Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2007 Triumph Speed Triple Black Carbon

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TEK KİŞİLİK motor ya benım işime yaramaz ama cok kaslı motor...

niye hocam siz kalabalik mi biniyosunuz motora ?

Shakulin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 Triumph Speed Triple 1050 cc & 2007 Triumph
    selam,
    resimde aksesuarlı olarak gözüken bu motor aslında daha da çıplak satılıyor..satış fiyatı 18000 eur dur.. çıplak halıyle aldıgınızda belly opan kit(eksoz altındaki fiber parça),seat cowl (koltugun üstündeki siyah parça) ve flyscreen (rüzgarlık) siparişi veriyorsunuz..bu 3 ana parçaya ilk başta göze çarpmayan birkaç aksesuar daha ekleyıp tahmını 800 sterlin daha harcıyorsunuz...
    nerden mi biliyorum ? ben aldım
    motora gelince ; unutmayalım ki zevkler tartışılmaz ve tercihler yargılanmaz.. ben motora hayran kaldım ve de iyi bir naked seçimi yaptıgımı düşünüyorum.
    niye japon varken bu alınır sorusu bence mantıkdışı..neden insanlar mercedes,bmw,jaguar ,audi alıp da honda suzuki vs almazsa ondan..unutmayalım ki dunya savaşı sırasında ingiliz triumph motosiklet teknolijisini japonlara satmıştır... lütfen tercihlere saygı duyalım ...

sevgiler

saruhan

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Cok sevdigim bir motor hatta bir tane uygun fiyata bulup nerde ise alacaktim ama yakit tuketimi felaket gozum yemedi acikcasi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler