Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

tvs apache mi? honda cbf 150 mi?yoksa 2.el twistermı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    EROL88 CBF250'dede ilk kontağı çevirdiğinde kadranlar sona kadar vurup geri geliyo...bundada öyle bi özellikmi var...öyle bi andamı çektin fotoyu...?
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Syriana o ozellıgı bılırım bunda yok o bı arkadas cbf 150 ile 145 basmısta nasıl bastıgını buldum aynı yontemle benım motor 160 bastı hehe 150 cc hayatta bu km ye cıkamaz kımse kımseyı kandırmasın dıye ekledım benım motorum yokus asa 130 gorur ancak ama cumartesı denıcem bakalım kac gorecek dısarı cıkamıyorumkı deneme yapalım anca 1 km ılerı gerı

Motosikleti
    tvs apache
    bugün tvs apacheyle 25000 km yi devirdim.Allaha şükürki hala değişenim yok ayrıca yine bugün rampa aşagı saldım 140 km yi gectim sürat olarak daha ne diyim arkadaşlar sizlere daha ne diyim
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen inan diye uğraşan yok zaten. En hızlısı 120 basmıyor, otobanda 125 gördüm şahsen. Hızın herşey demek olmadığını, kalite ve sağlamlığın bizde ön planda olduğunu anladığın gün, senle tekrar muhatap olucam. O zamana kadar kendine iyi bak, hız yapacam diye ölme dikkat et.
    Kalite ve sağlamlıklı peh bilmesek yutturcaksın auhauha

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    2. twister olabilir :cat

ozbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    dinlersen cbf 150 derim çünkü gerçekten çok tuttu bende 2 hafta önce aldım başlangıç için süper
    baha

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD

honda olsunda ne olursa olsun

Shot at 2007-07-07

tvs mi O deneki der her insan tvs markasını kaç kişi bilir çevrenizde
    peki honda desek formula 1 yarışan moto gp yarışan tekne motorlarını,
    güç ürünlerini,araba,motor+dünyanın en akıllı robotunu üretmiş marka
    dan bahsediyoruz piyasalardaki motorların kopyasını çıkartan motor
    markasından değil bu marka HONDA dünya biliyor bu markayı kısacası

dostum ben de o tip bi makina arıyorum 850 km de cbf 150 buldum motorcuma gidip bunu söylediğimde ısrarla tvs önerdi 4-5 ay önce tıwester almasa kendisininde tvs yi tecih edeceğini söyledi bi kaç kullanıcınında söylediği şey tvs....... cbf 150 den daha iyidir. ama tıwester başka bi alam o bunlarla kıyaslanmaz hatta ybr 250 de buna dahil

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    eveeettt bugün motorumu almak için arayan arkadaş söylediği gibi cuma günü gelirde motoru alırsa bende 13 ağustosat ayrılacağım yıllık izin bitmeden apachiciler kervanına katılacam emme samsundan kalkıp teee aksaray , afyon veya ankaraya geleceğim bu esnadan bana yardımcı olacak arkadaş var mı aranızda? ha aksaray ha ankara arasında fiyat fark eder mi acaba? yarın zaman olursa ankarayı ve diğer yerelri bi arayacağım. ben gitmeden de işlemler yürürmü motoru da kargoyla falan gönderseler. evet arkadaşlar fikirlerinizi alayım.

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı clubb_alem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalite ve sağlamlıklı peh bilmesek yutturcaksın auhauha
    kalite, sağlamlık ve daha bir çok konudan bihaber olduğun için zaten yutturmuşlar sana apache'yi
    daha ne yutasın...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bestamik19
    eğer tvs apache almak için şehir dışına gideceksen gerek yok. samsunda zaten satılıyor.

Motosikleti
    ewet bence mopet kafa aphache al derim sana çünkü iyi bir mopet tipsizlik ödülünüde almış üstelik cbf150 bırak markasına bak honda zaten büyük markalar tvs ye bakan adama gelmez.tvs fakir ama gururlu motormuş zuhuahaha
    Mustafa Kemal Atatürk

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bestamik19
    eğer tvs apache almak için şehir dışına gideceksen gerek yok. samsunda zaten satılıyor.

pm gömderdim ama almadın herhalde, nerde satılır bunlar?

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Shot at 2007-07-07

tvs mi O deneki der her insan tvs markasını kaç kişi bilir çevrenizde
    peki honda desek formula 1 yarışan moto gp yarışan tekne motorlarını,
    güç ürünlerini,araba,motor+dünyanın en akıllı robotunu üretmiş marka
    dan bahsediyoruz piyasalardaki motorların kopyasını çıkartan motor
    markasından değil bu marka HONDA dünya biliyor bu markayı kısacası
    şimdi bu marka fanatikliği değildir de nedir???burası adam gibi motor kıyaslama yeri kardeşim senin hondayı övme yerin değilvarsa hondanın bir üstünlüğü adam akıllı yaz buraya tmm diyelim.kedi erişemediği ciğere pist dermiş hesabı...hondadan daha iyi olduğunu kabullenemiyosun heralde
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    Alıntı Bicak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi bu marka fanatikliği değildir de nedir???burası adam gibi motor kıyaslama yeri kardeşim senin hondayı övme yerin değilvarsa hondanın bir üstünlüğü adam akıllı yaz buraya tmm diyelim.kedi erişemediği ciğere pist dermiş hesabı...hondadan daha iyi olduğunu kabullenemiyosun heralde

zuhuahhah sana sadece gülerim tamam kıyaslama yapalım ama karşısına adam gibi motor çıkart markanı belirt o markanın bana piyasadaki en büyük motor cc söyle motogp yarışıyo de motorsiklet piyasasına yön veriyo de tamam diyeyim hondanın herhangibi bir modelinle kıyaslıyalım.ama mopetle,çinle zaten kıyaslanamaz.senin gibilerde böyle sanar tabi.sonra al 1 sene sonra ya satmaya kalkarsın ya çöpe atarsın.kaliteye bakamıyorsan hep altarnatif ararsın sonunda daha ucuzunu bulduğun zaman o na gözün gibi bakarsın hesabı
    Mustafa Kemal Atatürk

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hakkaten ya cbf 150 yi de hondanın yarış mühendisleri üretiyodu zaten

herkes kendi motoruyla gezsin tozsun mutlu olsun size ne yahu.
    adamların motoru bozulunca senden para mı istiyo ? size ne ? gidip 3800 e bi cbf150 alınca hondanın yarı hissesini de mi verdiler yanında.

bırakın bu çocukça muhabbetler lütfen.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakkaten ya cbf 150 yi de hondanın yarış mühendisleri üretiyodu zaten
    Honda'nın ürettiği "HER" motosikletinde yarışlarda kazandığı tecrübenin yansıması vardır zaten.Misal CBF150'de kullanılan monoshock arka süspansiyon Honda'nın yarışlarda edindiği tecrübeler sonucunda ortaya çıkmış bir teknolojidir ve Honda'nın SS modellerinde de kullanılmaktadır...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda'nın ürettiği "HER" motosikletinde yarışlarda kazandığı tecrübenin yansıması vardır zaten.Misal CBF150'de kullanılan monoshock arka süspansiyon Honda'nın yarışlarda edindiği tecrübeler sonucunda ortaya çıkmış bir teknolojidir ve Honda'nın SS modellerinde de kullanılmaktadır...
    tamam ama bu dediğin hondanın ürettiği commuter sınıfındaki bi ürünün hiç bi markayla karşılaştırılamayacağı sonucunu mu doğuruyo sence
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zuhuahhah sana sadece gülerim tamam kıyaslama yapalım ama karşısına adam gibi motor çıkart markanı belirt o markanın bana piyasadaki en büyük motor cc söyle motogp yarışıyo de motorsiklet piyasasına yön veriyo de tamam diyeyim hondanın herhangibi bir modelinle kıyaslıyalım.ama mopetle,çinle zaten kıyaslanamaz.senin gibilerde böyle sanar tabi.sonra al 1 sene sonra ya satmaya kalkarsın ya çöpe atarsın.kaliteye bakamıyorsan hep altarnatif ararsın sonunda daha ucuzunu bulduğun zaman o na gözün gibi bakarsın hesabı
    öncelikle başta yazdığın gibi şeyler yazarak insanları hafife almaya kalkma.sadece kendini alçaltırsın.adam gibi yazışmayı fikirlere saygı duymayı öğren önce.

ben hondayı hafife almadım zaten.çinle mopedle kıyaslayan da yok asıl sen öyle sanıyorsun.tvs nin teknik verilerine kullanıcı yorumlarına bakarak yapılır bu kıyaslar.senin gibi ipi sapı belli olmayan sadece marka fanatikliği yapan MOTORCU BOZUNTULARI yeri değil burası.o honda honda diye sayıkladığın adamların fiyat politikalarını bi izle öyle konuş...motor çıktıktan 1 hafta sonra direk zam yapan kim?ne kadar sağlam olsa da parasının hakkını verse de ateş pahası fiyatları koyan kim??

o tvs diye hafife aldığın adamlar yani hintliler dünyada büyük bir yükseliş içindeler.bugün bilgisayar programlarında liderliğe oynayan ülke kim?aynı şey güney kore için de geçerli.bakınız savaştan felaketten kurtardığımız adamlar şu an dünyanın en iyi otomotiv markalarından birini(hyundai) ürettiler.dünya devi japon sony i samsung ile geride bıraktılar.şimdi de hyosung motosikletlerini piyasaya kabul ettirmeye çalışıyorlar.hintliler de öyle işte.adamlar daha dün suzukiye motor ürettiler ortaklık kurdular.şimdi de piyasaya girmeye çalışıyorlar ve bu amaçla apache yi ürettiler.

gelelim cc meselesi ve motogp ye...gülmemek için kendimi zor tutuyorum.mrs. hondanın da ürettiği ilk motor cbr1000rr idi zaten.millet gündelik işleri için bunu aldı.yakıt ekonomisi olsun diye de cbr 600 ü üretti daha da rağbet oldu...şaka bir yana hondanın tarihine bi bakarsan motosiktet üretmeye o dalga geçtiğin MOPEDlerle başladıklarını öğrenirsin...
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam ama bu dediğin hondanın ürettiği commuter sınıfındaki bi ürünün hiç bi markayla karşılaştırılamayacağı sonucunu mu doğuruyo sence
    sen daha laf attığın cbf150 nin girdiği sınıfı bile bilmiyosun gelipte bizlere laf anlatmaya çalışıyosun cbf150 naked sınıfındadır commuter sınıfında sadece innova 125 var sen biraz daha çalış sonra forumlara yazı yaz
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler