Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motorumu hırsızlığa karsı daha güvenli hala nası getirebilirim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motorum evimin önünde bir elektirik direğinin yanında çelik bir halatla bağlı bir durumda ama bana herkez motor evin önünde dururmu ordan çalarlar diyor insanlar aklım karıstı geceleri uyuyamaz oldum yani bu hırsız milletinden biri cıksa karsıma direk vururum heralde o derce hırslandım motorumu borç harç olarak yeni aldığım düşünülürse bu kinim az bile hırsızlara sizce ne yapmalıyım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    bence ya yakin bi garajla anlas yada yakinardaki bi motorcuyla. boylece icin az da olsa rahat eder benimki garajda duruyo ona ragmen kilit bagali (geceleri camdan garaja bakiyorum) ben bile rahat degilim adamlar imbolizer olan araba caliyolar motoru ne kdr rahat calarlar artik sen dusun...
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı scorp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ya yakin bi garajla anlas yada yakinardaki bi motorcuyla. boylece icin az da olsa rahat eder benimki garajda duruyo ona ragmen kilit bagali (geceleri camdan garaja bakiyorum) ben bile rahat degilim adamlar imbolizer olan araba caliyolar motoru ne kdr rahat calarlar artik sen dusun...

Sende abarttın ha..Açıkta olsa neyse....Sakındığın göze çöp batar haaaa...Unutma...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ahmetusta61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xmax 400
    bence alarm taktır enazından bıyerlerıne dokunduklarında öter koşarsın yanına
    www.ahmetusta61.blogspot.com
    ÇILGIN MOTORCU

Motosikleti
    jinlun 125citycomfort-cbr600fyada gsx600r yakındaa
    abi adam haklı olarak sakınıyo tabiii herifler dünyanın hırsızlığa karşı en güvenli arabaları olan mercedesi bile çalıyolar sen ne diyosun kardeş bide alarm taktır dokundunmu ötsün.en azından bi önlem

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende abarttın ha..Açıkta olsa neyse....Sakındığın göze çöp batar haaaa...Unutma...
    Agbi sakiniyosun diyosun tamam ankara bi derecede arkadas istanbuldan bahsediyo ben dogma buyume istanbulluyum ve istanbulda korkulur bu tarz olaylardan ben 1 gece bile disarda birakmaya korkuyorum gecen sene bi forumda anlatiyodu akradas cbr125 almisti istoc a gidiyo 15 dk lik bi isi var disk klidi takiyo direge bagliyo bi geliyo motor yok cevredekilere soruyo adamlar guzel guzel anlatiyo biri geldi biraz ugrasti kamyona atti gitti diyo bunu duyduktan sonra daha nasil sakinmiyim ben...
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

cancagliyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99 Honda XL600 Transalp-11 Honda Cbf 150
    disk kilidi kullan gerçe motoru süreceğin zaman unutursan kotu sonuçlar dogurabilir ama alarmda taktırman bır avantaj olur

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bişe olmaz allah emanet
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Elektrik direğinden elektrik al motora bağla...Çalmaya kalkan biraz titresin...

derra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125r repsol
    vallahi bende bazen evin önüne koymak zorunda kalıyorum, valla çalınacak die bende korkuyorum hem zincir hemde disk kiliti var ama niyeti bi bozdularmı valla gider motor,en sonunda bi yakının evinin altına koymakta buldum çareyi,sende en yakın otoparka falan git derim.
    :mrgreen:

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    çelik sandık yaptıracaksın. içine koyduktan sonra kilitleyeceksin. ülkemizde ve yabancı ülkelerde örnekleri var. bir bakıma çelik otopark gibi.

Motosikleti
    Zongshen GY_A200
    Hırsıza kilit dayanmaz arkadaşlar, ver bi kapalı otoparka rahat et...
    "Motosiklet Özgürlüktür."

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Orda da otoparkçıya güven olmaz....Ordan oraya taşırlar....

kapalı otoparka koyarsın otoparkcı motoru taşır düşürür alarm taktırırısın veletler gelir aküyü bitirir zincirle bağlarsın makasla keserler disk kiliti takarsın tekeri sökerler hırsıza dağ dayanmaz ama etrafımdakilerde kafamın etini yiyiyor kredi ile aldım bir çalınsa içime oturur şerefisizim şirkete koyıyım diyorum ama ben delinin tekiyim gecenin bir yarısı binmek isterim binemem
    anlıycanız kafayı yiycem adamlar çalıyolar plakayı söküp sokak aralarında geziyolar zaten öle oldumu bulamıyon motoru bulsanda iflah olmuyor

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    En iyisi yakına koyup misinayla ayak başparmağına bağlayalım...Olaya sıcakken müdahale etme şansı doğar....

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyisi yakına koyup misinayla ayak başparmağına bağlayalım...Olaya sıcakken müdahale etme şansı doğar....
    yok ben yanına bir çift pitbull koyucam geceleri macası yiyen yaklassın aslında şirkete bıraksam orda duman ve yaman kardeşler var kendileri sivas kangal olur sanırım 100 m bile yaklasamazlar

Motosikleti
    En iyisi o zmn kasko yaptırmak kasko yaptır hırsıza hedıyen olur motor motoru yenılemıs olursun gerce kasko da %75 ını verıomus galıba paranın calınması ıhtımalınde

her türlü bize zararı abicim avrupa birliği felan filan cezalarda azaldı adamlar doğudan gelip kapkac vsss gibi işler yapıyorlar doğuda kaçakçılık bitti şimdi buralardalar

Motosikleti
    kawasaki er5

Alin Buda Benden,begeneceginize Eminim

dostum öncelikle hayırlı olsun diyeyim,allah kaza bela vermesin.ben olta meraklısıyım,2 sene önce oltada rastladıgım bi dayı mobilet motoruyla balıga yatılı gelmiş.ama ne gelmiş.dayım en az 20 olta,zilleri,bir yıgın ekmek(sazana atıyor dayım),kepçe(hani büyük balık tutacak ya dayım),çadır,battaniye,küçük tüp,hazır çorba,çaydanlık ....ve daha aklıma gelmeyen bir yığın malzeme.nereye sıgdırdın be baba bu kadarını.neyse sohbet,muhabbet derken(tabi çay yaptı dayım kaçırırmıyım) laf geldi gece nasıl yatacagına.malum buradada hırsız farklı deyil,mekan seçmiyor(adana kurttepe göl kenarı).dayım çadırın içine zili dikmiş,ince 20 lik misinayı baglamış,yerden motora götürüyor,dikkat çekmeyecek bir yerine baglıyor.daha diyor kıpratacak olsa zil 10 kiloluk sazan oltaya gelmiş gibi öter.dedim vallaha helal olsun dayım.(türk aklı bu işte) ...herhalde ne yapacagını anlamışsındır. ne dersiniz arkadaşlar...
    ...SIKIYSA YAKALA...

Motosikleti

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler