Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletli Saldırganlar Dehşet Saçtı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Kilis'de pompalı dehşeti: 1 ölü, 5 yaralı

Kilis'te, evlerinin önünde oturup çay içen aileye bir motosikletin üzerinden pompalı tüfekle ateş açıldı, 1 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı.

Plakası alınamayan motosikletle sokaktan geçen kimliği belirsiz iki kişi, evlerinin önünde oturup çay içen akrabalara pompalı tüfekle ateş açtı. Motosikletli saldırganlar olay yerinden kaçarken, saldırıda 51 yaşındaki Hüseyin Esoğlu, 50 yaşındaki İsmail Es, 40 yaşındaki Saadet Es, 30 yaşındaki Gönül Gezginci, 29 yaşındaki Aslı İspir ve 29 yaşındaki Fethiye Es yaralandı.

Yaralılar, çağrılan ambulanslarla Kilis Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Tedaviye alınan yaralılardan İsmail Es, yapılan müdahaleye karşın kurtarılamadı. Olayın ardından hastaneye akın eden İsmail Es’in yakınları, sinir krizleri geçirdi. Polis ekipleri, herhangi bir olay çıkma ihtimaline karşı hastanede yoğun güvenlik önlemi aldı.

Saldırının, daha önceden kaynaklanan bir husumetten olabileceği ihtimali üzerinde duran polis, saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak:Hürriyet
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Ölene ALLAH cc rahmet dilerim yaralılarada acil şifalar dilerim .Ama bu olayın motosiklet sürücülülerin imajını nasıl kirlettiğini çözemedim. Otomobillede cinayet işliyorlar .Başka taşıtlarlada .
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

CBR- KADİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125r repsol idi..
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölene ALLAH cc rahmet dilerim yaralılarada acil şifalar dilerim .Ama bu olayın motosiklet sürücülülerin imajını nasıl kirlettiğini çözemedim. Otomobillede cinayet işliyorlar .Başka taşıtlarlada .

katılıyorum
    motorumla hayatımı çeyrek mil yaşıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Şu haberden,motorun imajınımı çıkarttın,Hergun ölümlü olaylar yaşana,yaşana artık hiç farklı bişeymıs gıbı gelmıyo.ölümleri olayları atlıyoruz,içinde ilginc ne var acaba bunları irdelemeye calısıyoruz,Yanlıs oldugunu dusunuyorum,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    diğer saldırı olaylarında sanırım saldırganlar yürüyerek olay yerine gidiyor olmalılar ki, bugüne kadar hiç "otomobilli saldırganlar dehşet saçtı", "otobüslü saldırganlar...", "trenli..." veya "uçaklı..." saldırganlar diye başlıklara rastlamıyoruz haberlerde. oysa motosiklet o kadar inanılmaz bir araç ki, koca saldırı haberinin neredeyse öznesini "motosiklet" denen bu doğa üstü araç oluşturuyor...

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    allah rahmet eylesin
    Orgazma Dudak Büktürür

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    motosıkletli saldırganlar dehşet sactı böyle bir başlığı KINIYORUM
    ayrıca konu başlıkla hiç alakalı değil başlık başka anlatılan konu başka motosıkletli saldırganlar dediğinizde ben bir gurup motorsıkletlinin etraftakı masum insanlara sağa sola zarar vermesi gelir aklıma bu bir husumet kavgası tabıkı hoş değil fakat bunu yapanlar yaptıkları işi motor değilde başka bir araçlada yapabilğirlerdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler