Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. El Yamaha Crypton Tavsiye Edermisiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Burak927 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr , yamaha nouvo
    Arkadaşlar 2003 model yamaha crypton buldum.Fiyatı uygun geldi yanlız dışı biraz yıpranmış bikaç çatlağı kırığı var bikaçkere düşülmüş.Genel olarak temiz duruyo.Tavsiye edermisiniz.Yedek parça sorunu falan olurmu?Yorumlarınızı bekliyorum.Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    yenisi güzelmiş kaça buldunki? sahibinden.com dan kıyaslıyabilirsin fiyatını!
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    temizse alınır
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

sezginmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125
    valla kalite bi motor bu benim arkadaşta vardı bi zamanlar çarptı attıydı motoruparça biraz bulunmuyo da o bakıma

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    yamaha cryptonun birkaç farklı üretimi vardır.ilki 1998 yılında ülkemize gelmiş olan modeldir.lacivert renklidirler.birkaç yıl sonra da (tahmini 2000 senesinde) aynı modelin kırmızı (bayrak kırmızısı) olanı gelmiştir. bu ilk model has japondur.KESİNLİKLE sorunsuzdur. Fakaaat sormuş olduğunuz model çin üretimidir. Diğer çin modellerinden kaliteli olduğu gerçektir.Ama sorun çıkarma riski DAİMA vardır. Neticede alınabilir.Çünkü yamahadır.Ancak çıkabilecek ufak tefek arızalara da hazırlıklı olmak lazım gelir

Motosikleti
    arkadaşlar hepinize teşekkür ediyorum

Alıntı kasabalı_45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha cryptonun birkaç farklı üretimi vardır.ilki 1998 yılında ülkemize gelmiş olan modeldir.lacivert renklidirler.birkaç yıl sonra da (tahmini 2000 senesinde) aynı modelin kırmızı (bayrak kırmızısı) olanı gelmiştir. bu ilk model has japondur.KESİNLİKLE sorunsuzdur. Fakaaat sormuş olduğunuz model çin üretimidir. Diğer çin modellerinden kaliteli olduğu gerçektir.Ama sorun çıkarma riski DAİMA vardır. Neticede alınabilir.Çünkü yamahadır.Ancak çıkabilecek ufak tefek arızalara da hazırlıklı olmak lazım gelir
    kasabalı_45 arkadaşım verdiğin bilgi için teşekkür ediyorum.sanırım sendede crypton var seninki kaç model memnunmusun şikayetin varmı?

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Bendeki 2005 model cryptonR. cryptonR lar yanılmıyorsam tayland üretimi olması lazım.Yani senin söylediğin motordan bayağı farklı bir motor.Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım gayet seri hızlı ve ekonomik bir motor.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=22068

Bu arada sormayı unuttum ne kadar istiyorlar motora?

Motosikleti
    Alıntı kasabalı_45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendeki 2005 model cryptonR. cryptonR lar yanılmıyorsam tayland üretimi olması lazım.Yani senin söylediğin motordan bayağı farklı bir motor.Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım gayet seri hızlı ve ekonomik bir motor.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=22068

Bu arada sormayı unuttum ne kadar istiyorlar motora?
    1000YTL istiyorlar.

sezginmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125
    1000 ytl çok uçmuşlar honda titan a yada yamaha ybr ye bak

Motosikleti
    birde honda cgl 125 var fiyatları oldukça uygun bu model hakkında bilgisi olan varmı acaba?sanırım boyutu asya 125ler kadar hondanın yedek parçaları pahalı diyorlar çok sorun olurmu bu modelde?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı sezginmax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000 ytl çok uçmuşlar honda titan a yada yamaha ybr ye bak

Bence fiyatı gayet iyi...Sonuçta yamaha....Mobilet bile 1000 ytl nin üzerinde....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    yamaha ve 1 milyar Al gitsin sadece markası bile 1 milyar eder
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

arkadaşlar bende yamaha crypton var.bazı kırık çatlagı var onların parçlarını nereden alabilirim parçaçı arkadaşlar lütfen cevaplasın.yorumunuzu bekliyorum.cep.0543 202 88 25.

Motosikleti
    Honda CG 125 2006.
    japon olsun yeterki, honda tavsiye ederim, wave modeli var ona bak

yamaha crypton hakkinda

bilader bu cup motorlar arasinda on numara motor ben 2001 den beri kullaniyorum alip sattim deistirdim 2003 e kadar olanlar iyi yani lacivert ve kirmizi beyazlar on numara ben hep ikinci el aldim kullandim bi rara 2004 de ozendim sifir km aliim de honda wawe aldim sifir km uc ayda daildi pert oldu motor gitti sasiden yamaha yi kullandigim gbi kullandim yaa o makinanin sesi yeter cryptonun uzerine yok bence ama borda alma bes para etmez ve alakasi yok motor guzelse parasi iyiyani motoru temisse ben gecen yil sattim 2003 kirmiizi beyaz 6000 deydi motor ve sifirdan farksizdi 3300 ytl ye istda hala sifirlari var bu motorlarin sordurduk fiyatini 5800 ytl ama harbi saglam motor parca konusunda bana ulas ben ne lazim olursa en ucuz sekilde sana temin ederim cunku turkiyede bunun en ucuz endonesia yani orjinal yedeklerini stanalarini taniyorum baby_boy289@hotmail.com ekle beni konusalim eger bana yakin bi yerde yasiosan gider bakarizda motora

Forumdan Uzaklaştırıldı
    walla Abi şehir içinde gezmek istersen al. Ama Hava atmak için alırsan 3kuruş daha koy al bi SUZUKİ GSXR 1100 Bizde war bu motorda süper bişey deposu eksozunu babam kendisi yaptı süper bişey oldu.

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    Alıntı GSXR_1100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla Abi şehir içinde gezmek istersen al. Ama Hava atmak için alırsan 3kuruş daha koy al bi SUZUKİ GSXR 1100 Bizde war bu motorda süper bişey deposu eksozunu babam kendisi yaptı süper bişey oldu.
    etraf çoluk çocuk doldu hadi hayırlısı
    Sigarayi Puro, Puroyu Pipo, Pipoyu Nargile, Nargileyi ÖLÜM bıraktırırmış ...

oncelikle forumdaki herkese slmlar

bence zor ya uc bes kurus koyupda almasi bide kiyasladigin motor 1100 cc cryton ise 102 cc hem saadece sehir ic degil sehir disida gidebilir bence gerek yok okadar buyuk makinaya her gun duyoruz yeni olum haberlerini buyuk motorlarla yapilan niyetin cup yani bu tarz motorsa japon cryptondan sasma bide 2003 1000 ytl bedava bence ! ben 5 alti tane crypton deistirdim motor arizasi hic yapmadi yagsiz bile kullandik bi sure japondan sasma kardesim sen ben 150.000 km crypton gordum tas gibiydi bugun hangi cin mali motor gider bukadar km ve ayakta kalir

bn de crpton var arklar 2007 model crpton ne malı soruma yanıtlarsanız sevınırım

arkadaşlar 2007 motor crpton r ne malı soruma yanıtlarmısnız sevınırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler