Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

HYOSUNG--Globalmotor şikayeti (firma tarafından çözüldü)

Motovento
    REKLAM ALANI
    rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    bu arada sorunun bayiden kaynaklandigini soyleyip isin icinden siyrilmak da dogru bir hareket olmaz....
    Been here, done that before and survived

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    globalin bu sorunu çözmesi lazım iyice göze batmaya başladı.
    ==============================
    ==============================

tanermavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı rayjay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada sorunun bayiden kaynaklandigini soyleyip isin icinden siyrilmak da dogru bir hareket olmaz....
    Zaten sorunun bayiden olduğunu söylemedim...

Motosikleti
    Hyosung gt250r(Voodoooo)
    Arkadaşlar kafam çok karışmış durumda. gt250r almayı düşünüyorum. Ama kimsede çıkıp ben Bilmem kaç bin km yaptım sapa sağlam diyemedi. Sorunlu bir motor alacak ne param ne zamanım var. Şimdi ben ne yapayım? Gidip 125 lik birşeyde almak istemiyorum ama uzun yol yapmayıda hayal ettiğim bir makina sorunlu çıkarsa vay halime.
    Aydınlık azaldıkça karanlık artar.
    Kaskımızı takalım arkadaşlar.

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı tanermavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten sana demedi. Distribütör için diyor, "sorun bayidedir" diyerekten sıyırmaya çalışmasın diye.

Sen neden sıyırmaya çalışacaksın ki
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

arkadasım valla ben 17000 km deyim servis te sıkıntıo vvar bursada istanbulda oda yok benım tek şikayetim swervis ve debraj teli.....benım 8000 de koptu ama gt650r alacaktım almıyorumm...

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler başlık silme olayını çoktan kapatmıştık...forum kültürümüzde bu dönem kapanmıştı...aşmıştık bunları biz beyler...kim sildiyse ayıp etmiş...bir daha olursa Erhana bildiririm...bu tür başlıkları Erhan abi hariç kimse silmesin lütfen...admin olarak..İlgili firmaya küfredilmediği sürece no problema...yönetici arkadaşlar rx 125 traşsa bunu bilelim...silme işlemleri için mesaj sahibine pm geliyordu bir zamanlar...
    kanka varya senden ala sazan yok he bi tam okusaydınya olayı hemen zıplamışsın , adam globalmotor'un forum sayfasından sildiler diyo hamal herif rezil oldun şimdi cümle aleme iyimi hehehehe ......
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    beyler başlık silme olayını çoktan kapatmıştık...forum kültürümüzde bu dönem kapanmıştı...aşmıştık bunları biz beyler...kim sildiyse ayıp etmiş...bir daha olursa Erhana bildiririm...bu tür başlıkları Erhan abi hariç kimse silmesin lütfen...admin olarak..İlgili firmaya küfredilmediği sürece no problema...yönetici arkadaşlar rx 125 traşsa bunu bilelim...silme işlemleri için mesaj sahibine pm geliyordu bir zamanlar...
    yönetici arkadaşlardan özür dilerim...yazıyı gözlerimle değil başka bir yerimle okumuşum...af buyrun yazıyı sabah saat 06.40 da okudum...uyku sersemi olarak...zaten birazda sersemimdir genel bazda...

kusura bakmayın...bizimkiler yapmaz dediydim doğru çıkmış...

hadi beni affedin bakayım mod arkadaşlar...ama sıraya geçin...kıdem sırasına göre lütfen...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Globalmotorun genel eğilimi suçu bayiler üzerine yıkmak.Anladığım kadarıyla servis verme konusunda oldukça cömertler (Truva motorun servisliğini alan, Hyosungunkini de otomatikman alıyordu) Ama iş, servislere gerekli eğitimi vermek, yedek parça ve koordinasyon konusunda şahit olduğum kadarıyla acınacak durumdalar. Servis konusundaki ciddiyetleri kendi sitelerindeki servis listesini güncellememelerinden de anlaşılabiliyor.

Şu an yakıt pompasında sorun yaşamaktayım. Arada bir çalışmamakta inat eden motosikletimi sırf globalmotorla muhattap olmamak için bu haliyle kullanmayı tercih ediyorum.

Şunu belirteyim ki açtığın başlığı okuyan globalmotor yetkilileri bir anda aşka gelip ve güruhlar halinde yardıma koşacaklarından şüphen olmasın (Tecrübe konuşuyor). Yazılan karşıt yazılara ise bizi yıpratmaya çalışan hede hödö... diye savunmaya geçecekler (seni yıpratınca cebimize para koyacaklar ya). Bu da firma istikrarı ve standartları konusunda size bir fikir verecektir.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ılk basta yatırımlarla cıddı bı ımaj yaratan hyosung ve global motor
    bole arızalarla ımajını tekrar bozuyor..
    heralde yonetıcılerde eskı heyecan kalmadı yada kıs sezonu dıye?
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Abicim Honda Yamahadan şaşmayacaksın...bunu bilir bunu söylerim...birde kymco...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Abicim Honda Yamahadan şaşmayacaksın...bunu bilir bunu söylerim...birde kymco...

Ne bilirsin ki sen....Ne kadarlık seyisliğin var ki?...Bilo bile demiş nerenle okuyon diye...

Şimdi honda da eklendi kafana.....Eskiden yamaha yı tek geçiyordun...Eküri mi yaptın hondayı yamahaya....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    alpcim mümkünse Hondayı honda sahipleri konuşsun...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    alpcim mümkünse Hondayı honda sahipleri konuşsun...
    Doğru diyosun..Çenemizi yorduğumuza deymez...Siz zaten yorulacaksınız.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    doğru söze ne denirki?
    haklısın abicim...

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    Alıntı tanermavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung servisi degilsen ustune alinma genel anlamda konustum
    Been here, done that before and survived

Koreliler otomotiv sökterinde kaliteli ürün yapamıyorlar..
    Hyundai otomobil sahipleri dahil herkes kalitesinden şikayetci.
    Birde utanmadan zam yapmışar fiyatlara.
    Adamların web sayfası bile çalışmıyor doğru dürüst
    Geçen haftada acılmıyordu şimdide

TheSuda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Öncelikle Uzun bir aradan sonra herkese merhaba Taner arkadaşım linkine tıkladım ve yazdığın sıkıntıyı detaylıca okudum. Emin ol aynılarını yaşadım. Bendede gt250 r var benimde debriyaj telim çok erken gitti fakat bu konuda biraz bilinçsiz davranıyoruz. aslında bu telin kopmaması için bunu arada bir ince yağile yağlamamız gerekiyor. Sonrasında 80-90 ile giderken gaz kesme olayınıdsa yaşadım 1-2 sefer. sebebi fikrimce krankınla alakalı olabilir yeniden ekliyorm çok alakasız olabilir ama krankla ilgili olabilir sebebi ise bizim kullandığımız makineler yağ soğutmalı motorlar bu motoru çalıştırırı çalıştırmaz gazlar gidersek bu makine aşırı aşınma yapıyo bu oolay yüzünden ben krankımdan oldum ki bu kullanıcı hatası olmasına rağmen global motor ta istanbuldan benim için özel araç yollatıp kapımın önünden motorumu aldı ve bana test motoru braktı madur kalamamiçin. neyse jiglede motor çalışırken jigleyi kapattığında stop ediyor demişsin evet aynı sorunu bende yaşadım. şöyle bi olay var motor zamanla bu olaya alışıyor ve bi motorun gerçek rodajı 5000 de tamamlanır eminol o kilometrelere geldiğinde motorun çook farklı çalışıcak benim şanzumanımda sıkıntı vardı boşa zor geçiyordu şimdi ipek gibi motorum 7000 de ve tıkır tıkır çalışıyor. Allahıma bin şükür hiçte sorun çıkarmadı ve çıkarıcakmış gibi durmuyor.( ama motora bakmassan sadece binmek için biniyosan ozaman problemlerin artacaktır) Benimde zamanımda global gayet ilgiliydi ama şimdi ne durumda bende bilmiyorum takribi 6 aydır irtibata hiç geçmedim.
    BİNLERCE KİLOMETRE YÜZLERCE KADIN ....

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Global Motor'un resmi sitesindeki forumdan alıntıdır. (Yetkili kişi yazmış)

Değerli dostlar,bu siteyi oluştururken şöyle düşündük;fark yaratma misyonu ile sahaya çıkıyoruz,kimsede olmayan özel forum bizde olsun,eleştirilerden korkmayalım,sürekli iyileştirme hedefleyen kalite politikamızı da desteklesin.
    Büyük ölçüde de böyle oldu,son derece değerli ve düzeyli motorseverler üye olup, görüşlerini paylaştılar, yapıcı eleştirileri ile bizi yönlendirdiler,birbirleri ile iletişim imkanı buldular,merak ettikleri sorulara cevaplar aradılar vs.vs.
    Fakaaat;
    Bu seviyeli yaklaşımların dışında çıkıklık yapma gayretinde olan,küstahca ve saygısızca haddini aşan,maksadı üzüm yemekten ziyade bağcının hakkından gelmek olan,amaçlı ya da amaçsız katılımlar da olmaktadır.Aslında klavyenin ucunda kimin olduğunu bilemezsiniz tabii,iptal ettiğiniz bir bayi,markanızın ve firmanızın çıkışını çekemeyen bir sektördaş,rahatsız ruhunu rehabilite etme yöntemleri farklı olan bir hasta.......çoğaltın işte herşey olabilir.
    Mesela şu anda (nick'i lazım değil)etkin yazan bir kardeşimiz var,en küçük bir olumsuzluğun üstüne benzinle koşturuyor gibi,emin olunca engelleriz,biraz daha yazsın bakalım.
    Web sitemizin iyileştirmeye açık alanlarımızdan biri olduğunun farkındayız ve yenileme çalışmalarını başlatıyoruz,ama kesinlikle yeni sitemizde forum olacakmı inanın emin değiliz,o kadar haksızca,seviyesizce,tek taraflı ya da yıkıcı girişler yapılıyor ki...
    Bir Bursalı kardeşimiz var,Rx 125 kullanıyor,bazı ufak tefek sorunları çözümsüz kalmış bu taşınma dönemimizde.
    Esmiş,gürlemiş,kırmış,dökmüş,,,,bir az ileri gittiği için konuyu sildik ama sorununu takip ediyoruz,aslında bütün sorun Bursada henüz sağlıklı bir yapılanma gerçekleştirememizden kaynaklanıyor,çalışıyoruz üzerinde,hallediceğiz onu da,ama önceki yanlış seçimlerden sonra (ki globalden önceki döneme ait seçimlerdir) oldukça titiz davranıyoruz,Bursalı dostlar merak etmesin,eli kulağında.Şimdi bu kardeşimizi usluptan dolayı sildik ya,demin bahsettiğim ne amaca hizmet ettiğini bilmediğimiz şahıs hemen atlıyor balıklama,diyorki;yaz hemen heryere de millet globalin ne olduğunu anlasın.
    Valla yaklaşık 1,5 senedir bu markanın ve müşterilerinin hizmetindeyiz,bilen biliyor niyetimizin iyi olduğunu,ama hemen birileri de benzini kapıp koşturmayı ihmal etmiyor.
    Bu da oyunun kurallarında biriyse,merak etmesinler ona da varız.
    Tüm iyi niyetli motorseverlere saygılarımızı sunuyoruz.
    İletmek istedim, saygılar...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Ben ne estim nede gürledim. hiç bir terbiyesizlik nede ileri gittim sadece sorunlarımın çözülmesini istedim.
    Hiç bir zaman haddimi aşmadım.
    Şimdi ben haksız gösterip ,onlar haklı konuma gelmeye çalışıyorlar...
    Ama madem haddimi bilmemişim, Çıkarslınlar koysunlar bakalım ne yazmışım görsün cümlealem...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler