Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MOTORLA POLİSE YAKALANDIM

Motovento
    REKLAM ALANI
    motorsikletprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R - Tvs Apache
    daha demin arkadaşla motorla giderken köşede bir asayiş polis ekibi köşede beni durdurdu... ben ilk önce korktum sonra polis camı açtı yaş kaç diye sordu ben 15 dedim çaktırmayın aslında 14.5 sonra arabadan indiler arabaya bin dedi motoru bağlıcaz dedi aklım çıktı...dedim ayvayı yedik dedim ondan sonra diper polis indi bana bağırdı çağırdı senin yaşın tutmuyor bu motora neden biniyorsun dedi bende kıvırdım tabii sonra alt komşumuz geldi o dedi alt komşumuz diye walla ondan çokkkkkkkkkkkkk tşk ediyorum beni o kurtardıı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aman dikkat et vallaha benimde tek korkum o,motor gidicek korkusu ehliyet yok gerçi benim yaş 17 ama ehliyete bi kaç ay var...umarım o bi kaç ay bi bock olmaz çünkü eğer olursa herzaman seninki gibi şanslı olamayabilirim ve motor gider neyse umarım bu başına gelen son kötü şey olur

Kawasaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben kardeşime motoru artık vermiyom bu yüzden
    kaptırcak diye
    Durdurun dünyayı müsait bir yerde inecek var

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Geçmiş olsun!!!!!

Motosikleti
    abi bizim bura küçük bizim dükkanımız çarşıda ben çoğu trafik polisini tanırım ama bu sefer sert kayaya çarptk asayiş ekibi çevirdi trafikçiler bana hiç bir şey demez ben önderinden geçer selam veririm de asayiş olunca hem babamda 2 ssat önce Çanakkale'ye gitmişti biraz korkmamın nedeni oydu...

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Arkadaşım ben ankaradayım ama asayiş ve trafik polisi birleşti diye biliyorum..YAni aşayişte trafik işlerine bakabiliyo

Motosikleti
    abi yok daha benim bildiğim kadarıyla tam olarak birleşmedi ama birleşecekmiş

abi birde ben bir tanıdık trafik polisi ile konuşurken bir şey anlattı... bunlar bi kavşakta duruyolarken bi tane araba geliyor adam az bir şey sarhoş adam yolluyorlar adam ın da egzoz patlak bunu fark etmiyorlar diğer kavşakta asayiş ekini bunu çeviriyor ehliyeti ruhsadı istiyor nu kafa tutup vermiyor siz trafik polisimisiniz ehliyetimi iseyemessiniz diye bunlar yukarıdaki daha deminki ekibi çağırıyorlar ondan sonra trafik polisleri adamı alkol muayenesi yapmak istiyorlar adam yaptırmıyor ve bu olayın sonunda adam a 750 milyon civarında bir ceza yazıyor trafik polisleri asayiş polislerine kafa tutuğu için her bir şey için yazmışlar egzoz patlak yazzz,alkollu yazzzz,far yanmıyor yazz yani siz siz olun polis diye ayır etmeyin daha kötü olabilirr

Motosikleti
    Kymco Agility City
    ewt polise ne kadar kafa tutarsan o kadar ceza yaziolar geçen sen basima geldi ben biliom

plakasiz die motoru baglamislardi adamla tartistim 380 ytl ceza yazdi bana
    yok hakaret,yok kask takmama falan bide ehlieytime el koydular

siz siz olun iyi geçinmeye çalisin polislerle

cemtekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yazdığınız şeyler çok trajik aslında. Birincisi ehliyetsiz ve yaşınız küçük olduğu halde halka açık yerlerde motor kullanarak suç işliyosunuz. İkincisi trafik polislerinin sizi tanıdığı için göz yumduklarını yani trafik polislerinin suç işlediğini belirtiyorsunuz. Ayrıca trafik polislerinin size göz yummakla halkın can güvenliğini umursamayarak mesleklerine ihanet ettiklerini unutmayalım. Bence ehliyet alana kadar halka açık yerlerde motor kullanmayın. Yaptığınız marifetmiş gibi de böyle uluorta yazıp diğer gençlere kötü örnek olmayın.

Misafir
    kanka benide çevirdilee adamlarıı al yemege götür tanışş sana göz yumarlarr

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    cemtekin: iki kere art arda mesaj atmak yerine değiştirmek veya eklemek istediğin birşey olduğunda bir önceki mesajının sağ üst köşesinde bulunan değiştir butonuna basara istediğin değişikliği yapabilir ve forumdaki mesaj kirliliğinin azalmasına yardImcI oLabilirsin. Teşekkürler.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Millet dün gece "Cem tekin" adıyla gözüken yazıları ben yazdım. Dün gece onlar gaffar olarak görünüyordu. Ayrıca ikisinin arasında polislere çorba içirmekten bahseden (rüşvet) bir yazı vardı. Yani omlar ard arda yazılmadı. Şimdi girmek istediğimde de kullanıcı adımı tanımadı sistem. Ben de yeniden kayot oldum. Kısaca sistemde bir problem olmuş. Promete ye duyurulur. Cem tekin ismini gaffar olarak düzeltebilirsen iyi olur. Çorba yazısı bir şekilde silindiğinden benim "Hey Allah'ım. Bu da rüşvet vermiş." yazımı da silebilirsin.
    Gaffar

drhakans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda titan
    dostlar ben 3-4 kere polise yakalandim
    aslinda sadece biri yakalanmaydi b tipi ehliyet almak icin direksiyon sinavi icin memlekete gidiyordum egirdir isparta yolunda radara 99 la girdim diye polis durdurdu arastirma yapti(nerelisin ,ehliyetin varmi,baban nerede calisiyor ,meslek ne?vs.)
    bende dedim ehliyetim yok ehliyet almaya gidiyorum isterseniz arayabilirsiniz
    meslek doktor dedim (meslek doktor olunca polislerin bakis acisi degisiyor yardimci oluyorlar.)
    radar daki polise sordu doktormus ne yapalim diye radardaki polis ne yaparsan yap dedi. polis dusundu tasindi antalya isparta arasini ne kadar zamanda aliyorsun dedi.(hizlimi gidiyorum arastiriyor) bende 2.5 -3 saate anca aliyorum dedim.(aslinda 1.5 saaatte rahat variliyor istemezdim ama ufak bir yalan soyledim)
    polisde tamam gidebilirsin dedi bende tesekkur ettim.

diger durdurmalar antalya merkezde oldu.plakasiz motorlar ve hirsizlik olaylari artinca durdurmadilar artiyor 3kerede boyle durduruldum burda meslekle alakali soru gelmedi.arartirdilar borcu varmi motor calintimi vs

dostlar siz siz olun motoru dikkatli ve guzel kullanin son 3 durdurulusumda duzgun kullanmasaydim yerdim cezayi polislerle konusurken alttan almayi deneyin ne kaybedersiniz

saygilar

vreon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mavi YBR 125
    Yazdığınız şeyler çok trajik aslında. Birincisi ehliyetsiz ve yaşınız küçük olduğu halde halka açık yerlerde motor kullanarak suç işliyosunuz. İkincisi trafik polislerinin sizi tanıdığı için göz yumduklarını yani trafik polislerinin suç işlediğini belirtiyorsunuz. Ayrıca trafik polislerinin size göz yummakla halkın can güvenliğini umursamayarak mesleklerine ihanet ettiklerini unutmayalım. Bence ehliyet alana kadar halka açık yerlerde motor kullanmayın. Yaptığınız marifetmiş gibi de böyle uluorta yazıp diğer gençlere kötü örnek olmayın.

+10000

Özellikle, trafikte diğer araçlar tarafından farkedilmemekten yakınan bir grup olarak motorcuların kurallara herkesten kat kat fazla uyması gerekiyor...
    Vreon Krantulor
    Okan Kılıç
    Havada Karada Yurtta Cihanda itinayla uçulur

batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    Alıntı cemtekin adlı üyeden alıntı
    bir çok ehliyetsi bir çok ehliyetliden daha iyi ve dikkatli kullanıyor bi kere ehliyetsizler hata yapıp polise yakalanmamaki için daha dikkatli..
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

Re: MOTORLA POLİSE YAKALANDIM

Alıntı motorsikletprensi adlı üyeden alıntı
    daha demin arkadaşla motorla giderken köşede bir asayiş polis ekibi köşede beni durdurdu... ben ilk önce korktum sonra polis camı açtı yaş kaç diye sordu ben 15 dedim çaktırmayın aslında 14.5 sonra arabadan indiler arabaya bin dedi motoru bağlıcaz dedi aklım çıktı...dedim ayvayı yedik dedim ondan sonra diper polis indi bana bağırdı çağırdı senin yaşın tutmuyor bu motora neden biniyorsun dedi bende kıvırdım tabii sonra alt komşumuz geldi o dedi alt komşumuz diye walla ondan çokkkkkkkkkkkkk tşk ediyorum beni o kurtardıı...
    kusura bakma arkadaşım, ister üstüne alın istersen alınma senin gibi sizin gibi tiplere çok kızıyorum . kendi biniyor bine seni niye bindiriyor anlamıyorum kendiniz bindiniz neyse birde arkadaşınızın hayatını tehlikeye atıyorsunuz ... bizim burdada böyle 2 tane weled bi motor buldumu sağına soluna bile bakmadan basıyolar gdiyorlar bu motor bu viraja nasıl girer. yerde kum var mı yokmu demeden motoru yatırma sonrasında yayılıp gitme ve en sonunda bu gibi weletler çoğaldığında başlıyor trafik motor toplamaya HEM KENDİ HAYATINIZI HEM KARŞINIZDAKİLERİN HAYATINI TEHLİKEYE ATIYORSUNUZ.
    Hele bazı velet ler büyük motorların eksozlarına özenip mobiletlere o patırtı zımbırtısı taktıranlar yokmu .... yol güzergahındaki herkes le yakinen akraba oluyorlar Hatta baba diyecek kadar ...

lütfen madem biniyorsunuz şehir içinde değil dağa dereye tepeye gidin kimsenin olmadığı trafiğe kapalı alanlarda binin bunlar benim görüşlerim. o polisin yerinde iyki ben yoktum bide sizinkileri çağırıp onlarıda fırçalardım çocuğunuz canına kastınız mı var sizin diye :(

Motosikleti
    Alıntı batucan adlı üyeden alıntı
    Alıntı cemtekin adlı üyeden alıntı
    bir çok ehliyetsi bir çok ehliyetliden daha iyi ve dikkatli kullanıyor bi kere ehliyetsizler hata yapıp polise yakalanmamaki için daha dikkatli..
    +100000000000000000000000000000000000

abi sana katılıyorum aynen anlattığın gibi ben ciden refikte ehliyeti olanlardan bile daha dikkatliyim..
    bizim burda kimse kask takmaz ben takarım arkamda araba olmadığı zaman yayalara her zaman yol veririm ama başka motorum egzozunu açıp kusura bakmayın ama öküz gibi onlarda beni ilgilendirmez.......

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Dünyanın en dikkatli insanı da olsan bu mereti trafikte kullanmak için belli bir yaşın üstünde ve ehliyetli olman gerekiyor. Bazı kuralları işimize gelmiyor diye ya da bize mantıksız geliyor diye yok sayamayız. Acaba ehliyetsiz bir sürücü polisi görüp paniklerse ne olur? Kendi kusuru olmadığı halde bir yayaya ya da araca çarparsa ne olur? Cevabı söyleyeyim ehliyetsiz bir sürücü insanların canına ve malına kastetmiş olur ve canı yanan insanlar tarafından linc edilmek istenir. Kimse onun ne kadar dikkatli ve iyi bir sürücü olduğunu sorgulamaz. Ehliyet yoksa gerisi boş. Her zaman haksızsın. Her zaman.

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Burada sanırım kimse , dünyada kabul görmüs olan , EHLİYETSİZ OLARAK HERHANGİ BİR ARACLA TRAFİGE CİKMANIN YASAK OLMASI gibi yasal bir düzenlemeye karşı bir şey savunamaz.

Cocuk heves etmis biniyor, seviyor, ama ne kadar iyi kullanırsa kullansın trafiğe cıkmadan kullanmali. Cunku buradaki kriter oncelikle kanunlar. Koca koca adamlar simdi cocugun yaptigi hatalı ve yasadisi bir seyi savunmayalim allah askina.

esmeralda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125

MOTORLA POLİSE YAKALANDIM

Bende geçen sene köyde scooter sürerken yakalandım. o sıralar motor kontrolleri çoktu zaten yaz gelince hemen arttırıyorlar kontrolleri. yaşım tutmadığı için ehliyetim yoktu ama yazıldım inşallah yaz sonunda olacak. polis önce ehliyet sordu sonra azarladı. haklı aslında. bi de kızlara daha çok kızıyorlar. kuzenim selam verip geçerken beni durdurup ne kadar tehlikeli olduğunu anlattı yarım saat. uzun süre korkudan binemedim. şu bağırtırarak kullananlara ceza yazsalar önce ya dayarış yapanlara...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler