Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

önce B ehliyetimi yoksa A2 mi alayım :((((

Motovento
    REKLAM ALANI
    dertli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kangda lüx 125 T4
    arkadaşım bulut'un dediği gibi benim aldığımdada (1996) önce B aldım yaklaşık 15 gün sonra sadece direksiyon sınavından sonra A2 aldım. eğer prosedür değişmedi ise sadece aradaki farkı ödeyip bir sonraki sınavda B'den sonra A2'yi de alabilirsin diye biliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni tiger
    arkadaşlar gayet basit niye alınmasın kursa a2 ve b için yazılıyorsun önce b. nin sınavlarına ve direksiyonuna 15 gün sonrada kazanırsan byi tabi a2 için sadece direksiyon imtihanına giriyorsun sertifikalarını alıp gidip ehliyetini bastırıyorsun böylece zamandan ve paradan kazanmış oluyorsun b yialıp sonra tekar kursa yazılırsan 45 gün kafadan bekliyeceksin tekrar ehliyet kart cart curt parası vereceksin ne gerek var
    HuNTeR herkezi seviyor

designer-samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    hepiniz sağolun A2 alacam , B beklesin
    bu arada ist.ortaköyde oturuyorum bil diginiz uygun bi yer varmı? ben levent de VYZ diye bi yer var orayı düşünüyom 250ytl içinde 5saatlik egitimi var.
    herşey sende biter, yeterki sen karar ver

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Arkadaşlar ustteki yazıları okumadım başlığa atfen yazıyorum. Kadıköyde Görsel sürücü kursu var. Kadıköy pasajının arka sokaği (mühürdar sok galiba), ermeni kilisesinin tam karşısında. Sanırım orda kampanya yapmışlar B alana A2 bedava diye. İkisi birden çıkartılabilir yani. Ben çok uzun zamandır B li olduğum için net bilmiyorum ama ihtiyacı olan bir görüşsün derim ....

ozgur77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    B ve A2'yi ayrı ayrı alman gerekmiyor ki.. Almışken B ve A2'yi bir arada al. Yani B-A2 olarak. Ben öyle yaptım. Önce B sonra A2 ya da Önce A2 sonra B alırsan, kurs ücreti için, maaliye için, emniyet için her birine ayrı ayrı masraf yapman gerekiyor ve sanırım 500'er YTL'den toplam maaliyet 1000 YTL'yi buluyor.. Ama B+A2 olarak alırsan fazladan bir sınav ücreti ve cüzzi bir kurs ücreti farkı vererek her ikisini birden alıyorsun, o da yaklaşık 650 YTL oluyor. Yani bence yaklaşık 500 YTL verip A2 alana kadar 650 YTL ver ve B+A2 al almışken..

designer-samo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BmW F650 (karakaçan)
    bende bugün saglık rapory aldım ,daha ekonomil olacagını 2 sini birden almanın ama maddiyet sarsıyo hem B hem A2 dediğin gibi 650-750 civarı ama ben şimdi 250ye bi yere kaydolcam en uygunu bu ,ilerde mutlaka B lazım olacak ama onuda lazım olunca alırım, ögrencinin masrafları bitmiyo onun için bende kararsız kaldım ama bugün onuda hallettim muane edn doktor dahil herkes B al diyolar ama yine kendi bildigimi yaptın ,ilerde belki bi motroda alabilirim
    herkese teşekürler
    herşey sende biter, yeterki sen karar ver

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler