Kapat
Üye Giriþi
Motovento
Reklam Alaný
Motomax
Reklam Alaný
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

tvs apache mi? honda cbf 150 mi?yoksa 2.el twistermý?

Motovento
    REKLAM ALANI
    bini69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    bayburt
    Motosikleti
    SUZUKÝ GW 250 inazuma
    Arkadaşlar bana kalırsa birbirinizi boşuna kırıyorsunuz,şu anda tartıştığınız apache birkaç değişiklikle honda olarak satılıyor.İnanmayanlar lütfen googleyi honda cbz xtreme diye aratsın sonra görüş bildirsinler.Bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bicak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Alýntý bini69 adlý üyeden alýntý Mesajý göster
    ArkadaÅ�lar bana kalırsa birbirinizi boÅ�una kırıyorsunuz,Å�u anda tartıÅ�tıÄ�Ä& #177;nız apache birkaç deÄ�iÅ�iklikle honda olarak satılıyor.Ä°nanmay anlar lütfen googleyi honda cbz xtreme diye aratsın sonra görüÅ� bildirsinler.Bekliyorum

SÝLEMÝYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Forumdan Uzaklaþtýrýldý EROLL88 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    arkadasları asfaltta gormek ısterız km 10,000 tık yok ole yok 1500 km oldu daha tık yok felan demeyın o km lerde zaten sorun olmaz yok 5000 deyım hala bişi yok
    al sana 10,000 hala tık yok neresı dandık makınanın debrıaj telı koptu baskada sorunu yok makınanın
    sızı gıdı hero honda karızma taklıdı kullananlar sızı kullandıgınız makına hındıstanda uretılıp tutan makınanın kopyasının çinli versiyonu kötülediğiz makına orjınal adı bellı sanı bellı tasarım ve dızayn odulu almıs eskı suzukı fabrıkasında uretılmıs tvs apache dir
    verdiğim isimler tamamen gerçektir inanmayan gogle den arastırmasını yapsın boş boş laf atmayın ortaya ılkın motorun eksıklerını tamamlasın honda yan ayklık devır saati halogen ampul ayakmarsı vs vs vs ondan cal bundan cal ustune honda yaz salla nasılsa kerızler alır

Alýntý EROLL88 adlý üyeden alýntý Mesajý göster
    arkadaslarý asfaltta gormek ýsterýz km 10,000 týk yok ole yok 1500 km oldu daha týk yok felan demeyýn o km lerde zaten sorun olmaz yok 5000 deyým hala biþi yok
    al sana 10,000 hala týk yok neresý dandýk makýnanýn debrýaj telý koptu baskada sorunu yok makýnanýn
    sýzý gýdý hero honda karýzma taklýdý kullananlar sýzý kullandýgýnýz makýna hýndýstanda uretýlýp tutan makýnanýn kopyasýnýn çinli versiyonu kötülediðiz makýna orjýnal adý bellý saný bellý tasarým ve dýzayn odulu almýs eský suzuký fabrýkasýnda uretýlmýs tvs apache dir
    verdiðim isimler tamamen gerçektir inanmayan gogle den arastýrmasýný yapsýn boþ boþ laf atmayýn ortaya ýlkýn motorun eksýklerýný tamamlasýn honda yan ayklýk devýr saati halogen ampul ayakmarsý vs vs vs ondan cal bundan cal ustune honda yaz salla nasýlsa kerýzler alýr
    helal olsun...

Forumdan Uzaklaþtýrýldý EROLL88 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bicak
    hacı bunlar laftan anlamaz kı ben bosa konusuyorum burda cıkalım dıyorum asfalta kımsenın geldıgı felanda yok zamanında anahtarına dedım sımdı en fazla 70 ytl dıyorum bakalım gelecek olan varmı cbf cı hızlı pılotlardan pm den ulasın ya anlamadıgım teknık verıler ortada artık neden kabul edılmıyoda yok 130 bastım al yok apache kımmıs yerım onu anlamıs degılım

motorcu48 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    marmaris ve muðla
    Motosikleti
    ÝNAZUMA keyfiii :DD
    ya sen ne kadar atoyon yaa motordan anlamayanlarda sana inanıyo ya ne insanlar var şu alemde şimdi 250 lik bir motora 160 katran koymuşlar 150 vuruyo 22hp gücü var da senin 13 hp lik körpe motorun 130 basıyomuş yaa sen bilmeyenleri kandırırsın motordan anlayanları değill
    Mustafa Kemal Atatürk

Alýntý motorcu48 adlý üyeden alýntý Mesajý göster
    ya sen ne kadar atoyon yaa motordan anlamayanlarda sana inanıyo ya ne insanlar var şu alemde şimdi 250 lik bir motora 160 katran koymuşlar 150 vuruyo 22hp gücü var da senin 13 hp lik körpe motorun 130 basıyomuş yaa sen bilmeyenleri kandırırsın motordan anlayanları değill
    zaten senin de karalamaktan başka bişi yapabildiğin yok...tvs yi bırak kanuni seyhan 150c bile 130 a sabitleniyo...bilmiyosan öğrenmiş ol...daha fazla ortamı germeyelim lütfen burası kıyaslama topiğiydi bu gidişle de konu kilitlencek...

Luxor - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Ýstanbul/Göztepe
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alýntý Bicak adlý üyeden alýntý Mesajý göster
    zaten senin de karalamaktan baþka biþi yapabildiðin yok...tvs yi býrak kanuni seyhan 150c bile 130 a sabitleniyo...bilmiyosan öðrenmiþ ol...daha fazla ortamý germeyelim lütfen burasý kýyaslama topiðiydi bu gidiþle de konu kilitlencek...
    artýk saçmalayýp diðer üyeleri yanýltmaktan vazgeçseniz nasýl olur...
    yeter artýk yani
    Seni çok seviyorum Babacýðým.Sen her zaman benim kalbimde yaþayacaksýn...

Alýntý Luxor adlý üyeden alýntý Mesajý göster
    artýk saçmalayýp diðer üyeleri yanýltmaktan vazgeçseniz nasýl olur...
    yeter artýk yani
    kafadan atmýyorum ben kadranýn yanýlýp yanýlmadýðýný bilmem ama 130 gördüðüne bizzat þahit oldum...

tigermbz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Samsun
    Motosikleti
    Ducati 797
    hiçbir modifiye yapılmamış 150 lik bir çinli ile 138 kmh hız yaptım, hyosung gt250r ibresi ile ölçüldü.
    ama titreşimden plaka yırtıldı

chopperrider - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Ankara
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alýntý motorcu48 adlý üyeden alýntý Mesajý göster
    sen daha laf attýðýn cbf150 nin girdiði sýnýfý bile bilmiyosun gelipte bizlere laf anlatmaya çalýþýyosun cbf150 naked sýnýfýndadýr commuter sýnýfýnda sadece innova 125 var sen biraz daha çalýþ sonra forumlara yazý yaz
    1 - honda nýn sitesinde cbf150 naked kategorisinde yer alýr bunu biliyorum ama bu beni baðlamaz, 125-150 cc naked da olmaz nasýl benim kullandýðým ss görünümlü 200 cc motorda ss olmadýðý gibi. motoruna commuter demek de hakaret deðildir. ybr 125 de commuter dýr bu da namus meselesi deðildir.

2- her þeyin baþý uslüptur efendiliktir, nezakettir. ukalalýk yapýlacak en son amacý bilgi paylaþýmý olan ama sizin gibilerin çouk parkýna çevirip yok honda yok tvs muhabbetlerinin olduðu forumlardýr.

3- Ben nereye ne zaman ne yazacaðýmý sana sormam mesajlarýnda saygýsýzlýk yapma efendi ol adam ol adam gibi tartýþ benim ve kimsenin canýný sýkma.

4- biraz okuduðunu idrak yeteneðin olsaydý benim cbf150 ye LAF ATMA olarak nitelenebilecek hiç bi þey yazmadýðýmý anlardýn. Ayrýca senin gbi adamlara LAF ANLATMAK la geçireceðim boþ vaktem de hiç yok.

4- bu mesaja cevap yazýp forumu kirletme ille bi þey yazacaksýn pm kullan.
    .....ve sordu torununa yaþlý kýzýlderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalý supersport gördün mü.....

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Ýzmir
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafýndan Kapatýlmýþtýr.
    Sebep:  Baþlýk amacýna ulaþmýþtýr.Amaç dýþý yazýlarýn hakim olmasý nedeni ve baþlýðýn amacýna çoktan ulaþmasý sebebiyle baþlýk kilitlenmiþtir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarýný kabul etmiþ sayýlýr.
     Forum Kurallarýný okumak için týklayýn..
     Þikayetleriniz için týklayýn

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanýcýlar

Þu an bu konu içerisinde 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler