Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Erman toroğlundan kaskkafalı yorumu.....tabiki kendi tarzında

Motovento
    REKLAM ALANI
    johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hürriyet-6/12/06

Adriano’nun nesi haber oldu

15 gün evvel İtalya’daydım. Gazetelerde İtalya’da oynayan Brezilyalı futbolcu Adriano hakkında bir haber okudum. Bu oyuncu arabasıyla yolda seyrederken, motorlu bir bayanla konuşuyor. Sonra arabasından iniyor, bir başka arkadaşının motoruyla onu arkadan takip ediyor.

Gazete Adriano’nun çapkınlığını yazmak için bu haberi yapmıyor. Diyor ki, "Ey Adriano arabadan inip, motora bindiğinde niye başına kask takmadın? Böyle bir ihlali nasıl yaparsın?"

Gazeteyi tercüme ettirip okuduktan sonra, kaldığım 5 gün boyunca etrafımı dikkatle izledim. Kask takmadan motora binen bir kişi dahi görmedim. Çünkü, trafik polisi bu konuda inanılmaz acımasız.

Bizde de etrafınıza bakın, kask takarak motor kullanan birkaç geri zekalı (!) görürsünüz, beyni kıymetli olan. Yüzde 95 sivri zekalı(!) motorluda kask göremezsiniz. Trafik polisi de bu kasksız sivri zekalıları, film seyreder gibi izler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    yaw allaam nası bi adam bu ya...
    tabikide doğru sölemiş...
    heehhe

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    ERMAN TOROĞLU'NU ADAMDAN SAYIP BU YAZI HAKKINDA KONUŞMAK BİLE O ADAMA DEĞER VERMEK DEMEKTİR.
    O NEDENLE BU TOPİĞİ GEREKSİZ BULUYORUM
    HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT

Tavuk yemeyin kısır yapan diyen adamdan güzel bir yorum

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beetle65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ERMAN TOROĞLU'NU ADAMDAN SAYIP BU YAZI HAKKINDA KONUŞMAK BİLE O ADAMA DEĞER VERMEK DEMEKTİR.
    arkadaşım ben de senin bu yorumunu çok gereksiz buldum, bak geç o zaman,
    burası bir paylaşım sitesi ve motosiklet kültürü ile ilgili, üstelik de doğru yapılmış bir tespit, hergün bilmem kaç yüzbin kişinin okudugu bir gazetede yapılmış bir yorum paylaşıldı sadece, kişilere niye takılıyorsunuz ki ?

not : Büyük harf ile mesaj yazmanın ne demek oldugunu biliyorsundur sanıyorum

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Adam sert bir dille eleştirmiş ama doğru söylemiş bana kalırsa

Arkadaşım paylaşımın için teşekkür ederim

Alıntı beetle65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada topiğin gerekli veya gereksiz olduğuna sen karar veremezsin burası bir paylaşım platformu . Sen adamdan saymıyor olabilirsin, çünkü sen sevmiyorsun ve kendi duygularına göre hareket ediyorsun . Yorumunu istediğin gibi yapabilirsin. Topiği de gereksiz buluyorsan niye mesaj yazıyorsun
    Kaldı ki çok güzel bir konuya değinmiş adam
    Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    İlk defa doğru bir şey söylemiş

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tavuk konusu hormonlu yemlerle ilgili olabilir mi ?biliyorsunuz zamanında erman amca kabzımalıdı.
    güzel bakan , güzel görür.

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Doğru bir tespit yapmış ve verdiği örnek olayda çok güzel. Hatta kask takmayanlar için iyi laf etmiş. Erman Toroğlu'nu pek sevmesemde çok okunan bir yazarın köşesinde bu konuya değinmesi bence çok güzel bir olay.

Seversin sevmezsin ama yerine oturan sözler söylemiş. Artık koruma olmadan 50 cc dahi olsa motora binmeyelim arkadaşlar. Ben 1 km bile uzakta olmayan yere gitmek için montumu kaskımı herşeyimi almadan asla çıkmıyorum.

Bir kaç kaza atlattıktan sonra zaten ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız.

beto_977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T1 ( Yiğidim Aslanım, Façası bozulsada eski günlerine geri döndü )
    Bencede güzel ve alaycı yaklaşmış olaya ve italyayı görüp bizim ülkeyi analiz etmiş nereden ne konu çıkarmış buyrun, Tavuk olayına gelince yediğimiz tavuklar güneş görmüyorlar, civcivken 45 günde kesimhaneye gidiyor sizce bu mantıklımı demekki tavuğa çabuk büyüsün diye bişeyler kakalıyorlar oda insanlara zararlı.
    Tatlı su motorcusu. Yamura çamura gelmez.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı Gokhan2433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavuk yemeyin kısır yapan diyen adamdan güzel bir yorum

Bende pek sevmem ama dedikleri doğruydu...Tavuklara nerdeyse sadece hormon yediriyorlardı....

Burda da güzel konuya değinmiş.....Keşke hep böyle oynatsa uğurla......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

uzaylılar tarafından kobay olarak hakem adı altında ülkemize gönderilmiş bi insandır kendisi..güzel söylemiş bu sefer ama şu tip yorumlarıda vardır:

erman toroğlu: kayserililer, pastırma gibi takımlarınız var. pastırmayı satıp alıyorsunuz paraları, takımınızı da destekleyin ya.
    şansal büyüka: yiyor musun hocam pastırmayı?
    e.t: yemez miyim, bayılırım ya.
    ş.b: sabah kahvaltısında da yersin.
    e.t: pastırmayı yaparken içine biraz su koyacaksın.
    ş.b: onu da mı biliyorsun hocam ya?
    e.t: yalnız, pastırma yiyince bir kötülüğü var hocam.
    ş.b: orayı söyleme.
    e.t: tuvaletler pastırma kokuyor, iki gün perişan oluyorsun.
    ş.b: bu kokuya bir çare yok mu ya?
    e.t: hocam, 44 milyon kilosu. ben o pastırmayı yiyeyim, tuvalete girince de havamı atayım, "vay adam pastırma yemiş” desinler, anlıyor musun? etraf şöyle bir koksun hocam. 44 milyon kilo, sen neden bahsediyorsun? adam havasını atsın iki-üç gün ya, şöyle bol bol gitsin etrafa; kalabalık yerlere gitsin tuvalete falan.
    ş.b: hocam, tuvalete gitmene gerek yok, ağzından burnundan zaten fışkırıyor; terlersen fışkırıyor.
    e.t: ama tuvalette tam teşekküllü veriyor kokuyu.
    ş.b: (gülüyor)
    e.t: konuşturuyorsunuz akşam akşam, geçelim hocam.
    (kaynak : hürriyet)

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Roadrunner iyi yakalamışsın tabi şu bir gerçek Erman toroğlu gibi nadide bir insan bile kaskın ne derece gerekli bir şey olduğunu çözmüş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler