Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kanuni enduro 200 bu sınıfta hesaplı bir alternatifmi? yoksa??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kannuni bobcat 150
    motorla ilgili sorunları kime sorabilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugüne kadar hiç bir motor bayiliğim olmadı. tek bir bayiliğim var bilgisayar bayiliği.
    herşeyin olması gerektiği gibi olmasını isteyen bir kişiyim. eğer üretici olduğunu söyleyen kişiler tornavida teknolojisi kullanıyorlarsa kusura bakmasınlar onlardan bu teknoloji yerine demonte kit halinde motor alıp kendimiz birleştirelim olsun bitsin.
    eğer üretici firmalar üretken değillerse o zaman üretken olmanın yolunu bulsunlar.
    paramı boşu boşuna onlar istiyor diye çin malı motorların fotokopisi gibi modellerine200 usd daha pahalı verip motor almamı beklemesinler.
    tekrardan söylüyorum. yerli özgün bir model üretmediğimiz sürece teknoloji üretmemiz mümkün olmayacak ve üretmeden tüketen bir toplum olacağız. bu günü değil geleceğin aydınlanmasını istiyorum.
    bu güne kadar gümrük duvarlarının arkasına saklanan üreticilerin yeni strateji ve teknoloji üretmeleri mümkün olmamıştır. saklanmayı bırakıp pazara girmemiz lazım. daha ne söylemem gerekiyor senin ve senin gibi düşünenlerin anlaması için bunu hala anlamış değilim.
    KANUNİ ya da DİĞER YERLİ ÜRETİCİLER ARTIK BİR ARAYA GELİP ORTAK BİR ŞEYLER YAPSINLAR PARALARIMIZ DIŞARI AKIP GİDİYOR!!!
    Bu kadar idealist olmana inanmıyorum.Dürüst değilsin bana göre.Ne güzel açıklıyorusun kendince.Türkiyede %100 yapım bir motoru 2-3 katına alacakmısın?Seni boşverdim kim alabilecek.Vatan Millet Sakarya edebiyatını güzel yapıyorsun.Burda 2-3 tane balıkta atlıyor tiyatrona.Hala üretici firmaların üretkenliğinden bahsediyorsun ya bilmiyorsun yada burdakileri saf zannediyorsun.Laf kalabalığı başka birşey değil yaptığın.

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    o zaman yerli üretim değil yerli montaj olarak ifade etmeleri lazım.
    yerli üretim için 3 katı fiyat olacağı safsatasına inanmıyorum.
    çinden ithal ettikleri motor kadar üretmiş olsalar yine bu fiyatlardan satışı olurdu.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman yerli üretim değil yerli montaj olarak ifade etmeleri lazım.
    yerli üretim için 3 katı fiyat olacağı safsatasına inanmıyorum.
    çinden ithal ettikleri motor kadar üretmiş olsalar yine bu fiyatlardan satışı olurdu.
    Bilip bilmediğin konularda fikir üretiyorsun bundan oluyor bu çuvallaman.Kanuni Y.P. üreticisi değil motosiklet üreticisidir.Tıpkı Arçelik,Beko vb. gibi üreticidir.Burda sallamadan önce bu konu ile ilgili mevzuatı bir araştır,ondan sonra montaj konusuna gir.Üretim nedir,montaj nedir öğren önce.Montajı tabi yapacak,tedarikçisinden alacak yapacak.İçinde olmadığın için maliyet konusunun safsata olduğuna inanman kolay,ama şirketler seninki gibi palavra ile dönmüyor maalesef.maliyet konusu 3 aşşağı beş yukarı dediğim gibidir,çok bilen arkadaşım.bu son ...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)