Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

deli oldum lütfen yardımmmm

Motovento
    REKLAM ALANI

ben cbr125 ile hyosung gt250r arasında kararsız kaldım.
    honda bilindik bi motor oldugu icin gönlüm hondadan yana.
    ama hyosung'unda görüntüsü cok hosuma gidiyo yedek parca durumu,kalitesi hakkında hic bi fikrim yok yardımcı olursanız cok sewinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ne istersen var :P
    2'si arasından hyosung derim ben
    geçmişte BUnReCU idi
    ama hâââLâââ
    chica del viento of 01 & miss dr

hyosung un + taraflarını nedir diye sorsam

Motosikleti
    ne istersen var :P
    arkadaşımda gt250r var, çok memnun olduğunu, hiç problem çıkarmadığını söylüyor. ben onun yalancısıyım. adana mt gezilerine de katılıyor, motoru yakından inceledim, görüntüsü de güzel.
    geçmişte BUnReCU idi
    ama hâââLâââ
    chica del viento of 01 & miss dr

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbr 125 den şaşma zamanla farkı anlayacaksın
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    abicim bende hondadan vazgeçme derim ablacım sende kendinin yalancısı ol bi zahmett ben 2007 martta cbr nin 2007 modelini alıyorum allahın izni ile gel beraber alallım kesinlikle honda hayat onca satarkenn alırkenn parça garanti abi honda işde.... bende onun arasında kalmışştım ama cbr 2007 modelini all bende 2006 diil bak 2007

HONDA HAYAT ONDA..

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Tabiki hyosung

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Bence de Hyosung,
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    arkadaşım bi kere mukayesen yanlış biri 13 beygir biri 29 beygir biri cılız ve iyice amatör motorcular için yane başlangıç öbürküsü ise bi üst sınıf servis olayı hakkında bilgim yok ama teknik özelliklerine ve görünüşe göre hyosung derim

ogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx 250 twister HONDA hayat ONDA
    bnce honda cunkuu bendede vardı cbr125 motor bır turlu bozulmuyordu cılız olduguna falan bakma her yerde agırlıgını koyacak bır motor bnce cbr125(2007)

Motosikleti
    HONDA 600RR
    arada 125 cc ve 4-5 milyar fark war
    hyosung derim
    *** THE WEBMASTER BY_KANUNSUZ ***

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Size bir soru hyosung un kesin olarakk sevrisi çok güsell parçalar 2 gnde elinde satışı çok kolay çabuk satarsın diyen var mı.?
    honda için ben iyorumm ana sayfada marka anketi var kardeş sen oraya bakk bakalım hondanın oylarına ben 2007 cbr alıcamm kimseyi dinlemiicemm ama pişmann olmaa gitt teknikservislere sorr bayiilere sorr mart 29 da fuar varr ordan bakk istersenn gelince 2007..gör de bakalım fikrin degişicekmi..
    Honda Hayat Onda ..

Alıntı ogulcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnce honda cunkuu bendede vardı cbr125 motor bır turlu bozulmuyordu cılız olduguna falan bakma her yerde agırlıgını koyacak bır motor bnce cbr125(2007)
    aynen kardeşim bozulmuyor burda amacımız seni düzgün bi şekilde yönlendirmekk hondayı 10 sene sörr o motoru kaç sene kullanıcann..

NightWolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 600 RR
    HONDA kullanıcısı olarak HONDA yı tek geçerim.

Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bi kere mukayesen yanlış biri 13 beygir biri 29 beygir biri cılız ve iyice amatör motorcular için yane başlangıç öbürküsü ise bi üst sınıf servis olayı hakkında bilgim yok ama teknik özelliklerine ve görünüşe göre hyosung derim
    Cılız lafına katılmıyorum kardeş senin cılız dedigin makina 10 numara uzuyor.Benim bir önceki motorum CBR 125.

Hyosung a da kötü demiyorum ama görüyorum ikinci eli hiç yok çünkü insanlar Hyosung nedir nasıl motordur onu bile bilmiyorlar.Ben gördüm adam satmak istiyor mahallede satamıyor.
    1 St Class Warrior.Hardware Master.

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Aynan 2. elde bile zorlanırsın satmakta nightwolker sana katılıyorum aynen bende tek geçerim cbr 125 r 2007 model...

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    nightwolker bende bi honda hastasıyım ama imkanım olsa tutup ta cbr 125 almam 1,85 boy 90kg yi iyi gitmez honda nın küçük sınıfta ürünü az yeni başlayan için honda ya yetersiz ya çok büyük

NightWolker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 600 RR
    Kardeş ben kendi fikrimi söyledim.Herkesin düşüncelerine saygı duyarım.
    1 St Class Warrior.Hardware Master.

cancagliyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99 Honda XL600 Transalp-11 Honda Cbf 150
    honda kendini kanıtlamış bir marka cbr125 hondanın yeni başlayanlar için tasarladığı bir model hyosung daha turkıyeye yenı gelmış sayılır kendını kanıtlamaya calısan bır marka forumlarda gt250R ustune yazılan yazıları okumak ıstıyorsan forumları bıraz karıstır olması lazımdı kullananlardan olumlu not almıs bıde motoru almadan once yedek parca sıkıntısının olup olmadıgını arastırsan ıyı olur derım cunku genelde herkes hyosungun parca konusunda sıkayetcıydı ama tabıkı 250 cc 125 cc ye gore bıraz daha profesyonel kacıo eger yenı baslıcaksan cbr 125r derim ben sonradan keşke dememek ıcın ıyı araştır

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Bence motor seçiminde boy ve kilonu yazarsan daha verimli olurlar tavsiyede bulunanalar . Eğer 1.80m ve üzeri isen CBR 125 biraz ufak gelir ozaman hyosung alman daha mantıklı.Ayrıca hondayı alanlar biraz kullanmayı öğrendikten sonra daha büyük ccli motora geçmek istiyorlar.125cc yetersiz geliyor belli bir zaman sonra. Paran varsa 250cc hyosungu al. hyosungun boyutları nerdeyse bir 600cc motor kadar boyutu var.İlk motor olarakmı düşünüyorsun?
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gösteriş istiyorsan , yada boyun uzun yapılıysan , Hyosung güzel bir motor...
    Eğer başlangıç motoru arıyorum , sonra büyütücem , az para verim , ama her istediğimi yapsın diyorsan Cbr 125R tek kelimeyle (kendi tecrubem) mükemmel bir motor...

1-Sahibini üzmez , yolda brakmaz , çok az yakar
    2-Servisi heryerde vardır , ilgilidir , Honda Türkiye fabrikası yakındır ve olağanüstü parça stoğu vardır , ben çok parça siparişi verdim en fazla 2 günde geliyor... 2 günü geçerse bir terslik var demektir...
    Servise gelince , güleryüzlü ve tertemiz bir servistir... Ne ararsan vardır , ama parçaları hafif tuzludur...
    3-Onunla ne istersen yapabilirsin... Eğer istanbulda trafikte çok zaman geçiriyorsan benim gibi , Hyosung'un yanından kahkahalarla geçersin , çünkü o o kadar ince ve araktır ki , insanın zor gireceği aralara girer... Süper kaçar...
    Onunda enduro yaparsın (bknz:ben) , tepelerden tepelere atlarsın , bayırda devirirsin (yine ben) ama yine ona birşey olmaz... O mükemmel bir şehir motorudur...
    4-Aklıma daha çok şey geliyor ama zamanım kısıtlı... Cbr 125 mükemmel bir motordur kanımca ama dediğim gibi , cılızdır , belki kız çekmez...
    Ama eğer gösteriş aramıyorsan senin için süper bir opsiyon olabilir...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

unumoq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    global motor müşterileriyle birebir ilgileniyo servisi istanbul için çok iyi diyebilirim perşembe günü saat 3 gibi siparişini verdiğim manet cuma günü saat dokuzda kargoyla elime ulaştı bukadar kısa zamanda parçanın bana ulaşmasına ben bile şaşırdım. performans olarak yeni başlayan biri için çok tatmin edici fazla başmayı sevmediğim halde 170km ye kadar çıktım ayrıca 170km'yi geçen arkadaşların oluduğunu forumlardan okuduk, yolda ve viraj da makina güven veriyo, ikinci eline gelince şimdilik satmayı düşünmüyorum ama satılmıcak bişey olduğunu düşünmüyorum satmak istediktensonra.
    hondanın kalitesine tartışmaya bile gerek yok sonraki motorum kesinlikle 600RR olacak ama CBR125'e binmek içimden bile gelmiyo lastikleri çok ince bisiklet gibi keske birazdaha özenselerdi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler