Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

var mısınız trafikte biz de varız demeye ???????

Motovento
    REKLAM ALANI

düşündükçe heyecanlanıyorum arkadaşlar.. Taksim'den yola çıkıp Ankara'ya gidiyoruz.. Otobanda sağ şeride girsek ve ikişerli sıra yapsak yanlış hesaplamıyorsam 5000 motor sanırım 25-30 km uzunluğunda bir konvoy oluşturur ki bu yeterince ses getirir.. belki guiness e bile gireriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cuk_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başakşehir 4.etap/2.kısım/ikitelli/İSTANBUL
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9 (RC "racing cruiser")
    evet böyle olması herkes için daha hayırlı olur ankara işide olabilir neden olmasın ki ama ankaraya gidersek katılımcı sayısı düşecektir çünkü bu işi bir pazar günü yapmamız gerekiyor malum çok kişi cumartesi çalışıyor bu yüzden ertesi gün yorgun olacaklarını düşünecekleri için çok kişi gelmeyecektir bu yüzden bence 3 4 saatlik bir istanbul turu bizim de trafikte var olduğumuzu anlatmaya yetecektir böyle bir organizasyon için daha şimdide 10 kişiyi aştık sanırım herkes motoru olan arkadaşlarına söylerse sayımız gittikçe artacaktır.ayrıca motor klüpleri sanıyorum türkiyedede var onlarla işbirliği içinde olursak türkiyenin heryerinden insan toplayabiliriz

cuk sen yazinca haklisin demek geldi icimden.. ama suda var turkiye sadece istanbul demek degil.. herkes oldugu yerden yola ciksa ve istikamet ANKARA olsa, ankara'da bir araya gelse herkes ve hazır orda toplanmışken Ata'ya da birer çiçek bırakıp sessiz sedasız dağılsak ????

Motosikleti
    valla ben bunu düşünmemiştim hem böyle bir toplanma olursa valilikten falan izin almamız daha kolay olur milli geçit gibi askeriyede yeni bir geçit töreni yapar anıt kabirde valla süper fikir nediyimki
    ankarada yaparız gösterimizi orda atarız bir iki tur süper
    hemde motorcular olarak saygınlığımız artar

eger 5000 motorcu toplayabilirsek, bu sayiya ulasabilecegimizi kamuoyuna duyurabilirsek eminim sponsor bile bulabilir, benzin giderlerini karsilayabiliriz.. 5000 motor 20 lt benzin alsa 100 ton yapar asagi yukari ve buna sponsor bulunabilir.. (tv reklamından ucuza gelir)

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    okulyolu,
    PROMETHEUSSSSS özellikle senden destek bekliyorummm... aradaki buzları belki eritiriz he ne dersinnnn
    Abi aramızdaki buzları merkür'de bile eritemeyiz artık, çok geç
    Benim bundan daha hoş bir fikrim var da zamanı geldiğinde sunacağım Bu arada safrane haklı trafiği kapatmak olmaz. Öncelikle çevremize saygılı olmalıyız ki onlar da bize saygılı olsunlar.

Diğer yandan slogan çok sade olmuş. benim geçmiş dönemler için salladığım anlık bir slogan vardı Emniyet Kemerinizi ve Motorcuları Takınız
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Pro dostum (ben hala dost olacağımızı sanıyorum) bak bu slogan güzel.. ama diğer düşünceni de yazarsan sanırım zırt pırt eylem yapmaktansa bir kerede işi bitirelim olsun bitsin.. illede topiği ben açacağım diyorsan hemen aç ben oraya gelirim..

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı
    Emniyet Kemerinizi ve Motorcuları Takınız
    Bu ne be?
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Alıntı okulyolu adlı üyeden alıntı
    eger 5000 motorcu toplayabilirsek, bu sayiya ulasabilecegimizi kamuoyuna duyurabilirsek eminim sponsor bile bulabilir, benzin giderlerini karsilayabiliriz.. 5000 motor 20 lt benzin alsa 100 ton yapar asagi yukari ve buna sponsor bulunabilir.. (tv reklamından ucuza gelir)
    yanlış anlama kardeşim amacım dalga mı geçmek diyebilirsin ama 5000 motor toplansın trafiğe aynı anda çıksın o bile yeter ama biraz gibi kolay gelsin sana
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    olsun dostum 5000 in yarısıda olsa bize yeter bence burda amaç zaten daga geçmek değil var olduğumuzu göstermek
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    dalga geçme olayı değil yani beni yanlış anlamayın bazında ama gezi yapılıyor gelen kişiler belli yani rakam olarak beklentiniz çok olmasın bence
    neyse kolay gelsin tekrar
    ERASER WİLL COME BACK

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @okulyolu
    eger 5000 motorcu toplayabilirsek
    Fantezi yapma. 5000 değil 50 kişi toplayamazsın. Birçok gezi düzenlendi gelenler belli. Şu an forumun 8000 üyesi var. Bu üyelerin kaçının motosiklet sahibi olduğunu düşünüyorsun? Birçok kişi de İstanbul dışında. Heyecanını kırmak istemem ama bu iş olmaz. Ha olursa ben gelirim. Tabi safrane'ın dediği gibi öğle saatinde herkes çalışıyor, organizasyon öğlen olursa gelemem.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

O sayıya ulaşabilelim diye organizasyon zamanını geniş tutmayı önermiştim.. Ama herkes senin gibi ulaşamayız, yapamayız, yapsak da bişey değişmez gibi baştan atgözlüğüyle bakarsa bu iş zaten olmaz.. Önerini yaz, düşünceni olumlu olumsuz belirt ama son satırın şöyle olsun.. BEN DE VARIM..

Motosikleti
    evet herkes bu şekilde yaparsa ve dediğinide uygularsa eminim 5000 kişiden fazla katılan olur ama insanların içinde şöyle bir düşünce olacak polisle başım belaya girer hayır asla böyle bir şey olmayacak çünkü biz oraya bir eylem ayaklanma yapmak için falan gitmeyeceğiz yolun en sağ şeridinden kimseye bulaşmadan dalaşmadan belli bir sabit hızda gösterimizi yapacağız bizim gösterimiz tabiki bi miktar trafiği etkileyecek ama bunuda minimuma çekmek için herkes elinden gelen gayreti göseterecek bu şekilde oluncada tabiki hiç kimsenin başı belaya falan girmeyecek motosikletli arkadaşlarda korkmadan çekinmeden bize katılacaklar yani bu bir nevi gezi gibi olacak
    etrafına bir baksana evrendeki herşey sana hizmet etmek için yaratılmış.........

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Calıstıgım bir saate ve güne denk gelmediği sürece seve seve kaTILIrIm. Ancak boy'un dedigine de hak vermemek elde degil. 5000 motorlu toplayabilme ihtimalini yok denecek kadar az goruyorum. Yılmaz Erdoğan'ın "Bana bir şeyhler oluyor" da dedikleri gibi ; yok denecek kadar azla yok arasInda sana göre ne kadar fark var ? Cevap : hiç
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    arkadaşlar herkese teşekkür ediyorum bu düşüncelerinizden dolayı evet çok güzel destek oluyoruz birbirimize ben isterdimki bu forumdaki kişilerin bu yazıyı okuduktan sonra tek cevap olarak "bende varım" demesiydi ama görüyorumki bunu demek yerine olumsuz düşünceler kaplamış herkesin beynini siz bu kafayla devam edin ama kimse yanlış anlamassın kangren olmuş birer beyniniz var bu kelimeyi kullandığım için çok özürdiliyorum inanın kendime küfür ederek yazıyorum, bunu ama başka açıklaması yok sanırım hiç yeni düşünceye açık olmayan birine ancak bu söylenebilinir. biz zamanı yeri nasıl gideceğimizi tartışıyoruz bu arada birde üstüne üstlük size gaz vermekle, böyle bir işte herkesin destek olması gerekirdi. eminim en ters patrondan bile bir gün izin alınabilir en azından 2 hafta önceden söylersiniz oda sizi idare edecek şekilde ayarlar işlerini yanlışım varsa kimse kusura bakmasın ayrıca kullandığım sözler içinde özürdiliyorum ama aklıma başka bir söz gelmedi

Saygılar;

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    arkadaşlar trafiği kapamak olumlu şonuç doğurmaz toplanabildiğimiz kadar toplanalım köprü gişelerinde araçlara birer karanfil verelim karanfillerin dalınada birir tanıtım broşürü takalım veyahutta köprünün üstünde trafiği tamammen kapatmadan yani tek şeritte toplanıp gökzüne balon salalım

Motosikleti
    e_erdun kardeşim eğer yazının tamammını okuduysan köprüyü kapatmayacağımızı görmüşsündür ama karanfilde iyi fikir ama bunu pek takıcaklarını sanmıyorum çünkü insanlar onu bi kere okuyup atacaklar ve bir ay geçmeden unutulacak yine aynı şeyler tekrar olacak ama şöyle kalabalık bir gösteri olursa eğer insanlar trafikte bir tek motorsiklet bile görseler saygı duyacaklardır çünkü akıllarına muhteşem bir gezi gelecek 5000 kişi gidip anıtkabire çiçek götürdüler türkiyenin heryerinden diye ama öbür türlü olduğunda senin karanfil verdiğin kişiler sadece hatırlayacaklar ve hangi birine vereceksin köprüden geçen araç sayısın günde nerdeyse milyona ulaşıyor ve bunlara karanfil taşımak içinde bir tır götürmen gerekir buda yine trafiği etkiler hemde birinci köprüde biliyosun yasak tır girişi hemde maddi açıdan ağır gelecektir ama kötü bir fikir olduğu söylenemez gerçekten iyi bir düşünce ama çok daha kalabalık olursak daha kalıcı olur gösterimiz sencede öyle değilmi ?

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bir ara köprülerde bozuk para eylemi vardı hatırlarsanız, köprü zammını protesto için, hatırlayan varmı kaç araç katılmıştı buna? Ki bu otomobiller arasında yapılan ve dernekler örgütler tarafından desteklenen bişeydi, milyonlarca araç sürücüsü içinden kaç kişi katılmıştı var mı hatırlayan? (ben hatırlamıyorum ama 5000 yoktur sanırım) Motosiklet camiası olarak bu rakamı yakalamamız çok zor, zaten toplum olarak tepkisiz kalmışızdır hep böyle şeylerde. "Köylüler, köprü ve ortasındaki adam" fıkrasını hatırlayın lütfen. Hayaliniz çok güzel ama uzak...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

sansar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ozaman ben başlatayım BEN VARIM

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler