Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

var mısınız trafikte biz de varız demeye ???????

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar gelecek sene bu zamanlara düzenlemek üzere bir organize tur düzenlesek ve şöyle yaklaşık 5000 motorcuyu bir araya getirip boğaz köprülerini trafiğe tıkayıp TRAFİKTE BİZDE VARIZ desek olmaz mı ?? eminim böyle bir organizasyon son derece sess getirecek, belki motorcuların dertlerine deva olacaktır.. Bu arada köprü ve otoban ücretlerini de dile getirme şansını belki yakalayabiliriz.. Hatta bu eylemi birkaç dilde yayınlayıp yurt dışından bile katılımcı bulabiliriz.. Ne dersiniz ?????????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mertserpen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vstrom
    BASINIDA ARKAMIZA ALIR İSEK SÜPPER OLUR. İYİ FİKİR

DÜN AKŞAM PARK ORMANDA VESPA NIN BİR KOKTEYLİ VARDI. BASINDAN DA İNANILMAZ BİR İLGİ VARDI.

BENİM BİLDİĞİM KADARI İLE ARAMIZDA TELEVİZYON KANALLARINDA ÇALIŞANLAR VAR. BELKİ YARDIM EDERLER. ÖN PLANA ÇIKMA KONUSUNDA.

BİR YIL BEKLEMEK NİYE? SİİZN MOTOR KASIMDA GELİYOR DİYE OLABİLİR Mİ?

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    siz organizasyonu ayarlayın somut bişeyler çıksın ortaya basın işi kolay ben özel bir haber ajansında muhabirim kimse gelmezse ben gelir haber yaparım ama önce organizasyonu ayarlayın bu işin erbaplarındanve derneklerden bilgi alın bir girişim başlatın ve yasal prosedürleri yerine getirin kaldıki boğaz köprüsünü kapatmak sadece bir öneri ama bence zor görünüyo ama güze bir girişim

evet benim motor kasımda teslim o yüzden... düzenlemeye çalıştığım bir organizasyona katılamama beni üzer doğrusu...

ve sanırım ne kadar çok katılımcı olursa o kadar çok ses gelir... motosiklet.net te bu organizasyonu hep ön planda tutarsa sanırım bizler 1 yıl sonrasına 5000 motorcuyu aynı anda boğaz köprülerine yığarız.. ayrıca bende bunun ilanlarını kendi sitelerimde (ingilizce,almanca ve fransızca) şimdiden yayınlamaya başlayacağım... göreceksiniz çok ses getirecek.. Dilerim CNN de bu eylemden bahseder çünkü bir otomobil + 1 şoför = 1 motosiklet + 1 şoför

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    trafiğe kapamak hoş bir şey değil, zaten trafikte sevilen araçlar değiliz, insanlar iyice gıcık kaparlar.. trafiğe kapamadan da yapıldı zaten ekimde, ne oldu vergiler arttı
    imza, safrane

trafiğe kapatmak derken mesela 2500 boğaza 2500 de f.sultana yığarsak motorları zaten kitlenmiş olacak.. ve bu işi okullar kapanınca yaparsak sanırım fazla da tepki almayız.. Mesela öğle saatlerinde.. yani herkesin işinde gücünde olduğu bir saatde.. olumsuz yaklaşmayın arkadaşlar, yapıcı olun öneri varsa yazın...

PROMETHEUSSSSS özellikle senden destek bekliyorummm... aradaki buzları belki eritiriz he ne dersinnnn..

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    senin işin yok anlaşılan öğle saatlerinde motosiklet kullanan insanların da işleri var, onlar da çalışıyorlar işsiz güçsüz adamlar değiliz ki motosiklet kullananlar olarak
    imza, safrane

arkadaşlar her öneriye böyle olumsuz yaklaşmaya devam edersek bu sorunları yaşamaya devam ederiz.. bizi trafikte kimse görmez, yada iplemez.. bu öneriyi 75 kişi okumuş, ben isterdim ki şuan 75 kişinin BENDE VARIM demesiydi. benim de bir işim hatta hergün 7,30-01 arası bir işim var.. olumsuz olmayalım lütfen.. ya zaman ayırmaya çalışalım, yada şugün şu saatde olursa daha çok katılım olur vs gibi önerileri ortaya dökelim.. Ayrıca ben bu eyleme Bolu'dan katılacağım..

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    sen yaparsan ben gelmem demem gelirim bir aksilik çıkmazsa, ekimdekine de gitmiştim de bi fayda getirmiyor onun için yani sen al motorunu gel gezilere katılırsın eğlenirsin filan yani atraksiyon yapmaya gerek yok mesajının algılanmak istemediği bir sistemde..
    imza, safrane

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okulyolu arkadaşım senin sölediğin öle kolayca birden olabilecek birşey değil kaldıki daha dereyi görmeden 5 bin motorluyu boğaza yığıyosun bi kere öle kolay birşey değil senin sölediğin şey tabiki yapmak istediğin çok güzel birşey sana katılmamak mümkün diil ama dediğim gibi çeşitli motosiklet dernekleriyle konuşup bilgi almak lazım ve yasal prosedürleri yerine getirmek lazım çünkü orda yapılan eylem bütün motor camiasını ilgilendiriyor bence güzel bir yazı metni hazırlanıp çeşitli motor derneklerine ve sitelere hatta motor dergilerine bile göndermek derdimizi ve yapılacak olan oırganizasyonu anlatmak gerekiyorbirde işin yasal tarafı var bir kere bir eylem yapılmadan önce (heleki boğazı kapatalım diyosun)EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'nden ve VALİLİK'ten izin alman gerekiyor eğer bu izinleri almazsan korsan gösteri yapmış sayılırsın bu bir ikincisi kesinlikle ne valilik nede emniyet boğazı kapatmaya izin vermicektir benim yazdıklarımı bir eleştiri olarak alma sadece bildiklerimi sizlerle paylaşıyorum ve tekrar yineliyorum BENDE VARIM!!!

okulyolu, herkes olumsuz düşünmüyor merak etme. hele konuştukça ortaya bişeyler çıksın. hepimiz birşeyler yaparız sanırım.

arkadaşlar ben köprüleri kapatalım derken köprü geçişini engelleyelim demiyorum... bakın konuştukça ve paylaştıkça ortaya bişeyler çıkıyor.. diyelim ki 5000 motorcuyu anadolu yakasında topladık.. yavaş bir tempoda hep birlikte köprüye girersek doğal olarak kitlenmiş olacak.. ayrıca TEROR arkadasıma da katılıyorum.. Bu yazıları okuyan motor tutkunu hukukçu arkadaşlarımız mutlaka vardır içimizde.. işin o kısmını da onlara verelim.. Ben bu olayı üzerime mal etmek istemiyorum.. Herkesin bir emeği olsun, elinden gelen ne varsa yapsın, bu BİZİM ZAFERİMİZ olsun.. Ayrıca yurt dışı tanıtım için değişik dillerde tercüme yapabilecek arkadaşlar varsa ortak bir metin hazırlayalım, değişik dillere tercümeleri olsun, hem bu sitede hemde benim sitede, ve varsa diğer arkadaşlarında sitelerinde yayınlayalım... Dilerim 5000 motor amacımız 10000 olur.. Ortak bir tarih belirleyelim (okulların kapalı olduğu, herkesin tatilini kesmeyeceği bir tarih).. Haydi arkadaşlar Türk gibi başlayalım ve Türk gibi bitirelim, dünyaya olay olalım...

haydi birde slogan belirleyelim... mesela TRAFİKTE BİZE VARIZ ........ önerilerini paylaşın arkadaşlar.. yolları paylaştığımız gibi

öyle heyecanlandım ki birden yanlış yazmaya başladım... TRAFİKTE BİZDE VARIZ .. olabilir mi sizce yada YOLLARDA BİZİM DE HAKKIMIZ VAR.. yada BU YOLLAR HEPİMİZİN...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    trafiğe kapamak hoş bir şey değil, zaten trafikte sevilen araçlar değiliz, insanlar iyice gıcık kaparlar.. trafiğe kapamadan da yapıldı zaten ekimde, ne oldu vergiler arttı
    +1

şöyle bir babayiğit yok mu kros bi motorla köprünün taşıyıcı halatlarına tırmanıp karşıya geçiş yapacak ????????????? sanırım eğim buna müsaitt

cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    HER TÜRLÜ UYAR hatta arkadaşlar bunu yurt dışındaki funcluplarla ortak olarak yürütülebilinirse ülkemize turist bile çekebiliriz yani onlarda motorlarını alıp bize katılırlar tabi bu bir gösteri amacını taşırsa. ayrıca boğaz köprüsünü kapatmak falan değilde istanbul turu atıp heryerde var olacağımızı belirtirsek bu daha amacına uygun olur.
    tabi bu benim kendi düşüncem bilmiyorum fikrime katılırmısınız?
    (bide forum admini bu konuyu sabitlerse bence daha çok dikkat çeker)

adminden nedense TIK yok.. sanırım geçenlerde butür bir organizasyon yapıldığı için gerek görmüyor.. Ama bu sefer öyle bişeyler yapmalı ki ses getirsin.. O yüzden 1 yıl sonrasına düzenleyelim fikrini ortaya atmıştım.. düşünsenize 5000 motor bir arada.. Hele birde hepsinin arkasında birer kişi.. Ayrıca köprüyü kitleme düşüncesi sanırım itici geldi cuk_o arkadaş istanbul turu olsun diyor neden olmasın ki... Pendik'den başlayıp karşıya geçmek ve şişli-taksim-aksaray ve eski e-5 den avcılara kadar gitsek yeterli.. polemiğe girmeden sessiz sedasız, partizanlık veya aykırı düşüncelere ödün vermeden, tertemiz bir geçit töreni.. Sessiz sedasız istanbul-ankara da yapabiliriz

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler