Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zarar verme duygusu...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Herkese merhabalar,
    Arkadaşlar sizlerle 12 Ocak 2007 de başıma gelen bir olayı sadece paylaşmak istedim. Olay şu;12 Ocak Cuma günü motosikletimi sahrayıceditde bir apartmanın açık otoparkına bırakarak yemek için annemlere çıktım. Yemek dönüşünde motosikletin bazı kablo ve hortumlarının çekilerek dışarı çıkarıldığını gördüm. Aslında bu zararı veren kişi iyiki gözle görülür bişey yapmış. Çünkü kabloları incelemeye başladığımda gördümki olay bundan ibaret değil... Motosikletin daha iç kısmında sayılabilecek hava hortumu ile arka süspansiyon ayar valfinin hortumununda kesildiğini gördüm... Güvenliğimi tehdit edecek bir durum olmadığını gördükten sonrada motosikleti alarak göztepe karakoluna zabıt tutturdum.

Şimdi aklımda olan sadece nasıl bir ruh hali, nasıl bir zihniyet (hiç takıştığım kimse yok ken) bir insanın belkide canına kasdedecek bu hareketi yapar. Malum daha önemliolan fren hortumu kesilmiş vs. de olabilirdi.

Cumartesi günü motosikletimi Borusan İstinye ye teslim ettiğimde duyduğum başka bir hikayede bu konuda yalnız olmadığımı gösterdi. Daha önce servise gelen bir motordada ruh hastasının biri adamın motosikletinin egzos undan içeri çimento dökmek suretiyle zarar vermiş..

Allah kimseyi böyle ruh hastalarına rastlatmasın....

Saygılarımla

Sertaç
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Bizim burda bi arkadaşta XT 660 ını aldığı günün sabahı çizik bulmuş..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    çok geçmiş olsun arkadaşım
    aklı başında kimse bunu yapmaz
    benim kanımca bu ist a zengin olma hayalleri ile gelen ve sonrasında ne eğitim nede başka bir vasıfları olduğu için bunda başarılı olamayan ve ortalıkta boş boş dolanmaya başlayan ve genellikle varoşlarda ikamet eden kimselerden dolayı yada onların çocuklarından dolayı daha çook yaşanabilecek bir durum.
    tam bir çekememezlik durumu, ben alamıyorum sen nasıl alırsın, ben keyif süremiyorum sen nasıl sürersin yarışında 1 puan alma isteği sadece.
    her zaman dediğim gibi bu kısım insanların hepsi böyle değil ama büyük bir çoğunluğu bu güne kadarki gözlemlerime göre maalesef böyle
    Allah bizi akılsız, fikirsiz, eğitimsiz, cahil insanlardan korusun...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Kişiyi tesbit etsem, tanık veya kanıtım olsa direk dava açıp uğraşacağım bunu yapanla ama ne ilginçtir ki hiç gören olmuyor böyle durumlarda...
    SERTAC OZTURK

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın durumu !
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

sezginmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125
    Çoluk çocuk yapmış olmasın benim motorlada çok oynarlar
    Sezgin_Max

Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Yolda takıştığın biri evine kadar da izlemiş olabilir ya da eve geldiğinde motorla çok gürültülü çalıştırmış da olabilir misin? Ben genellikle yolda arabamla veya motorumla birisiyle sürtüşme yaşadığımda hemen hemen eve girmem, önce normalde kimsenin girmeyeceği yönde bir tur atarım ve aynadan arkama bakarım, bir süre kimse yoksa apartmanın otoparkına park etmek üzere yol alırım. Aynı şekilde geceleri çok sessiz bir biçimde çıkmaya veya girmeye çalışırım, genellikle son metreleri motoru stop ederek boşta yol alırım. Olmayacak şey değil.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Çoluk çocuk işi değil bence arkadaşlar. Elimde fotoğraf olmadığı için gösteremiyorum şu an ama baya açık bir şekilde kesi olduğu görünüyor. Yolda takıştığım biri olamaz çünkü ben o gün de dahil olmak üzere trafikte pek kimseyle takışmam. Benim için şu an birincil tespitim; LUXOR arkadaşımızın dediği gibi bir durum olması muhtemeldir. Ama ben bana dokunmayan yılan bin yaşasın anlayışında olmadığım için yasal takibi başlattım zaten. Evet kanıt yok, ortada kişi yok ama ben yasal sorumluluğumu bunu yaparak yerine getirdim inşallah bulurum şahsı ama bulamazsamda bir daha çok göz önünde yerlere koymamaya dikkat edeceğim... En azından pahalı bir şekilde böyle bir ders edindim...
    SERTAC OZTURK

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Sapıklık...Başka ne olabilir ki?...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    yapanın eline ne geçti BAŞI GÖKE erdimi yazıklar olsun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    O an düşünmüyorlarmı ben bunu yaparken sahibi beni görse ne olur diye. Şahsen ben o anda görsem yasal işlem dinlemem. cezasını ben veririm..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler