yaw sadece motosiklet ehliyeti veren bir kurs açsam acayip köşe olurum heee... Hepinize hawaiden kart atarım sonra...

Motosikleti
    mz fun301
    Geçmiş olsun kardeş

Motosikleti
    kanuni hussar 125
    bu günde bizim arkadaşların motorlarlarını aldılar 2 tane adamlar bagladılar adamları alıp götürdüler rüşvet verdikk almadılarr 100 e kadar çıktık ama adamlar yok dio

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    iconturk bahsettiğin şey sahte ehliyet haberin olsun.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

hondaxl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600
    Vay be amma çok ehliyetsiz varmış...
    Sanırım üyelerin yarısından fazlasının ehliyeti yok!!!!!!!
    Bir anket yapılsa ya!!!
    [B][I]Dayak nedir ? Kime atılır [/B]??[/I]

Ehliyeti sahibi olmak guzel de arkadas , ehliyeti cikarirken kimlik ucreti+masraflara ilaveten bir de harc odemek yok mu?sinir oluyorum.Harc nedir?

Motosikleti
    Mobilett
    Büyük geçmiş olsun valla ah şu sistem sanki her ehliyetli manyakx kullanıyor şu mereti adam gibi sınav yapsınlar geçen alsın kardeşim adam kullanmayı biliyor işte başlarım ehliyetine odaa gerekli tabide neyse geçmiş olsun...
    ***Mobilette_Volkan***

kalessinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 Custom
    Cenkmenderes, dediklerinde sana katılmıyorum motora bineceksen ehliyeti alacaksın .... Herseyin bir kuralı var, almassan cezayı yersin.... Haaa ne yaparsın motor almaya niyetlenmissindir ki motor almak hissi insana bir anda gokten inmez zaten yavas yavas virus icine girer gider adam gibi kısın alırsın ehliyeti yazın tıpıs tıpıs gezersin.... Cok basit bir cozum..... Goruldugu uzere bir tek ben akıllıyım turk aklı her zaman yemiyo....

stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var

Re: 188 ytl + 1 ay HAPİS ceza yedim toplam 788 nişantaşı 4 y

Alıntı skunk adlı üyeden alıntı
    beyler bu yeni gelen avrupa yasaları caktı bana. gecen cuma nişantaşında bi iş görüşmesinden çıktım bi polis bişey soruyo sandım. durdum (HANİ HEP KONUSURLARYA MOTORLULARLA ) ki arkada çevirme varmış gecmişim gormedim niye durmadın die bagrıyomuş.
    NEYSE PARDON ABİ
    -ruhsat?
    - ruhsat buyur
    -ehliyet
    -buyur
    -ama bu B
    -evet abi
    adam anında anons yaptı anons yarınca sisteme giriyomuş bi daha ztn bi nanay yapamadık neyse motoru vermedim cekici cagardı vermedim sahin geldi beraber goturduk benide mahkemeye yetiştirdiler. yoksa aksam nezaretteyim. 188 ceza motor benim üzerime olmasa sahibinede Bİ 188 CEZA ayrıca 1 ay hapis para cezasına çevrilio. 4 GÜNÜM KALDI VE daha 250 milyon buldum cumaya kadar toplayamazsam 1.200 oluyor ve arama emri cıkıyo.

sertifikam var ve 80 milyon bulup ehliyeti karakoldan alamadığım için affetmediler.

biraz uzun anlattım sinirliyim cunku ama dikkatli olun CEZALAR AVRUPAYA ayarlanmış acaip yüksek

---**TABİKİ TÜRKİYE HERZAMANKİ GİBİ ÇIKARCI, AVRUPADA ARABA EHLİYETİYLE MOTOR KULLANILIYOR İŞİNE GELMEDİĞİ İÇİN ONU UYGULAMA TARAFTARI DİİL**---
    kardeşim senin sertifikan var ise sana hiçbir şey yapamazlar yapanların topunu dava et . ve bu cezayıda sabıka kaydından çıkarttır .

sertifika ehliyettir hukuken senin avukatın yok mu seni mahkemeye çıkarıyor ise avukatını sağlamakla görevli mahkeme .

ne bu ya köy oldu eskiden vakıf memleketiydik . şimdi köy kanunu ile yönetiyorlar .

stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var

Re: 188 ytl + 1 ay HAPİS ceza yedim toplam 788 nişantaşı 4 y

Alıntı skunk adlı üyeden alıntı
    beyler bu yeni gelen avrupa yasaları caktı bana. gecen cuma nişantaşında bi iş görüşmesinden çıktım bi polis bişey soruyo sandım. durdum (HANİ HEP KONUSURLARYA MOTORLULARLA ) ki arkada çevirme varmış gecmişim gormedim niye durmadın die bagrıyomuş.
    NEYSE PARDON ABİ
    -ruhsat?
    - ruhsat buyur
    -ehliyet
    -buyur
    -ama bu B
    -evet abi
    adam anında anons yaptı anons yarınca sisteme giriyomuş bi daha ztn bi nanay yapamadık neyse motoru vermedim cekici cagardı vermedim sahin geldi beraber goturduk benide mahkemeye yetiştirdiler. yoksa aksam nezaretteyim. 188 ceza motor benim üzerime olmasa sahibinede Bİ 188 CEZA ayrıca 1 ay hapis para cezasına çevrilio. 4 GÜNÜM KALDI VE daha 250 milyon buldum cumaya kadar toplayamazsam 1.200 oluyor ve arama emri cıkıyo.

sertifikam var ve 80 milyon bulup ehliyeti karakoldan alamadığım için affetmediler.

biraz uzun anlattım sinirliyim cunku ama dikkatli olun CEZALAR AVRUPAYA ayarlanmış acaip yüksek

---**TABİKİ TÜRKİYE HERZAMANKİ GİBİ ÇIKARCI, AVRUPADA ARABA EHLİYETİYLE MOTOR KULLANILIYOR İŞİNE GELMEDİĞİ İÇİN ONU UYGULAMA TARAFTARI DİİL**---
    kardeşim senin sertifikan var ise sana hiçbir şey yapamazlar yapanların topunu dava et . ve bu cezayıda sabıka kaydından çıkarttır .

sertifika ehliyettir hukuken senin avukatın yok mu seni mahkemeye çıkarıyor ise avukatını sağlamakla görevli mahkeme .

ne bu ya köy oldu eskiden vakıf memleketiydik . şimdi köy kanunu ile yönetiyorlar .

atakan_93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-6C Daytona
    çok geçmiş olsunn
    Atakan İskender/Regal Raptor(RR)

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Zaten geçmiş ve olmuş, olay 4 sene önce yaşanmış, tarihe dikkat edelim pls

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Alıntı atakan_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsunn
    ya arkadaşım konuların tarihlerine bak bi zahmet yaa 2005 'in 2004 'ün konularını hortlatıyon

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler