Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Easy Rider filmini arıyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1969 yılında yapılmış türkiyeye uğramadıgı için türkçe adı dahi konmamış bir motosiklet yol filmi olan denis hopper,peter fonda, ve jack nikalsonın başrollerini oynadığı easy rider filmini arıyorum.filmde ekibin choperlarla L.A. dan Nev Orleans a olan keyifli yol hikayeleri aktarılıyor muşşş.film ödüllü bir film miş aynı zamanda.belki herkes seretmiş ben mi görmedim acaba...

nerden bulabileceğim konusunda yardımcı olacaklara tşk ler.sahip olanlardan kopya da almak isterim bedeli mukabili...

tşk.ler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 125 MT
    Selam chopy,
    Bu filmi bende arıyordum, internet üzerinden paylaşım programları sayesinde 12 kişide buldum, indiriyorum. Biterse haber verir gönderirim.
    Sevgiler...

Motosikleti
    Honda NT700VA DEAUVILLE
    Al dostum burada satılıyor 7 günün kaldı.

http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=808854

emoak, çok saol ben indirme yöntemleri konusunda pek bilgili değilim.zati pc de iş bilğisayarı ...olmazsa link adresi felan ver internet cafeden indirteyim.ağanın eli tutulmazmış ,,, nası bilirsen... bizide bu filme kavuşturursan çook memnun olurum...
    bir de şu link te varmış ama tükendi yazıyo...

http://www.ideefixe.com/video/tanim....2CNR2R64BJZNUK

çok saol ilği alakan için.
    sevgiler...

Motosikleti
    Mondial 125 MT
    chopy, Cuma akşam üstü gönderdim abi. Bugün elinde olması lazım...
    İzleyip film hakkında ki yorumlarını da yazarsın artık

Sevgiler...

Motosikleti
    marauder 250
    bende simdi eve geldim ve bilin bakalım arktan hangi filmi aldım. bu arda yazan dennis hopper,peter fonda ve terrysouthernmiş.fonda prodüktörlüğün yapmış hopperda yönetmiş cannes a gonderdikleri ilk filmmiş. bu arada harley davidson and malboro man i kaçırmayın acaip sağlam tripler var. arşivlik.. ben simdi sabahı sabah edip film izliycem.. eyww..!

emoak, çok saol kardeşim.dört gözle bekliyorum... adresi sana msm den verirken tlf nu verdim mi hatırlamıyorum .kargo beni tel le arayabilirdi.daha kolay ulaşırlardı.neyse sen hangi kargoya verdiğini söle ben onları arayayım..

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    chopy sen kocaeli'de nerdesin hocam.. sen dvd'sini aldın sanırım ? mesela diyorum ki senle bi gun bulussak ben sendeki dvd'yi bir guzel cogaltsam benim writerda.. guzel olur dimi
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    cenkmenderes, i: Duymamış olayım...

KORSAN'A HAYIR

Not: En azından alenen.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Mondial 125 MT
    Selam,
    chopy, telefonunu vermemişsin abi MNG kargoya verdim.

cenkmenderes, dvd değil abi divxi vcdye çevirip gönderdim.

Prometheus, abi olay korsandan ziyade bulunamadığından

Sevgiler...

Motosikleti
    KorsanLa ne aLakasI var abi oLayIn. Ben ticaret amacLI bir kopyaLama yapmayacagIm ki. emoak, ın da dediği gibi arasan kolay kolay bulunacak bir film degil. Sadece kendim icin bir adet kopyasInI cIkarmak ve izLemek bence yasaLara aykIrI bisiy degil. aLIp cogaLtIr satarsam ona eywallah istedigini diyebilirsin haklısındır. Ama beni korsancI yapma gozunu sevim bi filmi arkadasImIZdan aLIp kendi arsivime koymak istedim diye.

emoak,
    önder kardeşimin sayesinde istediğim filme kavuştum.bu yardımsever motorcu arkadaşıma sizlerin huzurunda tekrar teşekkür etmek istiyorum.
    emoak, sana sonsuz teşekkürler.

cenkmenderes, cenk pm e tel attım buralara gelirsen sana veririm yada kargolayayım. kardeşim.nasıl istersen...

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    cenkmenderes,
    Sadece kendim icin bir adet kopyasInI cIkarmak ve izLemek bence yasaLara aykIrI bisiy degil
    kendin için yap ya da başkası için yap, parayla sat ya da beleş dağıt; Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre hepsi suçtur. Yasaların sencesi bencesi yoktur

Basit bir örnek; Donald Amca'nın çıkardığı kitabı ben almış olayım, sen benden fotokopiyle çoğalt. Ama satma, sadece kendin için yap. Sonra başka birisi daha gelsin bana, o da kendi için çoğaltsın. Donald Amca nasıl para kazanacak da yeni kitabı için emek verecek bu durumda?
    Onur Yollarda

Motosikleti
    aaaa baane ya.. ********** <--(sansürledim) hacI ben kendime.. nerden buluyim simdi **********.. sanki hep ********** izliyondur sende eminim.. alalal .. kIzdım bak

Forum yöneticisi kardeşlerimizi zor duruma sokmamak için bizzat kendim tarafIndan sansürlenmiştir

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    tamam yaf uyardım sadece beni ilgilendirmez zaten yapıyorsanız el altından yapın bari forum yönetimini zora sokmayın bakıyım
    Onur Yollarda

Motosikleti
    Prometheus haklısın dostum. Orjinal filmlerden başka kesinlikle izlemiyoruz izletmiyoruz. Sanata ve sanatçıya saygILIyIz. Ben maaşImIn yarIsInI ayIrarak ayda 3-5 fiLm izLeyebiLiyorum meseLa. Çok mutluyum orjinal ürün kullandIgIm için. Size de tavsiye ederim. (inandIrIcI oLmadI gibi ya neyse)

Prometheus, kardeşim doğrucu mehmet diye bi dizi vardı trt de onun etkisindemi kaldın ...

seviyorum seni biliyosun.ama ankarada sen herşeye ulaşıyosun ee biz napalım 15 günde bir ist yapıyoruz ondada film mi arıcaz.türkiyede ne doğru ki korsan olmasın.en güzeli tabi orjinal... ben ps2 oynarım deli gibi .ama orjinal oyunlar80-90 milyon ben 5 ytl ye problemsiz kopya alabiliyorum .napalım babaaa.
    alem......t olmuş....

canımsın kendine ii bak .yorma bunlarla dimagını.iş buldun mu..?bak elimde çok güzel korsan cd film çoğaltma işi var .bence değerlendir...

yeni topik açıp kirlilik yapmayayım dedim. bu filmdeki(easy rider) motosikletlerin adını, modelini bilen var mı ? -özelikle wyatt in kullandığı. stop ilgi için teşekkürler

North_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto CLX-700 sport
    istanbulda oturuosan beşiktaşta sinanpaşa pasajı war en üst katındaki filmcilere sormanı tawsiye ederim!

Motosikleti
    gönüller bir olsun da..
    indirip izlemek lazım.. bakalım bulabilecek miyim?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler