Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

asya150t-1 de başıma gelen olay...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya150t-1
    geçen hafta motorla giderken başıma daha önce gelmeyen bi olay geldi arkada arkadaşım oturuyodu yolda bi setten geçtim daha sonra duraksadım kalkmak istedim ama bi türlü kalkamadım inip bakınca tekerleğin janttan çıktığını gördüm çok şaşırdım nasıl olduğuna bi anlam weremedim ordan bi lastikçiye kadar ittim motoru belim 2 gün ağrıdı nese ama anlamadığım nsl böle bişey olur allahtan yolda seyir halindeyken çıkmadı lastik daha önce başıan böyle bi olay gelen oldu mu veya neden olabileceğine karşı yorumlarınız nelerdir lastikçi bilmiyorum dedi yani neden olabileceğini bilelimde ona göre tedbirimizi alalım yorumlarınızı bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Lastiklerin üretim tarihleri nedir? bir bilgin var mı? Yada çok uzun süre motoru beklettin mi? Hani araba lastikleri uzun zaman kıpırdamadan durunca bozuluyo bi daha yürüyemiyo, janttan fırlıyo... Nerde tutuyorsun motoru, garaj vs...? selamlar...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Daha ne ilginçlikler duyucaz.....Merakla bekliyorum....Bu arada geçmiş olsun....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    geçmiş olsun
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Evrim Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen büyük almışsın o lastiği :D

bi numara küçük olcaktı.. seneye de kullanırım diye büyük mü aldın

geçmiş olsun.. lastik çok ciddi bir konu, bence hemen halletmelisin eğer aynısını taktırdıysan başka bi yerde başka bi şekilde başına daha kötü bir olay gelebilir..
    dikkat et...

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    VALLA geçmiş olsun arkadaşım... Bu cinliler basımıza daha neler açacak bakalım zaman gösterecek...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı ocean17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta motorla giderken başıma daha önce gelmeyen bi olay geldi arkada arkadaşım oturuyodu yolda bi setten geçtim daha sonra duraksadım kalkmak istedim ama bi türlü kalkamadım inip bakınca tekerleğin janttan çıktığını gördüm çok şaşırdım nasıl olduğuna bi anlam weremedim ordan bi lastikçiye kadar ittim motoru belim 2 gün ağrıdı nese ama anlamadığım nsl böle bişey olur allahtan yolda seyir halindeyken çıkmadı lastik daha önce başıan böyle bi olay gelen oldu mu veya neden olabileceğine karşı yorumlarınız nelerdir lastikçi bilmiyorum dedi yani neden olabileceğini bilelimde ona göre tedbirimizi alalım yorumlarınızı bekliyorum...
    arkadaşım büyük ihtimalle lastik hava basınçların çok düşüktü.böyle bir olayın başıma geleceği 16 psi hava basıncını gören servis ustası beni uyarmştı.ön ler 24 psi arka 26 psi olması gerekiyormuş

Motosikleti
    asya150t-1
    saolun walla ucuz atlattık . yae aslında ben lastikleri daha hiç değiştirmedim aldığımdan beri onları kullanıyorum bu aralar değiştirmeyi düşünüyorum yağışlı havada resmen dans ediyo motor büyük ihtimalle basıncın az olmasından kaynaklandı neyse önereceğiniz lastik markası modeli warmı?
    üç kuruşluk adama beş kuruş değer verirsen yarın seni bir kuruşa satar...

Motosikleti
    ne istersen var :P
    bende kaymayan lastik markası - modeli rica ediyorum,

bilen arkadaşlar var mı?
    geçmişte BUnReCU idi
    ama hâââLâââ
    chica del viento of 01 & miss dr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler