Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HONDA SLR 650 nasıl bir makine?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kilic_mtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    Insanlarin en buyuk dostu, zorluklardir ; cunki insanlari karsilastiklari zorluklar kuvvetlendirir.Casson

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mamt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ER-5
    HONDA SLR 650 nasıl bir makine?
    arkadaşlar bu soruyu tekrar ben sorucam bilgilerinize ihtiyacımvar almayı düşünüyorum şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    HONDA(hayat onda:)
    arkadaşım honda ise zaten kesinlikle harikadır..

Motosikleti
    KAWASAKİ ER-5
    Alıntı titan_71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım honda ise zaten kesinlikle harikadır..
    kullanıcı yok almayı düşünen sonanda vazgeçiyor insanın aklı karışıyor hem honda hem tutulmamış yada keşfedilmeyimi bekliyor anlıyamadım bilgisi olanlara sormaklazım aydınlatıcı olucağına inanıyorum

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    arkadaşım üzerindeki motor nx 650 dominator ün makinası.yalnız nx ler piyasa olarak yüksek iken bu slr ler hep komik rakamlardan sahibindende satıldı.sebep olarak bu motorun bir enduro değil naked olması. yani kırma olması etken. ne naked ne enduro ikisi arası bir durum söz konusu. amam motor aksamı kendini kanıtlamış bir makinedir binmedim. ama güç olarak insanı tatmin edecek bir makina. yalnız yakıt tüketiminin fazla olduğunu birkaç yerden duymuştum. tüketim olarak en az yakan suzuki dr 650 sonra kawasaki klr 650 sonra xt 600 sonra dominator tt 600 xr 600 xr 650 olrak biliyorum sıralamayıen xr 650 100 km 10 lt gerisini sen hesap et. bu makinaya 4000 liradan fazla para verme etmez piyasası yok haberin ola o da çok temizse tabi orta şekerli olanların geçen kış 3000 den ilanı olduğunu tekrar hatırlatmak isterim kardeşim
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı mamt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanıcı yok almayı düşünen sonanda vazgeçiyor insanın aklı karışıyor hem honda hem tutulmamış yada keşfedilmeyimi bekliyor anlıyamadım bilgisi olanlara sormaklazım aydınlatıcı olucağına inanıyorum
    Bende merak ediyorum ve yollarda görmediğim bir model. Az talep olan bir model olmasından dolayı alan kişi parça sıkıntısıda yaşar diye düşünüyorum.

Motosikleti
    KAWASAKİ ER-5
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım üzerindeki motor nx 650 dominator ün makinası.yalnız nx ler piyasa olarak yüksek iken bu slr ler hep komik rakamlardan sahibindende satıldı.sebep olarak bu motorun bir enduro değil naked olması. yani kırma olması etken. ne naked ne enduro ikisi arası bir durum söz konusu. amam motor aksamı kendini kanıtlamış bir makinedir binmedim. ama güç olarak insanı tatmin edecek bir makina. yalnız yakıt tüketiminin fazla olduğunu birkaç yerden duymuştum. tüketim olarak en az yakan suzuki dr 650 sonra kawasaki klr 650 sonra xt 600 sonra dominator tt 600 xr 600 xr 650 olrak biliyorum sıralamayıen xr 650 100 km 10 lt gerisini sen hesap et. bu makinaya 4000 liradan fazla para verme etmez piyasası yok haberin ola o da çok temizse tabi orta şekerli olanların geçen kış 3000 den ilanı olduğunu tekrar hatırlatmak isterim kardeşim
    öncelikle çok teşekür ederim yardımcı olduğun için eline sağlık çok aydınlatıcı oldu aklımdaki tüm soru işaretleri gidiverdi

s. a morot sewerler .... benm 98 model slr 650 sahıbıyım ... motorumun eksantrik mılı ıle pıyanolar degısmesı gerekiyor fakat bulamıyorum yardımcı olabilecek arkadaşların destegını bekliyorum .... şimdiden teşekkürler..

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ramazan kara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s. a morot sewerler .... benm 98 model slr 650 sahıbıyım ... motorumun eksantrik mılı ıle pıyanolar degısmesı gerekiyor fakat bulamıyorum yardımcı olabilecek arkadaşların destegını bekliyorum .... şimdiden teşekkürler..
    Sanırım benim eski SLR'yi siz aldınız. Siyah, selesi kırmızı/siyah ise benim eski SLR'dir

Bendeyken segmanını değiştirmiştik, gayet güzel sıkıntısızdı, ama sonra ne oldu bilmiyorum. Yedek parça için ebay'a göz gezdirmende fayda var. Ben yurtdışından temin etmiştim forumdan sevdiğim saydığım bir abim sayesinde.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    HONDA CBX 250 Twister & HONDA Beat
    nx 650 dominator ile slr 650 arasındaki fark nedir, motor aynı kasa biraz değişik, neden iki ayrı model üretilmiş ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler