Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HYOSUNG--Globalmotor şikayeti (firma tarafından çözüldü)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mkirdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    "Valla yaklaşık 1,5 senedir bu markanın ve müşterilerinin hizmetindeyiz,bilen biliyor niyetimizin iyi olduğunu,ama hemen birileri de benzini kapıp koşturmayı ihmal etmiyor.
    Bu da oyunun kurallarında biriyse,merak etmesinler ona da varız.
    Tüm iyi niyetli motorseverlere saygılarımızı sunuyoruz."

Bu şekilde mahalle ağzıyla yazmak, aba altından sopa göstermek Kurumsal Bir ŞİRKET'e hiç yakışmamış (eğer gerçekten öyleyse). Ne olursa olsun müşteriye bu şekilde yaklaşım çok yanlış. Yangını söndürmeye çalışacağına üstüne benzinle gidiyor.

Tanermavi arkadaşım bence sorununun çözülmesini boşuna bekleme. Bu yazı niyeti ortaya açıkça koymuş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Global Motor'un resmi sitesindeki forumdan alıntıdır. (Yetkili kişi yazmış)

İletmek istedim, saygılar...
    değerli mod bu alıntıyı yaparak firma yetkilisinin niyetinin ve seviyesinin bize ne olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederiz sana

bu kadar külhan beyi tavırla müşteri bazında,hemde kişiye indirgiyerek sokak ağzı ile konuşması hatta argoya kaçması vede hatta arkadaşımızı ve onun gibi sesi yükselecek hakkını savunacak kişileri susturacağını sanıyor olması çok dikkat çekici ilgilendiğim bir marka idi
    şimdilik dursun
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.M.K.ATATÜRK

hayatımHepyek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250 - CBF250 - yok
    Aşağıdaki tamamen kişiden ve markadan bağımsız acizane bir yorumdur.

bir makinanın çıkaracağı kronik sorunlar dışında ufak tefek arızalar yüzünden makina bu kadar yıpratılmamalı aslında. bir krank problemi elbette önemli bir sorun mesela ama debriyaj teli çabuk koptu bunda seri bir hata var demekte yanlış olur. bu ve bunun gibi sorunlar kullanıcıdanda kaynaklanabilir. haftalık bakım isteyen mekanizma bence. yağlansa kontrol edilse bu sonuç ortaya çıkmayabilirdi. benim motorum olsa zevk için yaparım böyle ufak tefek şeyleri. bugün hiçbir marka öyle ahım şahım servis vermiyor. bu iş birazda satış sonrası kar amaçlıyor. burada tek amaçlanan şey satış değil aynı zamanda sonrasındaki hizmetler. elbette distribütorlerde bir tüketici kitlesi oluşturmaya çalışacaklardır. bu heryerde böyle. çokta haksızlık etmemek lazım.

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı mkirdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Valla yaklaşık 1,5 senedir bu markanın ve müşterilerinin hizmetindeyiz,bilen biliyor niyetimizin iyi olduğunu,ama hemen birileri de benzini kapıp koşturmayı ihmal etmiyor.
    Tüm iyi niyetli motorseverlere saygılarımızı sunuyoruz."

Bu şekilde mahalle ağzıyla yazmak, aba altından sopa göstermek Kurumsal Bir ŞİRKET'e hiç yakışmamış (eğer gerçekten öyleyse). Ne olursa olsun müşteriye bu şekilde yaklaşım çok yanlış. Yangını söndürmeye çalışacağına üstüne benzinle gidiyor.

Tanermavi arkadaşım bence sorununun çözülmesini boşuna bekleme. Bu yazı niyeti ortaya açıkça koymuş.

maalesef bu yazıyı bende az önce okudum çok üzüldüm hatta bi ara bu yazıyı onların yazmış olabileceğine bile inanmadım ve aynı cevabı verdim ayrıyetende bunu kimin yazdığını işini pozisyonunu ve adını soyadını öğrenmek istediğimi söyledim bu yazı hiç yakışmamış... Kurumsal çatı altında bu tarz yazılar yazmak çok yanlış davranışlar....

buda benim cevap yazım ki tamamen tarafsız ve iyi niyetli

tamam dedikleriniz kısmen dogru olabilir bu forumda üstteki arkadaşın yazılarına hiç dikkat etmedim o konu hakkında hiç yorum yapamayacağım ama şunu belirtmek isterim eğer ki siz forumu kötüleme amaçlı kasti yazan üçbeş kişiye bu bi oyunsa bizde oynarız derseniz kurumsal çatı altında yanlış davranmış olursunuz elbettki global'in eletirilebilecek çok yanı var kullanıcılarınında ama ben bunun başlıca sebebinin servislerden kaynaklandığını düşünüyorum kesinlikle bu sene yapılacak en yapıcı hareket servislerin artırımından önce servislere çeki düzen verilmesi ve uymayanlara yaptırımlar düzenlemesidir birde servisteki bakım fiyatlarının tüm kullanıcılara açılması gerekli ki herkes 1.5L yağ için 20 ile 50 YTL arası fiyat ödemesin kimse yağ filtresi elinde yok die idare et demesin.... İstanbul'daki malum servis hakkındaki dsüşüncelerinizi halen merak etmekteyiz bu hep askıda kalmış bir sorun. Son olarak şunu söylemek istiyorum forum açmanız gerçekten çok özverili ve riskli bir iş ama bunun feedback inide aldığınızı düşünüyorum enazından güven duygusu yarattınız insanlarda bunun için teşekkürler... Birde atılan postlar kimler tarafından atılmış olduğunu yazarsanız sevinirim mesela bu yazının yazarı kimdir globalmotor(am isim soyad pozisyon) ve bu kadar sert niye yazmıştır yeni sitenizdede forumunuz olması dileğiyle

Bunun dışında Firmalara (halka tamamen açık ortamlarda) bu kadar yüklenmek nekadar dogru bilemiyorum bende gereken birşey olduğunda mail aracılığıyla sorunlarımı birebir çözmeye çalışıyorum forum mantığında ancak Global terse düşer illaki sevmeyen çıkar ve konuyu hiç bilmesede değişik yorumlar yazar

Saygılar....
    yellow storm

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Alıntı hayatımHepyek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıdaki tamamen kişiden ve markadan bağımsız acizane bir yorumdur.

bir makinanın çıkaracağı kronik sorunlar dışında ufak tefek arızalar yüzünden makina bu kadar yıpratılmamalı aslında. bir krank problemi elbette önemli bir sorun mesela ama debriyaj teli çabuk koptu bunda seri bir hata var demekte yanlış olur. bu ve bunun gibi sorunlar kullanıcıdanda kaynaklanabilir. haftalık bakım isteyen mekanizma bence. yağlansa kontrol edilse bu sonuç ortaya çıkmayabilirdi. benim motorum olsa zevk için yaparım böyle ufak tefek şeyleri. bugün hiçbir marka öyle ahım şahım servis vermiyor. bu iş birazda satış sonrası kar amaçlıyor. burada tek amaçlanan şey satış değil aynı zamanda sonrasındaki hizmetler. elbette distribütorlerde bir tüketici kitlesi oluşturmaya çalışacaklardır. bu heryerde böyle. çokta haksızlık etmemek lazım.
    sanırım motorun yok öyle yazmışsın ona istinaden diyorum,öncelik ile haftalık ne bakımı bu onu anlamadım
    benim altımda iki tane motor var 636 ninja ve cbr 125 r 1000 km de birde sadece zincirini yağlarım o kadar
    bir mekanizma hakkında şikayetler türkiye'nin neresinde olursa olsun birbirine paralellik ve benzerlik taşıyorsa durup düşünmek lazım
    ki biz motorun kalitesini değil distribitörün kalitesini tartışıyoruz
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte Türk'tü, bugün de Türk'tür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.M.K.ATATÜRK

TheSuda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Evet şirketin cevap veriş tarzı birhayli yanlış bende hiç yakıştıramadım. Ben arkadaşlarda tek hata olarak Global motorun resmi sitesinde ARTIK MOTORUMU SEVMİYORUM şeklinde bir başlık açmalarını buluyorum. Sonuçta oraya o motoru alıcak binlerce insan giriyo sen o konumda markayı lekelemiş oluyorsun o yüzden kaldırmak zorundalar ama bunu daha uygun bir dille yazmış olsaydınız durum çok daha farklı bir hal almış olurdu.(burda kesinlikle suçlu aramıyorum kimse üstüne alınmasın) ama o sitede oranın telefon numarası yazıyor ordan illa bursaya bağlanman gerekmiyor gidip istanbuluda ariyabilirsin ve benden tavsiye genelde bu işleri telefonla çözmeye çalış hem çok daha çözücü oluyor hemde için çok rahatlıyor

Alıntı tanermavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servis konusuda biraz muammalı...İlk bakıma gittiğimde 45 lira vermiştim.
    Eve geldiğimde hep sanki bişey eksik diyordum kendi kendime.birden jeton düştü! hava filtresini temizlememişlerdi...Zaten yaptıkları işi beğenmemiştim, birdaha gitmeye lüzum görmedim bende,kendim temizledim...
    Bak ilk bakımda yağdeişir yağfiltresi değişir ama hava filtresi temizlenmez. ben ilk defa senden duyuyorum hava filtresi temizlendiğini ilk 1000 bakımında Bu arada benimki 7000 de olmasına rağmen hala pırılpırıl ( aslında bu gittiğin yola bağlı birazda ) Ayriyetten aşağıda yazmışsın bende kendim temizledim diye bence sakın bidaha böyle bişiy yapma yada yapsanda söyleme. Şuan senin garantini iptal etme hakkına sahipler senin motoruna yetkili servisi haricinde bir allahın kulunun dokunma yetkisiyok.
    BİNLERCE KİLOMETRE YÜZLERCE KADIN ....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Değerli dostlar,bu siteyi oluştururken şöyle düşündük;fark yaratma misyonu ile sahaya çıkıyoruz,kimsede olmayan özel forum bizde olsun,eleştirilerden korkmayalım,sürekli iyileştirme hedefleyen kalite politikamızı da desteklesin.
    Büyük ölçüde de böyle oldu,son derece değerli ve düzeyli motorseverler üye olup, görüşlerini paylaştılar, yapıcı eleştirileri ile bizi yönlendirdiler,birbirleri ile iletişim imkanı buldular,merak ettikleri sorulara cevaplar aradılar vs.vs.
    Fakaaat;
    Bu seviyeli yaklaşımların dışında çıkıklık yapma gayretinde olan,küstahca ve saygısızca haddini aşan,maksadı üzüm yemekten ziyade bağcının hakkından gelmek olan,amaçlı ya da amaçsız katılımlar da olmaktadır.Aslında klavyenin ucunda kimin olduğunu bilemezsiniz tabii,iptal ettiğiniz bir bayi,markanızın ve firmanızın çıkışını çekemeyen bir sektördaş,rahatsız ruhunu rehabilite etme yöntemleri farklı olan bir hasta.......çoğaltın işte herşey olabilir.
    Mesela şu anda (nick'i lazım değil)etkin yazan bir kardeşimiz var,en küçük bir olumsuzluğun üstüne benzinle koşturuyor gibi,emin olunca engelleriz,biraz daha yazsın bakalım.
    Web sitemizin iyileştirmeye açık alanlarımızdan biri olduğunun farkındayız ve yenileme çalışmalarını başlatıyoruz,ama kesinlikle yeni sitemizde forum olacakmı inanın emin değiliz,o kadar haksızca,seviyesizce,tek taraflı ya da yıkıcı girişler yapılıyor ki...
    Bir Bursalı kardeşimiz var,Rx 125 kullanıyor,bazı ufak tefek sorunları çözümsüz kalmış bu taşınma dönemimizde.
    Esmiş,gürlemiş,kırmış,dökmüş,,,,bir az ileri gittiği için konuyu sildik ama sorununu takip ediyoruz,aslında bütün sorun Bursada henüz sağlıklı bir yapılanma gerçekleştirememizden kaynaklanıyor,çalışıyoruz üzerinde,hallediceğiz onu da,ama önceki yanlış seçimlerden sonra (ki globalden önceki döneme ait seçimlerdir) oldukça titiz davranıyoruz,Bursalı dostlar merak etmesin,eli kulağında.Şimdi bu kardeşimizi usluptan dolayı sildik ya,demin bahsettiğim ne amaca hizmet ettiğini bilmediğimiz şahıs hemen atlıyor balıklama,diyorki;yaz hemen heryere de millet globalin ne olduğunu anlasın.
    Valla yaklaşık 1,5 senedir bu markanın ve müşterilerinin hizmetindeyiz,bilen biliyor niyetimizin iyi olduğunu,ama hemen birileri de benzini kapıp koşturmayı ihmal etmiyor.
    Tüm iyi niyetli motorseverlere saygılarımızı sunuyoruz.
    Marka güzel, ama distribütör firma istikrarsız. Z moto gibi kimseyle muhattap olmasa, şirket politikası diye anlaşılabirilir. Ama kimi müşterisine motoru servisteyken test motorunu veren bu firma ücra bir köşedeki müşterisinin garantiden değişecek parçalarını göndermemek için oyalama politikası bitince telefonda azarlamaya kadar giden basiretsiz tavırlar içerisine girebiliyor. İstikrarsızlıktan kastım budur.

Evet elimde benzin bidonuyla bekleyenlerden birisi de benim. çabalarım size çıkıntılık yapmak. Belki sokak ağzıyla aba altından sopa göstereceğinize kendinize çeki düzen verirsiniz...

Bir umut...
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    bendee bir hyos sahibiyimmm bendee bekliyorum neyimi
    hem firmanın istikrarlı bir sürece girmesini hemdee en akıllısı olan honda-yamaha-suzuki-kawadan birine en kısa süredee gecmeyiii
    *************cAgAtAy*************
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

erodesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 EXC 2T

saçmalık

Global motor forumundan alıntı:

Değerli dostlar,bu siteyi oluştururken şöyle düşündük;fark yaratma misyonu ile sahaya çıkıyoruz,kimsede olmayan özel forum bizde olsun,eleştirilerden korkmayalım,sürekli iyileştirme hedefleyen kalite politikamızı da desteklesin.
    Büyük ölçüde de böyle oldu,son derece değerli ve düzeyli motorseverler üye olup, görüşlerini paylaştılar, yapıcı eleştirileri ile bizi yönlendirdiler,birbirleri ile iletişim imkanı buldular,merak ettikleri sorulara cevaplar aradılar vs.vs.
    Fakaaat;
    Bu seviyeli yaklaşımların dışında çıkıklık yapma gayretinde olan,küstahca ve saygısızca haddini aşan,maksadı üzüm yemekten ziyade bağcının hakkından gelmek olan,amaçlı ya da amaçsız katılımlar da olmaktadır.Aslında klavyenin ucunda kimin olduğunu bilemezsiniz tabii,iptal ettiğiniz bir bayi,markanızın ve firmanızın çıkışını çekemeyen bir sektördaş,rahatsız ruhunu rehabilite etme yöntemleri farklı olan bir hasta.......çoğaltın işte herşey olabilir.
    Mesela şu anda (nick'i lazım değil)etkin yazan bir kardeşimiz var,en küçük bir olumsuzluğun üstüne benzinle koşturuyor gibi,emin olunca engelleriz,biraz daha yazsın bakalım.
    Web sitemizin iyileştirmeye açık alanlarımızdan biri olduğunun farkındayız ve yenileme çalışmalarını başlatıyoruz,ama kesinlikle yeni sitemizde forum olacakmı inanın emin değiliz,o kadar haksızca,seviyesizce,tek taraflı ya da yıkıcı girişler yapılıyor ki...
    Bir Bursalı kardeşimiz var,Rx 125 kullanıyor,bazı ufak tefek sorunları çözümsüz kalmış bu taşınma dönemimizde.
    Esmiş,gürlemiş,kırmış,dökmüş,,,,bir az ileri gittiği için konuyu sildik ama sorununu takip ediyoruz,aslında bütün sorun Bursada henüz sağlıklı bir yapılanma gerçekleştirememizden kaynaklanıyor,çalışıyoruz üzerinde,hallediceğiz onu da,ama önceki yanlış seçimlerden sonra (ki globalden önceki döneme ait seçimlerdir) oldukça titiz davranıyoruz,Bursalı dostlar merak etmesin,eli kulağında.Şimdi bu kardeşimizi usluptan dolayı sildik ya,demin bahsettiğim ne amaca hizmet ettiğini bilmediğimiz şahıs hemen atlıyor balıklama,diyorki;yaz hemen heryere de millet globalin ne olduğunu anlasın.
    Valla yaklaşık 1,5 senedir bu markanın ve müşterilerinin hizmetindeyiz,bilen biliyor niyetimizin iyi olduğunu,ama hemen birileri de benzini kapıp koşturmayı ihmal etmiyor.
    Tüm iyi niyetli motorseverlere saygılarımızı sunuyoruz.

yazılanların tamamı fasa fiso.. motorcuyu motorcuya şikayet ediyo, tehdit kokan cümleler ile.. böyle şey olmaz... böyle distribütörlük olmaz, acemilik damlıyor yazıdan... motorcunun motorcudan başka dostu yok maalesef...

saygılar- (şayet hyosung alacak olsaydım bu yazıdan sonra vazgeçerdim...)
    Haklı olmaktansa mutlu olmayı tercih ederim...

tanermavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı TheSuda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet şirketin cevap veriş tarzı birhayli yanlış bende hiç yakıştıramadım. Ben arkadaşlarda tek hata olarak Global motorun resmi sitesinde ARTIK MOTORUMU SEVMİYORUM şeklinde bir başlık açmalarını buluyorum. Sonuçta oraya o motoru alıcak binlerce insan giriyo sen o konumda markayı lekelemiş oluyorsun o yüzden kaldırmak zorundalar ama bunu daha uygun bir dille yazmış olsaydınız durum çok daha farklı bir hal almış olurdu.(burda kesinlikle suçlu aramıyorum kimse üstüne alınmasın) ama o sitede oranın telefon numarası yazıyor ordan illa bursaya bağlanman gerekmiyor gidip istanbuluda ariyabilirsin ve benden tavsiye genelde bu işleri telefonla çözmeye çalış hem çok daha çözücü oluyor hemde için çok rahatlıyor
    Telefon işini 2 defa denedik ilki 40 gün kadar önceydi, satış sonrası hizmetler departmanı Yetkilisi yardımcı olmaya çalışıcam, haber vericem dedi vee.....çıt yok.
    Daha sonra tekrar bir telefon görüşmesi daha yine aynı cevap.
    hatta yarım saat içinde haber vericez dedi bu yetkili ama yine haber gelmedi.
    bende foruma yine unutulduk diye yazdım ve son yazım oldu...
    Ve forumdada asla ve asla şirketi yada şahısı karalayıcı ,küçük düşürücü,aşağılayıcı bir yazı yazmadım ve aslada yazmam.
    Zaten ''MOTORUMU SEVMİYORUM ARTIK'' başlığınıda ben açmadım,açılmış olan başlığın altına motorumun sorunlarını yazdım. Ama bu kurum bu şekilde şahsıma hakaret ediceğine,beni haksız yere küçük düşüreceğine sorunlarımı çözmeye çalışsaydı durum bu noktaya gelmezdi...

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    cevaba bak cay demle artik kucuk dunyalari kimin yarattigini biliyoruz
    Been here, done that before and survived

Marv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f
    Valla hyosung almayı kafaya koymuştum parasını bile denkleştirmiştim ama ne diyeyim bu olaydan sonra biraz daha düşünücem yada biraz daha para biriktiricem.
    Drift Religion

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    4 büyükden şaşmıcan ddemekki üstüne biraz daha para ekleyip bu 4 büyükten birini almak lazım

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    gonul isteki honda falan alalim ama fiyatlari ve eldeki motosikleti karsilastirinca en mantiklisi hyo o yuzden hyo almak istiyorum . hondada 250 lik bir model cikarsa 10.000ytl olsa fiyati dusunmeden hondaya saldirim
    imzam yok parmak bassam olurmu

tanermavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı sokemon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bendee bir hyos sahibiyimmm bendee bekliyorum neyimi
    hem firmanın istikrarlı bir sürece girmesini hemdee en akıllısı olan honda-yamaha-suzuki-kawadan birine en kısa süredee gecmeyiii
    Arkadaşım inan ilk fırsatta bende bu dört büyüklere geçicem...

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Alıntı tanermavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ''MOTORUMU SEVMİYORUM ARTIK'' başlığınıda ben açmadım,açılmış olan başlığın altına motorumun sorunlarını yazdım.
    hehe dostum ben senin şahsına söylemedim onu o şekil bir başlığın o sitede yanlış olduğunu belirttim. telfon ettin cvp gelmedi demek. hımm ozaman bidaha ara genel müdürlerini yada müdür yardımcısını istemeyi bi dene

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Tüm dünyada kalitesini kanıtlamış cbf 250 ile kıyas yapıyorduk. Elbette aslı varken suretine gerek yok!

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm dünyada kalitesini kanıtlamış cbf 250 ile kıyas yapıyorduk. Elbette aslı varken suretine gerek yok!
    Benim fikrimce Hyosung gt 250 nin yanında cbf 250 nin lafı yapılmaz . Şuan cbf 250 9 milyarı bulmuştur ona o parayı vericeğime nerdeyse aynı fiyat olan ve çok daha iyi özlleiklere sahip hyosung gt 250 ye veririm. 2'yle çarpar hyosung cbf i. Hondanın en beyenmediğim motorları arasında yeralan bi modeli bence cbf 250.120-130 geçtikten sonra ciddi bir vibrasyon başlıyor ve motor çok hafif olduğu için rüzgardan ciddi etkileniyor(tamam şehir içi gayet keyifli ama yetersiz) ve yoldaki en ufak girinti çıkıntıya tepkiveriyo 1 silindir olmasıda büyükbi dezavantaj. arkadaşımın 125 cclik hyosung scooteri var 124 binde daha motoru açılmadı, başka bi arkadaşımın gv 650 si var 47 binde 1 sefer kayış deiştirdi 1 de debriyaj. Bu arada ilk rodajına kadar honda da yamahada kavasakide keyifsiz çalışır örnek jiglede birsüre çalıştıktan sonra jigleyi kapat motor stop edebilir ve ediyoda. bunlar bir süre devam ediyor ama sonrasında tamamen sorunsuz çalışıyor. Tamam hyosung un gösterge paneli fren elcikleri bi honda bi yamaha kadar kaliteli olmaya bilir ama ben bu konuşulan kadar sorunlu bi motor olucağına inanmıyorum. Bende hyosung kullanıyorum ve hiç bir sıkıntısı yok nedir bu sıkıntılarda anlamış diiyilim.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Bu sitede üye olan ya da olmayan her şahıs sonuçta motosiklet sevdalısı ve motosikleti olan her şahıs da doğal olarak tüketici konumundadır. Bende hiçbir kardeşimin madur olmasını istemem. Zamana bırakıp markaların satış ve satış sonrası hizmetlerini öğrenelim. kazasız sürüşler dilerim.

yzfomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondacbf150,Honda Today, MSX 125, YAMAHA DELIGHT
    mağdur ark.mısa büyük geçmiş olsun umarım bu yasılanlar okunur biras utanılırda bu yanlış düselir para kolay kazanılmıo ark.lar çoğumus yememizden içmemisden kesip alıorus çok sevdiğimiz motorumuzu benşim arabam bozuldumu üzülmüyorum ama motorum bozuldumu üzülüorum motor başka bişi anladıım kadarıyla hyosung daha tam anlamıyla oturmuş bi marka diil ve bu kadar zorlukla aldıımız motoru sadece teknik özelliklerine fiyatına göre seçmemk lazım satış sonrassı çok önemli lütfen daha dikkatli olalım sora buralar forum açarak sesimizi duyurcas die telef olmayalım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler