Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosikletleri Farkedin

Motovento
    REKLAM ALANI
    ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar selam,

Siteyi dolaştım ama söyle bi girişim bulamadım var yada ben bilmiorum.

Diyorum ki söyle stickerlar yapsak (şu anda olabilirde)

Motosikletleri Farkedin!www.motosiklet.net Diye ve herkes bunu motoruna yapıştırsa diğer araçlar tarafından ilgi çeker ve biraz daha bilnçlenmiş olurlar.

Ve dahası sitemizi bilmeyenlere de tanıtmış oluruz.

İyi olmaz mı?

Girişimci arkadaşları ve yorumlarınızı bekliyorum..
    Hiçbirşey imkansız değildir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    arkadaşım bi çok internet sitesnın bööle sticleri var zaten ama bizim site için yok
    adamların gözüne soksan ne d eğişecek eğitim olmadıktan ruhları olmadıktan sonra*?
    bendede var bak o d ediğinden avatarımda
    AĞIRADAM... SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Benim de imzamda var + böyle bir konuyu bende motosiklet sitesinde açmama rağmen gayet hayatından memnun olan benim güzel motorcu kardeşlerim konuya gereken ilgi ve alakayı göstermediler.Heee eğer şimdi kalkıp olur,tamam,yapalım,haklısın diye 14-15 sayfa yazılar yazılırsa eyvallah.Ama siteye bir bayan gelmiş diye 15-20 sayfa hoşgeldin mesajı yazılırken böyle bir konuda neden sessiz kalındığını ben anlamış değilim.Sonuna kadar destekliyorum seni veya sizi.Umarım netice alınabilir.

İmzanızdaki ve avatlarınızdaki yazıları gördüümden yola çıktım... gayet şık duruo..

İsteyenler parmak kaldırsın sonra bi matbaycıyla annaşıp bastırırız noolcak ki...

ben istiom mesela bi tane

baco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Speedfight2
    Bence güzel fikir arkadaslar hem toplumsal bi msj olur hemde mt ciler bu stickerlar sayesinde yollarda birbirini tanırlar.. ayrıca keşke bütün forumlar bu tarz stickerlar yapsada biraz dikkat çekse
    Bacoman

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Şimdi bide şunu söliim;o imzalarımızdaki ya da avatarlarımızdaki motosikletleri farkedin logosunun tasarımı vetelif hakkı sitemize ait olduğu için başka bir model seçilmedi yada tasarlanmalı.O amblemden bastırılacaksa bile site yönetimi bu işe ne diyecek bilemiyorum.Bunların sticker haline getirilip motorlarımıza,dükkanlarımıza,kaskımıza...vs. yerlere yapıştırmanın haricinde bu toplumsal mesajı verebilmemiz için hepimizin el ele,yürek yüreğe hareket etmesi lazım.Hepimiz görüyoruz,duyuyoruz.Yaz geldi diye sokaklara sapır sapır dökülen motosikletliler,birer birer hayatını kaybediyor.Hani her zaman diyoruz yaa :EĞİTİM ŞART.İşte böyle bir organizasyon;motorcu değilde MOTORLU olanlar için de aynı zamanda bir eğitim niteliği taşıyacaktır.Bundan elbette bir ders çıkaracaklardır.Sadece bir kaç ay içersinde bizlerin duyup haberdar olduğu kaç tane ölüm haberi geldi.Yarın bu sitenin bir modunu,çok sevilen bir şahsını,beni,seni....de bir araç sıkıştırıp ölümüne sebep olabilir.Hadi biraz cesaretle,keyfimizden ödün vererek bu işi başarabiliriz kankalar.

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki sizin bastığınız stickerleri biz nasıl temin edecegiz fikir gerçekdende çok guzel bence olur hatta mt grubu olmayan yerlerdeki arkadaşlar 5er 10ar alarak çevrelerindekilerede verebilirler

Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Bu stickerler için benim bir önerim daha var şimdi aklıma geldi Bi işe yarar şekilde olmalı.Mesela dükkanlar için iki taraflı;OPEN -- CLOSED yada AÇIK-- KAPALI yazanı;taksi veya minibüsler için OTOMARİK KAPI ÇARPAR,otomobiller için kokulu süs,dağıtılmak üzere binlerce basılmalı ve trafik ışıklarında bekleyen MT il grubu üyeleri arkadaşlar tarafından her otomobil sürücüsüne dağıtılmalı,bazıları tarafından dükkanlara dağıtılmalı... Ama böyle bir iş için birilerinin sponsor olması lazım ve çok meblağ gerektirir.

luna_nero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS
    para sorun değil arkadaşlar, sağlam bi sponsorla halledilir. Ama öncelikle birinin bu işi proje haline döküp bir iki firmaya mail atması lazım, yani adamlar "bir sticker ın maliyeti nedir, nerde kaça bastırabilir, kime dağıttırabilir vs." bilmek isterler, sonrası gelir zaten, hadi kolları sıvayın bakalım.....

Arkadaşlar , bu konuda hiç kendinizi boşu boşuna yormayın.
    İsterseniz ; manken tutup , propaganda yapın..

Öküz yine öküzdür.Eşşeğe altın semer taksan bile yinede eşşektir.
    Ağaç yaşken eğilir.

Okulda eğitim - öğretim yaparken ; YAŞLILARA - HAMİLELERE - ÇOCUKLARA ve MOTORCULARA saygı duyulmalı , YOL VERİLMELİ.. gibi maddeler yapmak lazım

Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar , bu konuda hiç kendinizi boşu boşuna yormayın.
    İsterseniz ; manken tutup , propaganda yapın..

Öküz yine öküzdür.Eşşeğe altın semer taksan bile yinede eşşektir.
    Ağaç yaşken eğilir.

Okulda eğitim - öğretim yaparken ; YAŞLILARA - HAMİLELERE - ÇOCUKLARA ve MOTORCULARA saygı duyulmalı , YOL VERİLMELİ.. gibi maddeler yapmak lazım

Doğru söylüyorsun viper_1 ağaç yaşken eğilir ama biz koskoca sahilde birsürü kıyıya vurmuş deniz yıldızlarından bir tanesini bile denize geri döndürebilirsek birinin daha yaşama dönmesini sağlarız..

Karamsar olmadan birlik içinde bunu başarabiliriz kardeşler inanıorum ben..

Sponsorda buluruz bence, site yöneticileriyle konuşup sitemizde reklam veren firmalardan yardım isteyebiliriz mesela..

her nereye gidersek gidelim ilk adımı atmadan olduğumuz yerde kalırız..

Site yöneticilerinden bu konuda yardım isteyeceğim.

Saygılar.

gt06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    m yok malesef....
    crazy_devil Affına sığınarak imzanı kopyaladım.
    Sadece buraya değil nette üye olduğum bir çok yere koydum hatta ogame de ittifak sayfamıza bile koydum.

Eğer isteyen arkadaşlar varsa alttaki link i tüm html sayfalarında kullanabilirsiniz.

.[ img]http://img161.imageshack.us/img161/3118/fark3ov1zo.jpg[/img]

Linkin başındaki [ işaretinden sonraki boşluğu silmeniz gerekiyor arkadaşlar burada silince direk resim çıktığı için böyle yazmak zorunda kaldım.

bu konuyu hortlatıyım dedim çünkü 6 ay geçmesine rağmen hiç bi gelişme olmamış ne yazık ki.. en azından motorlara olmasa da eşe dosta dağıtıp arabalara yapıştırırdık..

Öküz yine öküz olur ama yine bir artı getireceğini umuyorum ben..

Site yöneticileimiz bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim...

Saygılar sevgiler

deligibi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman AN 400
    Kesinlikle çok güzel birşey olur ama adamlar dahada zıtlaşabilir gördüğünde.Bir keresinde arkadaşım taksicinin yanında oturan arkadaşına "bak nasıl düşürcem şimdi " dediğini bile duymuş.Ne denir bilmemki.Ama güzel fikir genede bende varım bu fikre ve elimden gelenide yaparım her türlü.

Motosikleti
    ne istersen var :P
    @ChAgLaR
    kesinlikle fikrine katılıyorum, güzel bir sesleniş olur.

fakat ben saçlarımı montla gizlemediğim zaman fazlasıyla farkediliyorum.
    ''anaaaaaaaaaaaa Gıza baaaaaaaqqq , sür l.n sür yetiş şuna'' (yetişince noolacaksa)
    geçmişte BUnReCU idi
    ama hâââLâââ
    chica del viento of 01 & miss dr

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    motosikletleri farkedin - www.motosiklet.net temalı stickerlar 2006 yılının başında ki Motosiklet 2006 ve Motoshow 06 fuarlarında dağıtıldı ve bitti.

Talep gelirse admin bir posta daha bastırabilir sanırım tasarımı hazır nasıl olsa, bu başlığıda yeni görüm 6 aydır ilginç

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    katılıyorum.. bence cok güzel olur..

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    hatta 'FARKEDİN' diye şarkı bile yapılmış üstelik sitemiz'den biriymiş! ve kimi inansa inanmasa'da türkiye'de ilk defa yapılan motosiklet'cilere ithafen tek şarkıymış
    http://rapidshare.com/files/8367836/...ADOST.mp3.html
    bir duyuma göre'de hiç bir motosikletci sitesin'de olmayan jingle müziğini'de bu arkadaş yapmış.( motosiklet.net jingle )http://rapidshare.com/files/8369289/...T.mp3.htmlbazı değerleri parayla alamazsınız heleki sevgiyi,tutkuyu satın almak mümkün değildir ama değer bilindik ve paylaşıldık'ca sevgiyle büyür ve EMEK VERİNCE DAYANIŞMA OLUNCA AMACA ULAŞILIR ne dedik farkedin MOTOSİKLET'CİLERİ farkedin yoksa zaten her birimiz fert olarak güzel değerleriz heryerde 'de farkediliyoruz ama biz değil hepimiz MOTOSİKLET'CİLERİ FARKEDİN demek istiyoruz hem'de tüm ülkemize tüm dünyaya çünkü yok yere canları kaybetmek gencecik yüreklerin bizleri terketmesini istemiyoruz ...sonsuz sevgilerimle.................
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Merhaba Arkadaşlar;
    Bu stickerlardan bizde mevcut komtan arkadaşımızında dediği gib fuarlarda fazlasıyla dağıtlıdı....
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende alırım yalnız birer birer olmasın da cabuk yapılsın benzin protesto tshirtleri gibi zaman almasın en az 10 adet istiyorum

sanırım sticker buydu
    bu arada desperadost ağızına yüreğine sağlık...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler