Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Gn 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Arkadaşlar mrb.Aranıza yeni katıldım.Benim baba yadigarı 93 model bir gn 250 im var.Ben bu motoru baştan aşağı yenileyecem de işte nerde nasıl yaparım bilmiyorum.Bana yardımcı olurmusunuz???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    Makine budur

Ben ce orjinaline uygun topla cünkü çok sexy ama onu sexy yapanda kırmızı ve nikelaj olayı olan bir makine emin ol ve hangi ilde olduğunu yazarsan sana dağa cok yardımcı olabiliriz

eğer marmaradaysan http://www.suzuki.com.tr/index.asp?a...is=SERVİS
    Lütfen kask yazın bile eldiven ve gündüzleride farlarınız açınız ve sağlamayınız vede unutmayınız papaz pilavı 2 kere yemez Herkese saygılar

Rölanti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GN 250
    bende de 93 model siyah var gerçekten süper bi makine yıllardır tık demedi çok memnunum bende de aynı sorun var özelden de mesaj yolladım sana. Orjinal parçaları bulunmuyo pek ve çok pahalı malum 10 yılı aştı o yüzden tekrar toparlamak pahalıya patlar. bana sorunlarını yaz makinenin yardımcı olabilirim sanırım
    [FONT="Tahoma"]HAYK[/FONT]

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı onur1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makine budur

Ben ce orjinaline uygun topla cünkü çok sexy ama onu sexy yapanda kırmızı ve nikelaj olayı olan bir makine emin ol ve hangi ilde olduğunu yazarsan sana dağa cok yardımcı olabiliriz

eğer marmaradaysan http://www.suzuki.com.tr/index.asp?a...&servis=SERVİS
    onur1 evet kırmızısıda güzel ama siyah daha güzel be he değilmi sence?
    ya bide egsozu nikelaj kaplatabilirmiyiz??evetse nerde nasıl olur acaba kaça patlar??

Alıntı Rölanti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de 93 model siyah var gerçekten süper bi makine yıllardır tık demedi çok memnunum bende de aynı sorun var özelden de mesaj yolladım sana. Orjinal parçaları bulunmuyo pek ve çok pahalı malum 10 yılı aştı o yüzden tekrar toparlamak pahalıya patlar. bana sorunlarını yaz makinenin yardımcı olabilirim sanırım
    rolanti ilgine tşk msjını aldım.sanada yolladım dostum.
    en kral 250 suzuki gn 250 tekrar sürseler piyasaya duman eder derim ben!

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Valla bizim okulun gorevlileri bu motordan kullaniyo yaz kıs kar yagmur demeden motor gidiyo calisiyo ben 1 kere arkasinda yolculuk yapmistim(kuzenim kullaniyodu) cok sirin bi alet...
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    kusura bakmayın hortlatacağım ama bu motosiklet hakında bilgisi olan var mı? ne kadar yakar, gücü nedir, son hızı nedir? yedek parça durumu nedir? yarına kadar bilgi toplamaya çalışıyorum.

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Hort HOrt 3 litre civarında yakar.hem babamın öğrenebileceği hem de benim hor kullanabileceğim bir motor arıyordum. bizim gs 500 e kıyamıyorum. istediğim fiyattan bir talip çıkarsa,. gn 250 sanırım bizim aile için uygun olucak..
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler