Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

tvs apache mi? honda cbf 150 mi?yoksa 2.el twistermı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    tvs apache mi? honda cbf 150 mi?yoksa bunlara alternatif olarak 2.el bir cbf 250 10bin km de motormu?

TVS apache : 4milyar herşey dahil
    honda cbf 150 :3,5milyar herşey dahil
    2.el honda twister veya cbf 250 10bin km üstü :5-5,5milyar herşey dahil

ilk motorum olucak bu yüzden sıfır olmasımı daha iyi olur?Yada daha az paramı vermeliyim? 10bin km honda cbf 250 nin motor durumu ne alemdedir?Sorun çıkarma olasığını nedir yada cbf 150 ile yakıt sarfiyatlarında ne fark vardır
    Hangi motoru neden önerdiğinizide yazarsanız sevinirim?saygılar
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    sana garanti veririm bu benim görüşüm apache Honda cbf 150 den kat kat daha güzel tipi olan motor+performans ı da öyle şimdi benimde listemde bu motor
    ama 2.el twister dedigin cbf250 mi? oysa saglam 5.000 geçmemiş bulursan al derim. 3.seçenek Hyosung gt250 comet kore mali v motor 29 hp yag sogutmali onun fiyati 6.900 ytl falan 2.el de twister dan(cbf ten daha iyi motor ön arka disk unutmadan motorda.

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    bnce 10 bın hıc bırsey cunku cbf weya twıster saglamlıgını kanıtlamıs bır motosıklertırr bn motorumu 30.000 de almıstım sımdı 40.000 oldu hala sapasaglam twister derım ben
    [i][u][b]''''GERCEKCI OL İMKANSIZ OLANI İSTE'''' 34 AZ 3637 TEK ASKIMM MOTORUM HERSEYIMMM.
    AMA MALESEF SATIYORUM.....[/b][/u][/i]
    [b]Denize ve Özgürlüğe[/b]

Motosikleti
    Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana garanti veririm bu benim görüşüm apache Honda cbf 150 den kat kat daha güzel tipi olan motor+performans ı da öyle şimdi benimde listemde bu motor
    ama 2.el twister dedigin cbf250 mi? oysa saglam 5.000 geçmemiş bulursan al derim. 3.seçenek Hyosung gt250 comet kore mali v motor 29 hp yag sogutmali onun fiyati 6.900 ytl falan 2.el de twister dan(cbf ten daha iyi motor ön arka disk unutmadan motorda.
    evet apache banada güzel geliyor fakat bu motorun kullanıcısının olmaması alıcaklara hiç fikir vermiyor.Birde fiyat dejavantajı var 4 milyarı verdikten sonra cbf 250 ikinci el almak daha manttıklı olmuyormu comet ise biraz bana büyük gelir 1.68 boy kilo 60 biraz ufağız ne yapalım.twisterla =cbf 250 aynı ikiside.Twister 2004 modellerine deniyor.5000km cbf bulsak bile çok pahalı oluyor

Alıntı ogulcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnce 10 bın hıc bırsey cunku cbf weya twıster saglamlıgını kanıtlamıs bır motosıklertırr bn motorumu 30.000 de almıstım sımdı 40.000 oldu hala sapasaglam twister derım ben
    anladım twisterlar sağlam oluyor demek. peki şehir içinde ne kadar yakıyor acaba km de? 150cc ile çok fark olurmu?

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    twıster temız bulursan al derım tabi 3 ayda 10.000 yapıcak kadar kullanıcaksan ki zorbence 0 al ama apechi ye 4 verme derim honda 150 seceneğin varken al honda oyle yada boyle
    Ride your way

Motosikleti
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım twisterlar sağlam oluyor demek. peki şehir içinde ne kadar yakıyor acaba km de? 150cc ile çok fark olurmu?
    ewet 150 cc le fark olur tabı normalde km de 85-90 ynk arası yakıyorrr basarsan bıraz daha 110 ynk en fazla yanı cok ekonomıkk
    [i][u][b]''''GERCEKCI OL İMKANSIZ OLANI İSTE'''' 34 AZ 3637 TEK ASKIMM MOTORUM HERSEYIMMM.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    cbf 250 parçaları biraz pahalıdır 10000 km hangileri değişiyor, değişmesi gerekiyor bir liste yap hondadan listeyi fiyatlandır muhtemelen pek bir parçası değişmez hava filtresi zincir balatalar vs. tvs yi ben elerdim. çünkü ben ilk defa senden duydum, çok yaygın değil. yinede piyasası olan bir motor olsun yani bu durumda ben şahsen parçalrı cbf 250 den ucuz olan ve yakıt olayıda malum daha ekonomiktir,sırf o yüzden cbf 150derdim.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

Motosikleti
    Alıntı spil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 250 parçaları biraz pahalıdır 10000 km hangileri değişiyor, değişmesi gerekiyor bir liste yap hondadan listeyi fiyatlandır muhtemelen pek bir parçası değişmez hava filtresi zincir balatalar vs. tvs yi ben elerdim. çünkü ben ilk defa senden duydum, çok yaygın değil. yinede piyasası olan bir motor olsun yani bu durumda ben şahsen parçalrı cbf 250 den ucuz olan ve yakıt olayıda malum daha ekonomiktir,sırf o yüzden cbf 150derdim.
    10.000 km dekı bır cbf ın daha hıc bır parcaı degısmez gereksızdır hawa fıltresı 20.000 kmde degısıyor arkadaslar kaldıkı kuryeler bıle yagını 3000 km de degıstıyorlarkı kuryelerın yaptıgı yolu hepımız bılıyoruz yanı 10.000 km dekı bır cbf bence sıfırdır arkadslar

Motosikleti
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    twıster temız bulursan al derım tabi 3 ayda 10.000 yapıcak kadar kullanıcaksan ki zorbence 0 al ama apechi ye 4 verme derim honda 150 seceneğin varken al honda oyle yada boyle
    apachiye 4 banada fazla geliyor fakat biraz beygiri yüksekmiş bu motorun birde tasarım ödülü kazanmış 150cc 13,5bg yani honda cbr kadar beygiri var 3 ayda 10bin km mevzusunu tam anlıyamadım biraz daha aaçıklarsan sevinirim

Alıntı spil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 de mantıklı bir seçim.Benim amacım genelde motor kullananlar şundan yakınıyor mesela bir araba sollarken gaz veriyormussun yemiyormus yada hızlanmıyormus.Yada yokuş yukarı çıkarken 60km/s kadar düşüp motor bağırıyormuş Böyle olmasını istemediğim için 250cc honda cbf 250 yi düşündüm ama honda cbf 150 de ona yakın bir performans veriyorsa 2. el bir motor almak istemem herkes gibi.Birde cbf 250nin parçası pahalı söylediğin gibi

Alıntı ogulcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10.000 km dekı bır cbf ın daha hıc bır parcaı degısmez gereksızdır hawa fıltresı 20.000 kmde degısıyor arkadaslar kaldıkı kuryeler bıle yagını 3000 km de degıstıyorlarkı kuryelerın yaptıgı yolu hepımız bılıyoruz yanı 10.000 km dekı bır cbf bence sıfırdır arkadslar
    10binde değişen birşey yokmu? Çünkü genelde 10bin yapmadan satmıyor kimse motorunu( istisnalar kaideyi bozmaz ) kuryelerde cbf 250 kullananların oranı nasıl acaba? okadar ucuz bir motor değil de kuryelere uygun oluyormuki?

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bence cbf150 al kullndım ve bayaa atak bir motor tavsiye ederim

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    3 ayda 10.000km derken oldukça çok kullanmaktan bahsediyorum hergun 120km lık yol gıdıceksen ben 0 motor alırdım ama yok ben öğrenme amaçlı alıp motosiklet sürmenin zevkine varmak istiyorum dersen 250cc olması kesinlikle çok daha avantajlı 125 lık 150 lık biryerden sonra can sıkabilir,ama 2. el motor nasıl alınır nerden alınır bunlarda onemli araştırmak lazım yada gerçekten bilen bir kişi bulman lazım yanına
    Ride your way

Motosikleti
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence cbf150 al kullndım ve bayaa atak bir motor tavsiye ederim
    tamam aklımda bulunsun sağol

Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 ayda 10.000km derken oldukça çok kullanmaktan bahsediyorum hergun 120km lık yol gıdıceksen ben 0 motor alırdım ama yok ben öğrenme amaçlı alıp motosiklet sürmenin zevkine varmak istiyorum dersen 250cc olması kesinlikle çok daha avantajlı 125 lık 150 lık biryerden sonra can sıkabilir,ama 2. el motor nasıl alınır nerden alınır bunlarda onemli araştırmak lazım yada gerçekten bilen bir kişi bulman lazım yanına
    yok hayır hergün 120 gidemem en fazla günlük 20-30km olsun hadi oda en fazla.Belki yılda 5bin yaparım. 5000km*90bin=450milyon benzin parası yapıyor demek
    acaba dediğin gibi 125-150lik motorlardan belli bir süre sonra sıkılırmıyım Sonucda ben bu motoru keyif ve gezi için alıcam.1 ay sonra keşke biraz daha büyük motor alsaymışım dememek için burada sorunumu sizle paylaştım sağolun.2.el motorda tecrubem yok ,tanıdık bana yardım edebilecek bilen biride yok Ne zor işmiş motor almak.Aslında bazen diyorum gözünü karartıp bir tane almak Başlangıç motoru olarakda cbf 250 uygundur diyorsunuz yani? dimi?

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erdo2002 valla bende daha oncede 150 cclık motor vardı 5000 km yol yaptımm sattım yanlıslık yapıp scter aldım ama yıne 150 cc lık motoruma gerı dondum bence cok ıdeal bı motor ınan daha korkusuz gıdıyosun bende 600 luk olsa basarım ama bunla basamıyosun yanı hayat ta kalma sansım yuksek

Motosikleti
    Honda CBF 150
    erdo dediğin gibi gunde 20 30 km yol yapacaksan bence hiç gerek yok büyük bir motora. 150cc lik bir honda sana yetecektiir. hatta benim fikrim yılda 5000 km yapacak biri için cbf250 bile fazla..
    ayrıca 2. el cbf250 yi 4000 ytl ye bulamazsın...
    [COLOR="Black"][FONT="Arial Black"]Honda Cbf 150[/FONT][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı Kılbaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdo dediğin gibi gunde 20 30 km yol yapacaksan bence hiç gerek yok büyük bir motora. 150cc lik bir honda sana yetecektiir. hatta benim fikrim yılda 5000 km yapacak biri için cbf250 bile fazla..
    ayrıca 2. el cbf250 yi 4000 ytl ye bulamazsın...
    ya o fiyata bulunsa bile kmleri çok yüksek oluyor Bende araştırıyorum bakalım

Alıntı EROLL88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erdo2002 valla bende daha oncede 150 cclık motor vardı 5000 km yol yaptımm sattım yanlıslık yapıp scter aldım ama yıne 150 cc lık motoruma gerı dondum bence cok ıdeal bı motor ınan daha korkusuz gıdıyosun bende 600 luk olsa basarım ama bunla basamıyosun yanı hayat ta kalma sansım yuksek
    zaten forumda birtek sende apache var senin yorumların önemli almayı düşünenler için.Video olayı ne oldu çekebildin mi bir video saygılar

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    değerli arkadaşım tvs henüz çok bilimeyen bi marka.kaliteli olabnilir,tasarım ödülüde almış olabilir.ancak onun yerine bi ybr düşün derim.en azında servis sorunu çekmezsin.ikinci olarak bana kalırsa cbf250 de ikinci el olarak pek ucuz bir modelde değil.ilk motorun olacağını söylemişsin.ancak farzetki motoru devirdin ve öndeki dijital göstergen hasar gördü.yeni bi gösterge çok tuzlu.
    bence bu durumda en mantıklısı ya cbf 150 yada ybr 125 olur gibi duruyor.en azından başın ağrımaz
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli arkadaşım tvs henüz çok bilimeyen bi marka.kaliteli olabnilir,tasarım ödülüde almış olabilir.ancak onun yerine bi ybr düşün derim.en azında servis sorunu çekmezsin.ikinci olarak bana kalırsa cbf250 de ikinci el olarak pek ucuz bir modelde değil.ilk motorun olacağını söylemişsin.ancak farzetki motoru devirdin ve öndeki dijital göstergen hasar gördü.yeni bi gösterge çok tuzlu.
    bence bu durumda en mantıklısı ya cbf 150 yada ybr 125 olur gibi duruyor.en azından başın ağrımaz
    evet haklısınız sanırım Son sınıftada olsam öğrenciyim hala cbf 250 bana tuzlu olacak gibi gözüküyor.Benimde kafama cbf 250 yi kardeşim soktu.Sanki o binecekmiş gibi "abi bu daha iyi ,daha kalıplı motor alıcaksan bundan aşağısını alma"" diyince tabi insan etkileniyor. Konu hakkında bilgi ve tecrubesi olmadığından sadece görüşüne göre karar veriyor ve yalnış karar vermelere sebep olabilir. Burdanda anlaşılıyorki Kardeşlere sormamak lazım saygılar sağolun cevaplarınız için.

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet haklısınız sanırım Son sınıftada olsam öğrenciyim hala cbf 250 bana tuzlu olacak gibi gözüküyor.Benimde kafama cbf 250 yi kardeşim soktu.Sanki o binecekmiş gibi "abi bu daha iyi ,daha kalıplı motor alıcaksan bundan aşağısını alma"" diyince tabi insan etkileniyor. Konu hakkında bilgi ve tecrubesi olmadığından sadece görüşüne göre karar veriyor ve yalnış karar vermelere sebep olabilir. Burdanda anlaşılıyorki Kardeşlere sormamak lazım saygılar sağolun cevaplarınız için.

ahhh şu kardeşler.ver çosşkuyu ver çoşkuyu tabikide tecrübe kazandıktan sonra daha güçlü ve şekil itibarı ile altına yakışan güç olarakta seni tatmin edebilecek bir motor isteyceksin ama ilk motorunu seçerken dikkat et...ve ne olur korumasız ne sen nede kardeşin motora binmeyin olurmu değrerli kardeşim.kaç gündür arkadaşlarımız kazalarda kaybediyoruz .ne olur ama ne olur hızdan kaçının.
    unutma önemli olan motoru hızlı kullanmak değil motorun üstünde kalabilmektir
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence tvs hepsını yer vıdeo ya gelınce telefondan cekılen vıdeoyu mumkunse bi kişi bana pm den öğretirse atabılırım 6630 telefonumdan cekıp atabılırım sanırım

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    yuh artık erol88 sende ne yaptın be
    erdo 2002 cbf 20 bg twister 22 bg aralarındaki fark bu. ikinci el 20.000 km de bir cbf bulsan hiç kaçırma cbf 250 yada twister a bak üstüne otur eğer imkanın varsa bin . ara ivlenmeleri 6 vites oluşu yağ radyatörlü oluşu vs.vs.vs... bakım için arkadaşlar yazmış gerekeni 2. el cbf 250 al kafan rahat olsun sonra KEŞKE demezsin ;9

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler