Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Motor İçin Tchibo'daki Ürünlere Mutlaka Bakın

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Birisinin sadece iyi niyetle vermiş olduğu bir tavsiyenin sen deneyimli değilsin tavsiye veremezsin ruhiyeti ile örselenmesi hayli ilginç.

Deneyim konusuna gelince; T_uruncu nickli arkadaşımız bildiğim kadarıyla pek çoğumuzdan çok daha uzun süredir iki teker üzerinde. Kendisinin iki teker üzerinde değme enduroculardan çok daha fazla dağ bayır gezdiğini tahmin ediyorum.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    T_uruncu verdiğin bilgiler için teşekkür ederim...
    SERTAC OZTURK
    BMW F 650 GS/2006 *B Rh (+)*

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birisinin sadece iyi niyetle vermiş olduğu bir tavsiyenin sen deneyimli değilsin tavsiye veremezsin ruhiyeti ile örselenmesi hayli ilginç.

Deneyim konusuna gelince; T_uruncu nickli arkadaşımız bildiğim kadarıyla pek çoğumuzdan çok daha uzun süredir iki teker üzerinde. Kendisinin iki teker üzerinde değme enduroculardan çok daha fazla dağ bayır gezdiğini tahmin ediyorum.
    İlk sayfanın 20. mesajına kadar her şeyin ne kadar da normal olduğunu görmeniz için sanırım bi 5 ila 10 kere arası daha okumanız gerekmekte. Sorun değil, herkes bir değil

Daha fazla cevap hakkı doğurtmazsanız sevinirim
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Gerekirse 100 defa da okurum, ama okuduğumu 1 seferde anlayabildiğim için yazacaklarım değişmeyecektir.Olay zeka yarıştırma boyutuna varırsa hüsrana uğrayanın bel olmayacağımı gayet iyi biliyorum .
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    T_uruncu aman sakın soğumayasın hocam, bir daha baslık acma isteğin ve o enerji sönmesin yani. Bilgiler icin tekrar tesekkürler
    Denizli'de yokmu o magaza gitsem içlik alsam,ne bilim bişi alsam. Bişiler alasım geldi magazadan acaip, ama burda yoq iste
    Comfirmation Bias

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Yapılan her sporun kendine göre ekipmanları vardır ve kıyafetlerde bunların içindedir. Tam 18 senedir outdoor sporlar ile uğraşıyorum, paraşüt, yelken kanat, yamaçparaşütü, dağcılık, yelkencilik gibi gibi...... Bu kadar süre içince şunu gördüm, her sporun ortak kıyafetleri ve kendine has kıyafetleri var. Örneğin bir içliği her sporda kullanabilirken dağcılıkta kullanılan bir bot yamaçparaşütü için kullanılamıyabiliyor. Her nekadar tabanları sağlamda olsa düşme esnasında bileği koruyabilecek kadar yüksek ve sert olmaması sakatlıklara yol açabiliyor. Bunun yanısıra yamaçparaşütü için kullanılan bir botta dağcılık için kullanılmaya kalkarsa haraketi kısıtlayıp kişiyi yoracaktır, çünkü bu bot uzun yürüyüşler için tasarlanmamamıştır. Bunun gibi birçok örnek verebiliriz.
    Aklı başında bir adam olduktan ve yeterli tecrübeye ulaştıktan sonra herhangi bir spora başlamadan ana malzemeyi yada makinayı almadan önce hep ekipmanı almışımdır. Her malzemeyi kullanım alanına göre kullanmışımıdır, tabii başta belirttiğim gibi ortak kullanılabilecek olanlar hariç. Bu benim zengin olduğumu göstermez sonuçta ben devlet memuruyum ve elime geçen belli.
    Pro arkadaşımın belirttiği güzel bir şey var, bir ay daha sabrederek o spor için gerekli ekipmana ulaşabilirsiniz, yada kışı yazdan görerek yatırımı ona göre yapabilirsiniz. En güzeli olmasında seri sonunda kalan indirimli ürünlerden olsun. Buarada hakikaten durumu hiç iyi olmayan arkadaşlar var, örneğin bir başka yazıda birinin gece benzinsiz kaldığını ve parası olmadığı için eve kadar motorunu ittiğini okudum, bu ise bambaşka bir konu tabiki. Bende zamanında daha ucuz ürünlere yönlendim ama en geç bir sene sonra gidip adam gibi malzemeyi almak zorunda kaldım. Bir tane malzeme için en az 1.5 malzeme fiyatı ödemiş oldum.
    Naçizane tavsiyem biraz dişinizi sıkın doğru ekipmanı alın, eğer hiç imkanınız yoksa eldeki imkanları ve ucuz çözümleri illaki kullanın. Bu çözümleride iyi araştırın kimi yerde dahada ucz ürünler bulmanız mümkün olabiliyor.
    Beden sorununa gelince, benim eşimde minyondur, Türkiyede ona göre birşey bulamadım, bende yurt dışına çıktığımda ona uygun kıyafetler ve kask aldım, hemde burdakinden daha ucuz fiyatlara. Kendiniz çıkamıyorsanız kredi kartı ve postayla yada gidip gelen bir yakınınzla getirtebilirsiniz. İnternetten beğenin ve XS ini söyleyin illaki uyacaktır, tecrübeyle sabittir.
    Think Darkside

t_uruncu sen söle neresi dersen ordan alıcam bi kaç tane kar pantolonu vallahi..

saol verdiğin bilgi için..

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Bende bir bakayım ya şuraya merak ettim vallaSağol turuncu
    Ya peki şimdi ben Bering montumla Snowboard yapsam olur muuuu:D
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Gerçekten inanılmaz. Tartışmak, farklı düşüncelerde olmak bu kadar mı zor ?

Ne kadar yazık !

Başlarda bir fikir tartışması ya da görüş farklılığı olarak ilerleyen konu ne hale geldi...

Olayın zeka yarışına mı gitmediği kaldı ? Özel mesajlar mı ifşa edilmedi ? Parası olanlar konuşmasın naraları yükseldi.

Üstelik bunları yazanlar, bana göre bu forumdaki belli başlı mantıklı insanlar.

Hatta sevgili Barış'ın yazısından nerdeyse " hafta sonu motora binenler, fikir beyan etmesin ! " diye anlaşılacak

Allahtan her gün işe motorla gidip geliyor, her hafta sonu da yurtdışına çıkmıyorum. Yoksa üstüme alınacağım

Bir önceki yazımda yazmayı unuttum, aynı mağazada bir kaç ay önce satışa sunulan motor pantolanları, söz konusu kayak pantalonundan sadece 15-20 YTL daha pahalı idi. O da korumaların fiyat farkı...

Turuncu iyi niyetle ve sevincini de paylaşmak için bu başlığı açtı. Yanlış mı ? Hayır ! Hatta güzel bir paylaşım.

Pro bu noktada bir hatayı düzeltti. Olası bir yanlış anlamayı önlemek için. Yanlış mı ? Hayır ! Böyle olmalı zaten, daha önceki yazımda da belirttim: parası olsun olmasın birçok yeni başlayan bu siteyi okuyor. Bakın kayıtlı kullanıcı ile misafir sayılarına ne demek istediğimi anlarsınız.

Ondan sonrası ? Maalesef hepsi yanlış !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

fordcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR125
    Arkadaşlar adı geçen firmanın rüzgar geçirmez kazağından aldım geçende. Motor montumun altına giyince soğuk havalarda güzel oluyor. Fiyatı 40-50Ytl gibi birşeydi. Denedim tavsiye ederim.
    [COLOR="Red"][B]41 NF 749[/B][/COLOR]
    [B]Emre ADAKLI
    KOCAELİ[/B]

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    basit bir konu haşin ::öztürk serengil smileysi:: bir tartışma ortamına dönüşmüş sanırım ve ben nasıl olduysa kaçırmışım tüh.

Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Parası olanlar konuşmasın naraları yükseldi.
    ::küçük emrah smileysi::

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Tchibo diye bir mağaza var ve bu mağazada ucuz motosikletle alakalı ve alakalı olmayan ürünler var. Tchibo'ların yerleri de belirtilmiş.

Diğer yanda da benim ve diğer birkaç arkadaşımızın motosiklet harici ekipmanlar ile alakalı fikirlerimiz mevcut. Dileyen dilediği gibi davranır. Bu durumda başlık amacına ulaşmıştır. Daha fazla tartışma ve kalp kırma olmaması adına kilitliyorum.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler