Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu Firsati Değerlendirelim Ve Yazalim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    Arkadaşlar,

İstanbul'un trafik sorununu çözemeyen ilgili kamu kurumları bizlerden öneri bekliyor. Aşağıdaki linki kullanarak haklarımız için mesajlarımızı yollayalım. Gün bugündür. Ne kadar çok mesaj o kadar fazla ses demektir.

http://www.iem.gov.tr/iem/?s=164&komut=form

ben mesela eski kanunları değiştirip avrupa standardına getirmek gerekir ve cezalandırmak yerine teşvik etmek lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Haydii destek tam desteekk .. Hemen giriyorum !

sezginmax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125
    biraz zor bu konularda değişklik yapmak kılı kırk yarmak gerek.Cünkü biliyosunuz işte Türkiye de ki düzeni ortaya bişey koysanızda kabul olmaz.Eskide ne varsa o halen devam eder.Çok köklü çözümler ve birazda arka bulmak lazım...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    istedikkten sonra yapılamayacak hiç bişi yoktur arkadaşlar !

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    ben önerimi yazdım. motosiklet kullanımını yaygınlaştırarak trafikteki araç sayısını azaltsınlar böylece trafik diye bir sorun da kalmayacaktır

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de trafik sorununu azaltmak için daha çok caba göstern gibi bişi yazdım

AKtif kalması gereken bir konu bencee

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    bende yazdım valla nejdet abi copy+paste
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Herkes yazsın özellikle ist dan olanlar yazmalı bencee
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    İstanbullular, çıldırtan trafiğe çözüm bulmak için, devlete 1 günde 4 bin e-mesaj gönderdi

İSTANBUL 13.12.2006 TSI 16:10
    İstanbul'un trafik sorununa ilişkin çözüm önerisinde bulunmak isteyenler, valilik, belediye ve emniyetin internet sitelerine 4 binin üzerinde mesaj gönderdi.
    İstanbul'un trafik keşmekeşinin çözümü ile ilgili görüş ve önerilerde bulunmak isteyen üniversiteler, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları, basın yayın organları ile konuya ilgi duyan vatandaşların, bu görüş ve önerilerini 12-15 Aralık 2006 tarihleri arasında valiliğin "www.istanbul.gov.tr", İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın "www.ibb.gov.tr" ve İstanbul Emniyet Müdürlüğünün "www.iem.gov.tr" adresli internet sitelerine elektronik posta yoluyla gönderebileceklerinin açıklanmasının ardından bu sitelere çok sayıda mesaj yollandı.

İstanbul Valiliğinin internet sitesinde yer alan formda, kimlik bilgilerinin yanı sıra yaş grubu, kurum, meslek, e-posta adresi, telefon numarası, adres ve 4 bin yazım karakterini geçmeyecek şekilde yazılacak öneri bölümü yer alıyor. Buraya, saat 15.00'e kadar 1462 çözüm önerisinde bulunuldu.
    İstanbul Emniyet Müdürlüğünün internet sitesindeki formda ise ad-soyad, e-mail adresi, başlık ve 500 yazım karakterini geçmeyecek sekilde mesaj bölümü yer alıyor. Emniyet sitesinde yer alan öneri sayısı ise bir günde 2 bin 212'ye ulaştı. Sitede bugün, bu mesajların açılımları ise yer almadı.
    İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin internet sitesinde ise çözüm önerileri için
    "ulasimacozum@ibb.gov.tr"
    adresi veriliyor. Belediye yetkilileri, bu adrese bir günlük süre içinde 714 elektronik posta gönderildiğini ifade ettiler. Yetkililer, gelen çözüm önerileri arasında raylı sistemin genişletilmesi, tek-çift plaka uygulamasına geçilmesi, 15 yaşın üzerindeki araçların trafikten men edilmesinin de yer aldığını kaydettiler.
    Çoğu kişinin kendi yaşadığı bölgedeki trafik sorununa ilişkin görüşlerini dile getirdiğini ifade eden yetkililer, bir vatandaşın ise köprü geçiş ücretlerinin arttırılmasını istediğini, "normal araçlar için 25 YTL, cipler için 50 YTL olsun" şeklinde görüşünü dile getirdiğini kaydettiler.
    Bakanlar Kurulu kararıyla İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu'nun başkanlığında, İstanbul'un trafik sorununu çözmeye yönelik 8 Aralık 2006 tarihinde tertip olunan Ulaşım Zirvesi'nde alınan karar uyarınca, İstanbul'un ulaşım sorunları ile ilgili bugüne kadar yapılan çalışmalar ve sorunun çözümüne yönelik önerileri içeren raporları değerlendirmek amacıyla bir alt komisyon oluşturulmuştu.
    Komisyon çalışmalarında değerlendirilmek üzere İstanbul'un trafik sorununun çözümü ile ilgili görüş ve önerilerde bulunmak isteyen üniversiteler, meslek odaları, sivil toplum kuruluşları, basın yayın organları ile konuya ilgi duyan vatandaşların, bu görüş ve önerilerini 12-15 Aralık 2006 tarihleri arasında valiliğin "www.istanbul.gov.tr", İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nın "www.ibb.gov.tr" ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün "www.iem.gov.tr" adresindeki internet sitelerine elektronik posta yoluyla gönderebilecekleri vurgulanmıştı.
    http://www.netgazete.com/detay.aspx?...netgazete.com/
    In the sun and in the rain, it's quite the same.
    It's never gonna change, I'll be looking for Jane.

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eline sağlık necdet arkadaşım.Mutlaka görüş bildirmemiz gereken bir site.Bence sadece motosikletlilerin sıkıntısı değilde tüm İstanbul'un trafiğine çözüm önerisinde bulunmak başlangıç için güzel olur.Sonra uygun bir dille kendimizide araya katıp bir çözüm öneris hem akılda kalıcı hemde muhatablarımız tarafından dikkate alınmamızı sağlar.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hadi arkadaşlar ben de yolladım

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    mozilla firefox ile çalışmıyor yazdığın o kadar yazı boşa gitti. tekelci programlara hayır diyorum.
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    peugeot bisiklet
    metronun daha uzun mesafelerde , daha yaygın kullanılması gerektiğini düşünüyorum.gece 12 değil 2 ye kadar çalışmalı.ayrıca deniz otobüsleri de resmen vatandaşın binemeyeceği saatlere koyulmuş.onun da arttılması lazım. metro ve deniz otobüsü olmadan istanbul trafiği rahatlamaz.

Motosikleti
    ne istersen var :P
    ben de yolladım
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Asiri_yakisikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattık YBR 'yi kaldık yaya
    bi çözüm öneri üretmeye gerek görmüyorum zamana bıraklım büyük istanbul depreminde yollar ve köprülerin güzergahı değişir diye düşünüyorum alt yapısı olmayan bir şehirleşme Megaköy trafiktete rezil kepaza oluyoruz işte onada alıştık artık tepki verecek takatım kalmadı
    MSN: [COLOR="Blue"]meslay1981@hotmail.com[/COLOR]:wiinkk:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler