Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Honda TİTAN Kullanıcılarını Koruma ve Yaşatma Derneği

Motovento
    REKLAM ALANI
    autonomous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en son xrv 750 Africa şimdi 4 teker
    Alıntı tbk_1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifli sürüşler olsun Sende benim gibi enduro tarz isteyipte parası yetmeyen biri misin yoksa?? Titan çok ihtiyaca cevap verebiliyo kimbilir?
    Asıl istedeğim makine BMW f 650inşallah önümüzdeki yaza oda olacak. Ama titanımı F 650 yi aldığım zaman bile satmayı düşünmüyorum. Çünki gerçekten çok keyifli bir makine. Tanıdıkça tadını daha iyi çıkartıyorum. Beni hiç üzmeyeceğe benziyor. Çok iyi anlaşıyoruz mavilimle
    "inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanırsın"
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Modifiyede son noktaaa
    [MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=wPiw7hvxE6E[/MEDIA]

http://www.youtube.com/watch?v=wPiw7hvxE6E
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Belki bende 1-2 sene içinde son kasalarından almayı düşünüyorum. Sağlamlığı dillere destan...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    honda cg 125
    ewt en son titan s vardı ama onun da üretimibitti

Motosikleti
    Honda CBF 150 , Kymco agility 125
    www.honda.co.uk ingilterenin sitesinde cg125 satışı hala devam ediyor.

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    cg satışı şu anda da olması lazım..

bence en kralı Titan Deluxe.

Sitesinde de Honda Beat i Lead olarak gösteriyo..herhalde türkiye ye beat olarak geldi.
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1997 model kmsini hatırlamadığım Titan'ımı yaklaşık 10.000 km kullandım belki 30-40 kere aydın-tire arası gidip gelmişimdir,aydın-bodrum yolculuğumda oldu,vibrasyonu biraz fazla ama alışana kadar rahatsız ediyor,kullanımı özellikle eksoz sesi çok doyurucu,benim sahip olduğum ilk vitesli motosiklet olduğu için bende yeri çok ayrıdır.120km sürati meyilli yolda yapıyordu,çekişi falan çok iyiydi,hey gidi günler

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    Ses+sağlamlık bir arada..
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

Motosikleti
    dışardan bir kompresör yardımı ile oluyor sanırım. Bu özelliğe nerde ihtiyaç duyduğunu merak ettim doğrusu
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

Motosikleti
    Arkadaşlar Titan sewerler...
    Dün bayileri eldiven için gezerken bayinin birinde Titana uyumlu iridyumlu buji buldum (NGK) Bir sene evvelinde Bursa yı alt üst edipte bulamadığım şeyi denk geldi buldum..
    Bu sabahta henüz 1000 km kullanmış olduğum bujimi söküp yeni bujiyi taktım..Bütün gün gezdim denedim aralarındaki fiyat farkının hikmetini aradım
    İçinde önceden kattığım bir miktar yağ vede farklı istasyondan aldığım bozuk kalitede ki benzin olan depomla dahi yaptığım test sonuçları bence harika..
    Çok hoşuma gitiiğini belirtmeliyim..Sarsıntıyı ve bağırmayı kesip sıradışı bir serilik yakaladı...Rampalar tatlı (ki zaten rampa sorunum yoktu ama sarsıntısız devirlenme ve farkında olmadan red line lar yaşadım kesici devreye girdiğinde değiştirdim çokkez vitesi) Alışmam lazım motor yeniden doğdu...
    Merak edenler için maliyeti 25 YTL
    Bujinin yağlandığında zımparaladığımız kömür kısmı yerinde daha ince tığ gibi sivri bişi var (iridyum o oluyomuş sanırsam)
    Ne kadar kullanırım bilmiyorum ben 5000 de bir yeni buji alırdım ve buna yaklaşık 4 buji parası verdim..Üstelik iridyumun özelliği 9000 derece ısıya dayanabilmesiymiş..Ucundaki şase tırnağı eriyip bitmedikçe kullanmayı düşünüyorum...
    Saygılar...

ngk 5 ytl arkadaşlar çok sayıda var burada yağlı benzini bile ateşliyo hız 120 lere geliyo :D alanyanın en hızlısıyım :D varsa daha hızlısı gelsın 5 km yi sabah işe giderken 4 5 dk da giriyom sanayiye :D.

Motosikleti
    Benimde bujimi değiştirme zamanı gelmişti bende deneyeceğim bu ngk yı teşekkürler arkadaşlar
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

Motosikleti
    Alıntı paylasimciturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ngk 5 ytl arkadaşlar çok sayıda var burada yağlı benzini bile ateşliyo hız 120 lere geliyo :D alanyanın en hızlısıyım :D varsa daha hızlısı gelsın 5 km yi sabah işe giderken 4 5 dk da giriyom sanayiye :D.
    NGK nın orjinali 7 YTL tamamda biz iridyum buji olayını açtık...Sen ne zekisin öyle yağlı benzini bile ateşlediğini bilirmişsin...
    Ben o sanayiye 3 dakkada gireceğime iddaya varım

Motosikleti
    nette baktım ngk titan için iridium buji kodu DR8ESIX fiyatı 34 YTL bugün bakacağım piyasadaki fiyatına
    anılgan bunu beğendi.
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

ışık tan başka bişey yok bu sanayiye giderken sen gelsen 20 dk da zor girersin. zuhah.zorda kaldım yağlı benzin döktüm motora yine çalıştı yaktı.

Motosikleti
    Arkadaşlar Titan sewerler...
    Dün bayileri eldiven için gezerken bayinin birinde Titana uyumlu iridyumlu buji buldum (NGK) Bir sene evvelinde Bursa yı alt üst edipte bulamadığım şeyi denk geldi buldum..
    Bu sabahta henüz 1000 km kullanmış olduğum bujimi söküp yeni bujiyi taktım..Bütün gün gezdim denedim aralarındaki fiyat farkının hikmetini aradım
    İçinde önceden kattığım bir miktar yağ vede farklı istasyondan aldığım bozuk kalitede ki benzin olan depomla dahi yaptığım test sonuçları bence harika..
    Çok hoşuma gitiiğini belirtmeliyim..Sarsıntıyı ve bağırmayı kesip sıradışı bir serilik yakaladı...Rampalar tatlı (ki zaten rampa sorunum yoktu ama sarsıntısız devirlenme ve farkında olmadan red line lar yaşadım kesici devreye girdiğinde değiştirdim çokkez vitesi) Alışmam lazım motor yeniden doğdu...
    Merak edenler için maliyeti 25 YTL
    Bujinin yağlandığında zımparaladığımız kömür kısmı yerinde daha ince tığ gibi sivri bişi var (iridyum o oluyomuş sanırsam)
    Ne kadar kullanırım bilmiyorum ben 5000 de bir yeni buji alırdım ve buna yaklaşık 4 buji parası verdim..Üstelik iridyumun özelliği 9000 derece ısıya dayanabilmesiymiş..Ucundaki şase tırnağı eriyip bitmedikçe kullanmayı düşünüyorum...
    Saygılar...
    Biz zaten zevkine yağ katarız depoya o zaman daha iyi teker yapıyo :D

By üNaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA TİTAN(sınıfında tek)
    titana naparsan yap bozulmam kırılmam diyor o kadar saglam makina çok seviyorum titanımı o bnm hayatım
    sosyetenin en gözde mekanlarında takılmaskra her yolda lastik izimiz her ışıklarda tektekerimiz vardır.!

Motosikleti
    Ben iki gün önce hesapladım: şehir içi kullanım-200km-21ytl
    Motoru ısıtmak için zaman ve benzin harcıyorum her çalıştırmada ama kıyamıyorum :(

Motosikleti
    ben 20 YTL benzinle ortama 250 km yol yapıyorum. 100 km de ortalama 2,6-2,7 lt benzin tüketimi demektir. Tabi yazın biraz daha düşer diye umut ediyorum
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    titan kullanip yorumlarini yazanlara baktiktan sonra titan'in nasil saglam bi makina oldugunu bir kez daha anladim,hic kotu bir yorum yapilmamis,Titan bunu kat kat hakediyo zaten
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler