Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NİTRO kaskları hakkında ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    herkese iyi akşamlar.

kask a ihtiyacım var şuan kışı geçireceğim bi kask alıcam,yaza girdiğmizde daha kaliteli bi kask alıp bunu artçı kaskı olarak kullanmayı düşünüyorum.
    nitro kaskların fiyatı oldukça uygun sizce nasıldır gören duyan ve özellikle kullanan arkadaşların yorumlarına ihtiyacım var.

90 tl ye alınabilir gibi duruyor.
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...1266-0-72.html

buda 100 tl,
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...1265-0-72.html

bu ikisi var aklımda idare edermi dersiniz ?

yoksa 140 tl civarı lazer lz6 mı alayım,

aslında aklımda scorpionun exo400 modelinin 100 tl lik olanı vardı hemde buğu yapmayan vizörü var ama maalesef stoklarda yokmuş.

bu civarlarda kask önerilerinize açığım.

sevgilerimle ...

bu arada motor cbr 125 r

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    hiç yoktan almışken LS2 ve ya Lazer al derim.kafa senin kafa kıymetini bilmelisin.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Nitro İngilterede oldukca popüler bir kask. Nitro gibi Uvex ve Scorpionlar da öyle. Fakat ülkemizde kullanıcıları yok denecek kadar azdır. Bu nedenle kasklar hakkında bilgi edinemiyoruz. O fiyata oldukca ideal kasklar bence
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    bncede gider gbi duruyo sharp testleri mevcutsa bi bak ole al derim yinede
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç yoktan almışken LS2 ve ya Lazer al derim.kafa senin kafa kıymetini bilmelisin.
    hocam haklısınızda ls2 den pek eksiği yok gibi duruyor hatta cartoon modelinden daha bi üstün gibi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:14 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nitro İngilterede oldukca popüler bir kask. Nitro gibi Uvex ve Scorpionlar da öyle. Fakat ülkemizde kullanıcıları yok denecek kadar azdır. Bu nedenle kasklar hakkında bilgi edinemiyoruz. O fiyata oldukca ideal kasklar bence
    evet işte tek sorun kullananın az olması ve alacak olanlara rehber olamaması gibi bir durum var alıcam sanırım.

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Nitronun sharp testleri hiçte iç açıcı değil bana kalırsa (tercih etmezdim galiba ben)http://sharp.direct.gov.uk/testhelme...discontinued=1
    GT! ...

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nitronun sharp testleri hiçte iç açıcı değil bana kalırsa (tercih etmezdim galiba ben)http://sharp.direct.gov.uk/testhelme...discontinued=1
    teşekkürler
    aslında fena değil zaten benim almak istediğim modelleri test etmemişler.bu sharp testleri iyi ama sadece çarpışma olarak test ediliyor aerodinamik rahatlık falan yok o testlerde yani benim için ölçüt değil,lazer lz6 da iyi bir sonuç almış

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    güneş vizörü olmayan kaskların kullanımı beni çok rahatsız ediyor,neden 100 150 tl ye sattıkları şu kasklara koymazlar anlamıyorum.bence kaskta bu çok önemli asla lüx değil.

efsars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz8,hayabusa, ybr125 07,08
    bencede almışken ls 2 al : )

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    haftasonu istanbula gitmişken motomax'a gittim ve 100 lira olan ikinci linkteki kaskı almayı düşünüyordum ama çene bölümü diğer kasklar gibi hafif bombe değil düz indiği için rahatsız ediyor. 90 lira olanını aldım. ve ls2 den iyi olduğunu gayet net söyleyebilirim. ses ve aerodinamik açısından. konforu da fena gelmedi gerçi marushinden sonra alışmaya çalışıyorum ama alınabilir bir kask benim fikrim.
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Motosikleti
    Honda CB 125E
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haftasonu istanbula gitmişken motomax'a gittim ve 100 lira olan ikinci linkteki kaskı almayı düşünüyordum ama çene bölümü diğer kasklar gibi hafif bombe değil düz indiği için rahatsız ediyor. 90 lira olanını aldım. ve ls2 den iyi olduğunu gayet net söyleyebilirim. ses ve aerodinamik açısından. konforu da fena gelmedi gerçi marushinden sonra alışmaya çalışıyorum ama alınabilir bir kask benim fikrim.
    hocam bahsettiğiniz bu galiba http://www.motomaxonlineshop.com/mai...1266-0-72.html

bunların yedek vizörü yada camı bulunurmu acaba verdiğim linkdeki hoşuma gitti birde kaskın kalıp ölçüsü nasıl benim kafa ölçüm (56) S beden burda s beden denedim biraz sıktı M beden uygun olurmu acaba teşekkürler saygılar bu arada camı siyahmı acaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:03 ----------

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...290-0-124.html
    yada bu bunlar hakkında yorum bulamadım

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uvex kullanmış biri olarak tavsiye ederim, Alman malı kaliteli bir kasktır.

Motosikleti
    Honda CB 125E
    yedek parçasını bulabilecekmiyim işte sorun burda

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Nitro dansa; UVEX Tercih et bence
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Nitro aikido olanı çok iyiymiş de yok Türkiye'de ya :S
    facebook.com/kaskafa

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Ben, bir hafta önce Nitro Dynamo Uno'dan aldım motomax'dan, çok memnun kaldım... Fiyatına göre gayet iyi bence... Ses alması konusunda da başarılı ama buğu olayı var biraz onun içinde üzerinde pinlock delikleri var, sanırım onlarla buğu olayı da çözülür... Özetle ben beğendim, fiyatına göre iyi bi kask, tavsiye ederim... Üzerinde beyaz şerit olan kaska gelince, şekil itibariyle onu beğendim önce ama takınca beğenmedim, kullanım konusunda yorum yapamıycam...

Dynamo Uno'yu tavsiye ediyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)