Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

ehliyetimi aldılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    A2 ehliyetimi almak için emniyet müdürlüğüne gittim evraklarımı teslim ettim ve bir hafta sonra gel al dediler peki ben araç kullanıyorum dedim bana ehliyetim olduğunu gösterir bir belge verin dediğimde bir hafta araç kullanma dediler bu konuda bilgisi olan varmı şimdi ben bir hafta araç kullanmıyacak mıyım? (belgem E+A2 eski ehliyetimide aldılar)
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle bir şeyin olmaması gerekiyor, saçmalık...
    Ben A2 alırken gittim evrakları verdim , ama ehliyeti değil... 1 hafta sonra gel dediler , 1 hafta sonra gittim , eski B ehliyetimi verdim , adam 2 dakika içerisinde yeni ehliyeti hazırladı , eskisini kırdı , yenisini (B+A2) verdi bana...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

kabuto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl150cc SONUNDA
    poff ne diyimki sana

ben pazartesi gunu a2 ehliyetimi almak icin umraniye karakoluna gittim oradada farkli bisey war zaten onu yazicam birazdan.

ewraklarimi werdim bi ehliyet birde kimlik fotokopisi aldilar yeni alicagim ehliyeti imzaladim.

gorewli polis memuru onumuzdeki hafta gel ehliyetini al alirkende eski ehliyetini teslim et dedi.

we bir uyari ehliyetini sadece yenisini werirken alabilirler yani yeni ehliyetini alican ayni anda eski ehliyetini wericen sana killik yapmis olabilirler abi . ehliyetine el koymak gibi bisi yok
    imzam yok parmak bassam olurmu

prelude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neden ehliyetinizi alsın ya! şoförseniz işinizden mi olacaksınız demi...
    kuzey-egeli

yasin08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelıs 250
    doğru sadece yenisini aldığın anda eskisini veriyosun onlar arşivine koyuyor.ben a2 yi bostancıdan almıştım. b yi verip A2 aldım ama dosya verdikten sonra 1 hafta sonra aldım ehliyetimi,eskisini ehliyetimi alacağım gün teslim ettim eskisini.
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=23339[/url] :rendeer: artvin borçka

Motosikleti
    regal-raptor
    yanlış yapmışlar.yeni ehliyetini verecekleri zaman eski ehliyetini alabilirler.senin araç kullanmanı bir hafta nasıl engelleyebilirler.demekki her büronun ayrı yoğurt yeme usulü var bu memlekette.

Motosikleti
    Yoktur
    bizzat söyledim kalabalıktı kesip attı yani anlaşılır gibi değil ya
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Motosikleti
    Honda CBR 600f Hemde Gümüş...
    Ayni olay benimde basima gelmisti. Banada oyle dediler sonra ordaki bi gorevli en iyisi fotokopisini cektir onu gosterirsen sorun olmaz dedi. Derken gorevliye bi iyilik yaptim 4 gun denen sureyi 1 saate indirdi ve ehliyetimi aldim =)
    HONDA 600f -2008- >> Kawasaki Er6 N -2007->> Derbi 125 Nude -2006-

Artik No Kawasaki Yes Honda =)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    necdet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr1100xx süperblackbird
    ülkemizi hep bu tip memurlar batırıyor o yüzden hep geri adım atıyoruz malesef sen o memurun iyi gününe denk gelmedin

Motosikleti
    movistar
    geçmiş olsun

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    abi ben de üç kere degiştirdim ehliyetimi ilk önce B aldım sonra bunu D yaptım evrakları verdikten sonra,bana ehliyetin fotopisine memur kendi sicil numarasını bastı,al dedi bu geçer dedi,tabi bende şöför olarak çalıştıgım için iki gün sonra kamyonetle çorludan gelirken sol şeritte beni görünce çevirdi polis.ehliyet ruhsat dedi bende verdim ehliyetin fotokopini ve ruhsatı inceledi tamam dedi(herif bide 10 ytl mi aldı rüşvet olarak tabii ) sonra yeni ehliyetimi aldım B+D
    Sonra 6 ay sonra da tekkrar A2 için yazıldım gene aynısı oldu ama bu sefer polis sicil numarası vurmadı fotokopiye. yine polis çevirdi bi hafta sonra bu sefer sordu bu ne dedi ehliyetin fotokopisi dedim ben arabadan aşaya indirdi ben bunu kabul etmem dedi,nasıl etmezsin dedim ya merkeze haber ver dedim varmı yokmu diye böyle bir ehliyet sonra kabul etme dedim, hımm dedi, sonra baktı dosya var tamam devam et dedi.
    yani abicigim sen ehliyetin fotokopisini çek tamam dırr. hiç canını sıkma.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Yoktur
    bide sürücü kursunun verdiği fatura var herhalde o da işe yarar ehliyet fotokopisi var

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Alıntı yasin08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru sadece yenisini aldığın anda eskisini veriyosun onlar arşivine koyuyor.ben a2 yi bostancıdan almıştım. b yi verip A2 aldım ama dosya verdikten sonra 1 hafta sonra aldım ehliyetimi,eskisini ehliyetimi alacağım gün teslim ettim eskisini.

Aynen bende de böyle oldu. Ve ertesi gün yeni B+A2 ehliyetimi almaya gittiğimde eskisini alıp dosyaya koydular. Ve bende Bostancı dan aldım.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

mtoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650
    emniyet müdürlüğünün sayfasından problemini yaz bakalım ne cevap verecekler.

Normalde ehliyetine el koyamaz. Eski ehliyetini alırlar ve hemen yenisini verirler.

gorewli polis memuru onumuzdeki hafta gel ehliyetini al alirkende eski ehliyetini teslim et dedi.

gece-ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    her zaman dediğin gibi PAYLAŞIMIN İÇİN TEŞEKKÜRLER....bende ehliyet alcağım

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ruhsat için şöyle yapmişlardi bana. verdikleri numara kagidini sakla, polis ruhsat sorarsa onu gösterip durumu açikla demişlerdi. ehliyet için de aynisi olabiliyodur belki, emniyetten olduğunu gösterir bir sıra numarasi kagidi filan varsa elinde.

Motosikleti
    Yoktur
    resmi bir evrak vermediler en azından sizin paylaşımınız bana yol gösterecektir
    herkese teşekkürler ederim yarın ola hayrola

Alıntı mtoprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emniyet müdürlüğünün sayfasından problemini yaz bakalım ne cevap verecekler.

Normalde ehliyetine el koyamaz. Eski ehliyetini alırlar ve hemen yenisini verirler.
    emniyetin sayfasına baktım problemi yazacak sayfayı bulamadım

essenceturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alıyorlar abi ya.
    aslında geçici ehliyet verebilirler. ama malum çok yoğun oluyorlar.
    o nun dışında sende de kalabilirdi ama memur bey ler kendilerini garantiye almak istemişler; (ya almaya gelince eskiyi getirmezse diye).
    ben 1 hafta ehliyetsiz kullandım birşeyde olmadı.
    [RIGHT][B][I][SIZE="2"][COLOR="Silver"]..[COLOR="Gray"]::[COLOR="DimGray"]TO[COLOR="Black"]L[COLOR="DimGray"]GA[COLOR="Gray"]::[COLOR="Silver"]..[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/I][/B][/RIGHT]

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    neden o kadar uzun sürüyor. ben cuma günü bostancı trafiğe verdim evrakları pazartesi gidip aldım. siz sertifikaları aldıktan hemen sonra mı gittiniz trafiğe? kursta bana hemen gitme kalabalık olur demişlerdi. 1 hafta sonra falan gittim ben.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler