Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kaza Yaptım!

Motovento
    REKLAM ALANI
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Geçmiş olsun,biriktirdiğiniz bu tecrübelerle,3-5 hamle ilerisini görebilen trafik oyuncusu olursunuz.
    Aman o tecrübeleri yola çıkarken yanınıza almayı unutmayın.
    Taksiciye kızanlar haklı ancak bu bir taksi değilde kedi,köpek vs de olabilirdi,etkenlere kızıp kendi eksiklerimizi unutmayalım.
    Bilhassa motor sürücülüğü hata ve dalgınlığı affetmez.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    geçmiş olsun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    geçmiş olsun kardeş
    inş. en büyük kazan bu olur
    insanlarımız çok duyarsızlaştı artık malesef
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,biriktirdiğiniz bu tecrübelerle,3-5 hamle ilerisini görebilen trafik oyuncusu olursunuz.
    Taksiciye kızanlar haklı ancak bu bir taksi değilde kedi,köpek vs de olabilirdi,etkenlere kızıp kendi eksiklerimizi unutmayalım.
    abi yapma gözünü seviyim. senin dedigin gibi düşünürsek hiçbir motorsikletlinin sokağa çıkmaması lazım. yolda ilerlerken sürekli önümeze birşeyin çıkacagını düşünerek ilerleseydik 40 km hızı hiç geçmememiz gerekiyor.tabiki dikkatli olmamız gerekiyor ama onunda bir ölçüsü var . kırmızı ışıkta geçen arabayada biz dikkat edeceksek bırakalım motosiklet tutkusunu felan alalım altımıza 1989 model as 600 kamyon ozamanda taksi sürücüleri kırmızı ışıga dikkat etsin

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı antientel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse yine allaha şükür çiziksiz atlatık
    Allah beterinden korusun, temkinli olmakta yarar var tabii..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    geçmiş olsun kardeşim..:(
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

yuzak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200 cc
    allah beterinden korumuş
    geçmiş olsun arkadaşım

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125

cok geçmiş olsun

kardeş cok geçmiş olsun.boşver sana bişe olmasın... Motorun yedek parçası var, 3-5 kuruş parayla temizlersin motoru. ama bu taksicilerin büyük bi çogunlugu da KENDİNİ DEVAMLI SAVAŞTA,(ARABA GEÇME SAVAŞI) sandıgı için...durum malüm.. kendine cok iyi bak...
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Geçmiş olsun... Yağmurda ve karda motosiklet kullanımı maksimum dikkat gerektiriyor gerçekten... Allah beterinden saklasın...
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    geçmiş olsun ..
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    gecmiş olsun abıcım.....ucuz atlasmıssın..cana gelecegine mala gelsın abıcım...sende bısey yokya gerısı önemlı değil....k.i.b

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yapma gözünü seviyim. senin dedigin gibi düşünürsek hiçbir motorsikletlinin sokağa çıkmaması lazım. yolda ilerlerken sürekli önümeze birşeyin çıkacagını düşünerek ilerleseydik 40 km hızı hiç geçmememiz gerekiyor.tabiki dikkatli olmamız gerekiyor ama onunda bir ölçüsü var . kırmızı ışıkta geçen arabayada biz dikkat edeceksek bırakalım motosiklet tutkusunu felan alalım altımıza 1989 model as 600 kamyon ozamanda taksi sürücüleri kırmızı ışıga dikkat etsin
    Elint'ciğim haklısın,bizim canımız yine bize emanet azami dikkati önce biz göstereceğiz.
    Dikkat ederseniz arkadaş lambalarda durmuş sonra dalgınlıkla yeşil yandığını farketmiş öyle diyor.
    Kendinizi veremiyorsanız motorla trafiğe çıkmayın,kendi hayatınızın değerini bir siz birde anneniz bilir.
    Yani arkadaşın trafiğe yeterince hakim olmadığını hissetim,siz ne dersiniz.

Alıntı antientel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malum yerler ıslak ve kaygan!
    4 yolda ki ışıklarda durdum!
    Sonra bir an dalmışım hemen ışığa baktım ve hala yeşil yanıodu bastım gaza tam karşı istikamete gidiyordumki sağ taraftaki taksi aniden ilerleme sabırsızlığında bulundu! taksi tam önüme gelince mecburen birz sola kaçtım yol eğimliydi ve tam olarak metal kanalizasyon ızgaralarının üstüne geldim ki sonrası zaten hatırımda diil bir anda kendimi yerde sürükleniyorken buldum!
    Neyse durmayı başardım ve ayağı kalktım motor hala sürükleniyordu.
    Mümkün olduunca yağmurda artık motora binmiyeceğim..

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    cok gecmiş olsun işte bütün taksiciler aynı degil insan sonucla iyi insan war kötü insan war sanada kötülerinden denk gelmiş Neyse sende bişey yok ya motor düzelir

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Yukarıda söylediğim gibi kaza geçirip sağ kaldıysak bu tecrübenin fiyatı yaşamınız kadardır.

Dedeefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio MP3
    Yukarıda söylediğim gibi kaza geçirip sağ kaldıysak bu tecrübenin fiyatı yaşamınız kadardır.
    Hocam haklı, zaten bütün teorik sürüş eğitimlerinde ilk söylenen şey "zihniniz motosikletinizden 3-5 saniye önde gidemiyorsa motosiklete binmeyin" değilmi. Trafikte motosiklet sürücüsünün hayatını, kimse motosiklet sürücüsünden daha iyi koruyamaz. Arabanızı offensive kullanmayı seviyor olabilrsiniz ama, motosikletinize uzun yıllar binmek istiyorsanız biraz defensive kullanmaya alışmak gerek.

Arkadaşlarımızın kaza geçirmesi bizi üzüyor.
    Ama diğer yandan ; "Kaza geçirdim fakat bende birşey yok. Buradayım ve yaşıyorum." demesi bizleri sevindiriyor...

seruvenci80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    geçmiş olsun dostum..bende yakın zamanda böyle bir kaza yaşamıştım..ve burda yazmıştım..üstelik bayan beni resmen biçip gitmişti..yaparlar yani..daha fazla dikkat etmekten ve trafikte bu tür hayvanların olduğunu aklımızdan çıkarmadan ilerlemek kalıyor bize..tekrar geçmiş olsun
    GAME OVER

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Bu tarz bir kaza 2 ay önce ben yapmıştım geçmiş olsun, Koruma önemli bendede ful koruma vardı çizik bile almadım, Aman özellikle ıslak zeminde logarlar buzdan beter kayıyor gerçekten. Tekrar geçmiş olsun.
    Tatlı su motorcusu. Yamura çamura gelmez.

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    dostum geçmiş olsun üzdün bizi

adosonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200i
    cok geçmiş olsun arkadaşım...

kendimden örnek vereyim; motosiklet kullanmaya yeni başladım ama burdaki daha tecrubeli arkadaşların yazılarını cok okudum ve uyguluyorum..

mesela motosiklet kullanırken kesinlikle dalmamak gerekiyor otoban yada biraz boş yollarda özellikle insan başka şeyler düşünebiliyor
    "o gun neler oldu?" "gitceğim yere varınca ne yapıcam?" "su yanından gectiğim kız sevgilim olsa ne gusel olurdu" gibi...

ben kendimi böyle bir durumda bulduğumda hemen kendi kendime konuşmaya başlarım; kendine gel.. yolu düşün... ileriye bak.. su öndeki arabanın kapısı acılabilir.. arkanı kolla su araba hızlı geliyor vb.. gibi yada sarkı söylerim genelde
    Virüs bulaştı bi kere.. Yapacak bişi yok tek çare 2 teker...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)