Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

önce B ehliyetimi yoksa A2 mi alayım :((((

Motovento
    REKLAM ALANI
    designer-samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    selam arkadaşlar bu hafta ehliyete almak için kursa yazılacam ama hangi kursa gitsem B ehliyetin varmı niye önce B almıyosun diyolar ne dur bu anlamadım ailemde aynı geyiği yapıyo bana
    halbuki kafamda kesinleştirmiştim direk A2 alacam diye,şimdi sagolsunlar kafam duman oldu.sertifikalı sistemem geçez diye her byer B satıyoı kapış kaıpş,hiç biri direk A2 yi tavsiye etmiyo
    bide kurs ücreti 250 içinde 5 saatlik sürüş dersi var
    saygılar
    herşey sende biter, yeterki sen karar ver

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    hangisini önce kullanacaksan onu ol, milletin dediğine ne bakıyosun.

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    valla ya sen arabamı kullancan motosikletmi
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu ne ya arkadaşım şaka mı geyik mi yoksaaaa

ne alırsan all yahu...onu da biz mi bilecez..

Motosikleti
    Honda Beat 100cc
    Bence almışken ikisini birlikte al bir daha ehliyet çıkartmakla uğraşmazsın benim gibi

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Evet ikisine birden yazıl. Sonucta zaten almayacakmısın
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

E BARİ BIU KADAR DEŞTİNİZ SÖLİM..

İKİSİ BİRDEN PAT DİYE ALINMIYOR...BİRİNE ÖNCELİK VERMEN GEREKİR.

BUNUN İÇİN DE ALTINDA İLK NE VARSA ONU DÜŞÜNEREK AL..HİÇ YOK SA DA İLK ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜN ARAÇ İÇİN AL ..OLUR BİTER...

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    vIşş.. Peril sinirlenmiş.. Kocaman harflerle yazIyo.. Korkun gazabIndan Peril'in..

Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Peril
    senin klevye ufak yazmıyomu hayır herkesi uyarıyorlar sana gelince kimsenin sesi çıkmıyo acaba saçların uzun diyemi

kanat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw benim aldığım zamanlarda b sınıfı ehliyeti olana A2 2 hafta içinde falan çıkıyordu, değişti mi bu prosedür?

Dae666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    aslında en temizi bence önce B alıp, hatta utanmadan biraz da arabayla gezinip trafik tecrubesi elde edip sonra motosiklet sırtına çıkmak.
    Oro?!

Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    ne şaka ne geyik arkadaşlar burası sohbet formu degilmi bende fikrinizi istiyom
    haaa cevap vermek zor geliyosaaa paşa gönlünüz bilir sormamın nedeni hangi ehliyeti almam degil evet sonuçta 2 sinide alacem ama burda takıldıgım nokta yürürlük bi geçecek diolar bi geçmicek bende haliyle bocalamaya başladım ama A2 alacam motor sevdam manyak derecesine geldi her geçen motora dönüp bakmaktan boyunum kopacak
    B nin üzerine A2 almak kurs ücreti açısından birazdaha ekonomik olyomuş ama yine aynı kursu alısun sonuç bu ama benim sabır taşım dayanmaz,bazı arkadaşları sinirlendirdiysek kusura baksın

Motosikleti
    Kymco Agility City
    almisken 2 sini bir al sonra hep ertelersin ötekini
    sahsen ben 2sini bir aldim biras bekeldim ama(18 yasima gelmeyi bekledim B de alabilmek içn) degdi açikcasi

Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    biliyomda hem maddi açıdan sarsacak hep zaman açısından bu sene A2 yi almayı planliyorum ardından motoru alacak kadar bişiler yaparım .seneyede B yi artık sertifiklıya kalırsam kalırım nolacak .biran önce motor istiyom artık

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    bak şimdi git b ye yazıl sonra b yi aldığında beklet dosyanı ve A2 yi al. sonra ikiside aynanda gelince daha ucuz oluyo.
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

Motosikleti
    bak dostum ikisini birden zaten alamıyorsun he şöyle olabilir sertifikanı alırsın sonra öbürüne kaydolursun onun sertifikasınıda alırsın kartı çıkartırken ikisini birden yazarlar çünkü ikisini bir almak için aynı gün aynı saatte iki ayrı yerde olman gerekir sınavlar çünkü aynı gün yapılıyor ehuehue

sonra ben derimki önce A2 al madem motor kullanıcaksın B yi de biraz sallarsın kışa doğruda onu alırsın eh artık gerisi sana kalmış
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Alıntı designer-samo adlı üyeden alıntı
    ne şaka ne geyik arkadaşlar burası sohbet formu degilmi bende fikrinizi istiyom
    haaa cevap vermek zor geliyosaaa paşa gönlünüz bilir sormamın nedeni hangi ehliyeti almam degil evet sonuçta 2 sinide alacem ama burda takıldıgım nokta yürürlük bi geçecek diolar bi geçmicek bende haliyle bocalamaya başladım ama A2 alacam motor sevdam manyak derecesine geldi her geçen motora dönüp bakmaktan boyunum kopacak
    B nin üzerine A2 almak kurs ücreti açısından birazdaha ekonomik olyomuş ama yine aynı kursu alısun sonuç bu ama benim sabır taşım dayanmaz,bazı arkadaşları sinirlendirdiysek kusura baksın
    !!!!
    kusura bakmam..sadece sorun anlamsızdı ,okadar.bazen başlıklarla konuşar uyuşmuyor ve bu da yer kaplıyorÖrneğin hngi kurs falan demişin ama o kadar yorumun içinde buna bir cvp geçmemiş...bunujn cevabını öğrenmek istiyosan,semtin gibi detayları konuyu açıkladığında vermen gerekirdi diye düşünüyorum...benim sinirlendiğim konu bunun benzeri şeyler; yoksa sana ve şahsına asla değil,rahat oll

Yaw bazen klavye büyükte kalıyor bende başlıyorum öle devam ediyorum yoksa kızıgınlık ifadesi değil arkadaşlarr

Ayrıca umarım hayırlısı olur???

Motosikleti
    kanuni tiger
    bak dostum a2 ve b yi beraber alabilirsin alırsan nakitten ve vakitten kazanırsın ayrı almaya kalkarsan ehliyet fark ücreti, kursa ödersin yeniden imtihan parası, ehliyet kart parası ,ödersin yazık. batucanın dediği gibide yapabilirsin mantıklı yapmazsanda, sonra pişman olursun
    HuNTeR herkezi seviyor

Motosikleti
    Alıntı xxHuNTeRxx adlı üyeden alıntı
    bak dostum a2 ve b yi beraber alabilirsin alırsan nakitten ve vakitten kazanırsın ayrı almaya kalkarsan ehliyet fark ücreti, kursa ödersin yeniden imtihan parası, ehliyet kart parası ,ödersin yazık. batucanın dediği gibide yapabilirsin mantıklı yapmazsanda, sonra pişman olursun
    alınmıyoooo ikisinede sınav yerleri farklı yerde veriliyor teorik sınav varya hani birinden birine gidemiyorsun öyle birşey olsa ben yapardım hiç merak etmeyin

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    ben zamanında A2 almadım pişmanın şimdi, 2001 B sınıfı aldığımda Bden sonra A2 almak istersen + sınav ve motorsiklet direksiyonuna giriyordun her ikisinide alabiliyordun
    bence 2sini birlikte al biraz külfetli olabilir ilk etapda ama ilerde değerini anlarsın
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler