Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2007 Suzuki Gsxr 600 Cup...(tmf Onayli Lisanslilar Için)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    KATILIM ŞARTLARI:

SUZUKI GSXR 600 CUP

Organizasyon TMF onayı ile, TMF lisanslı sporcuların yarışması ile yapılacaktır.

Organizasyon, bütün dünyada yapılan, GSXR-CUP olarak SUZUKI markası adı altında ve onayı ile yapılacaktır.

Organizasyon KORLAS ve SUZUKI ana sponsorluğunda, SUZUKI TEAM X RACING organizatörlüğünde yapılacaktır.

Organizasyon 6 Yarıştan ve 600 cc Okulunda yapılacak kamptan oluşur.

Yarışların 6 adedi T.M.F şampiyonası günleri, Marka sahibi Organizatör onayi ile tespit edilen organizasyonlar ile birlikte yapılacaktır.

Yarışçılar, organizatör tarafından seçilecek olup sportmenlik, iletişim, hoşgörü, ahlak gibi vasiflara pozitif yönde sahip olan kişiler seçilecektir.

Seçmeler sırasında Sportif olarak SUZUKI'den, Sosyal Değerlendirme olarak Denge Psikolojik Danışmanlık Ltd. Şti'den danışmanlık ve uygulama hizmetleri alınacaktır.

Seçmelerde 20 asil, 5 yedek seçilecek, Yarış günü asil Yarışçı sağlık raporu veya kabul edilebilir mazeret sundugu takdirde, yedekler sira ile devreye girecektir. Sıra Organizasyon başında başlar ve devam eder. Yarışan yedek diğerleri Yarışmadan tekrar Yarışamaz. Mazereti olan kişi sırasını kaybeder.

Motoruna hasar veren Yarışçı hasarın parça bedelini ödemek ile yükümlüdür.

Yarışacak kişilerin kıyafetleri özel tasarım ve çok özel bedelle tedarik edilecek olup bu kıyafetler son Yarıştan sonra kendilerine takdim edilecektir.

Motorların Yarış yapılacak pistlere intikalleri organizatör tarafından yapılacaktır.

Motorlarin Yarış öncesi bakimlari ve Yarış hazırlıkları organizatör tarafından yapılacak, en çok bu konuda KORLAS ve SUZUKI TEAM X RACING Türkiye'den özel fiyatla parça ve servis yönlendirme yardımı alınacaktır.

Organizasyon sonunda, şampiyon olan katılımcı, 2008 sezonunda, SUZUKI TEAM X RACING, sponsorluğu almaya hak kazanacak olup, 1 senelik sözleşmeye imza atacaktır.

ETİK KURUL

Yarış direktörü ve 3 komiserden oluşan kurul, organizasyonun tamamını sportmenlik açısından da değerlendirecektir.

Öncelikli olarak;

Seeding ve antrenmanlarda bayrak v.b. kurallara uymayan, sportmence davranmayan Yarışçıiya, start anında pit çıkışından start verilir. ( En son motor geçtikten sonra start alır).

Yarış gününde, Yarış aninda veya Yarış dışında dış mekanda sportmenlik dışı hareket edildiğinde ceza verme hakkı komiserler kurulundadır. Sportmenlik dışı hareketlerde etik kurul her zaman devrede olup, son karar organizatöre aittir.

YARIŞMA GENEL KURALLARI

BAŞVURU ŞARTLARI ;

50 -1200 cc. Motosiklet ve Motosiklet Ehliyeti sahibi olmak,

Yüz kızartıcı v.b suçtan hüküm giymemiş olmak.

Kesin Kayit için istenenler

Motosiklet ehliyetinin asli,

Savcılıktan temiz kağıdı,

Yarışçı, Organizasyon etik kurallar yönetmeliğine uyulmadığı takdirde organizasyon dışı kalınacağının kabulüne ilişkin onay belgesi imzalanacaktır,

Ek Açıklama :

Yedekler kayit bedeli dışındaki tüm maddeleri yerine getireceklerdir.

6 Yarışta her sey organizatöre ait olacaktir,(Cumartesi giriş, Pazar Yarış sonrası çıkış)

Organizatör, organizasyon boyunca, yarış başına 1, Team X Racing Cornering School dönemi boyunca 1 takım LASTİK verir. * Organizasyon boyunca katılımcı başına, 7 takım lastik

Organizatör, organizasyon boyunca, yarış başına 1, Team X Racing Cornering School dönemi boyunca 1 depo BENZİN verir. * Organizasyon boyunca katılımcı başına, 7 depo benzin.

GENEL SARTLAR

Organizasyon onayı, organizatör tarafından TMF 'den alınır.

Yarışçı lisanslari Türkiye Motosiklet Federasyonu Organizatör Lisansi'na sahip, Kulüp tarafından verilecektir. (Lisans için istenen belgeleri Yarışçı temin ederek organizatöre ulastırır).

Lisans bedelleri organizatör tarafindan ödenecektir.

Yarışçı basvuru yaptığı ve kaydını tamamladığında tüm yazılan şartları kabul etmiş olup uymak ile yükümlüdür

KATILIM BEDELİ ve ŞARTLARI

6 ayak ve 10 günlük toplam eğitim ve kamptan oluşan 2007 sezonu GSX-R 600 CUP organizasyonuna katılım ücreti;

8.000 euro ( sekiz bin ) euro olup, bu bedele her katılımcı aşağıdaki koşullarında kullanım hakkına sahip olacaktır;

KATILIM BEDELİNİN AÇILIMI

KAYIT BEDELİ
    3.500.-EURO kayıt bedeli (Kredi kartina 10 taksit olabilir), ( kayıt gününün, MRK BNK; kurundan esas alınır)

SUZUKI GSX-R 600, LEASE (marka kira) BEDELİ
    2.000 EURO lease bedeli ( Kredi kartına 10 taksit olabilir ) ( kayıt gününün, MRK BNK; kurundan esas alınır)

ÖZEL FİYATLI GİYİM BEDELİ
    1.500 EURO giyim bedeli ( Kredi kartına 4 taksit olabilir ) ( kayıt gününün, MRK BNK; kurundan esas alınır) * Kask (suomy), Tulum (suomy), Eldiven (suomy), Yarış Botu (sidi), Egzost (akropovic performans tüp)

10 GÜNLÜK KAMP ve ANTRENMAN (SuperSport School) KATILIM BEDELİ ( Team X Racing Cornering School Özel Fiyatı ) 1.000 EURO okul bedeli ( Kredi kartına 6 taksit olabilir ) ( kayıt gününün, MRK BNK; kurundan esas alınır)

KATILIMCI HÜKÜMLÜLÜĞÜ

Yarışçinin yaptigi kazalarda motorda olusabilecek maddi hasarlarda motosiklet parçasi maliyet bedeli karsiligi (Isçilik alinmayacaktir) 5.000 YTL'lik teminat senedi.

Lastik maliyeti, katilimciya aittir. Tahmini ( organizasyon başına; 1 takım lastik, 6 yarış 1 kamp dönemi toplam; 7 takım )

Benzin maliyeti katılımcıya aittir. Tahmini ( organizasyon başına; 1 depo benzin )

Yarışçinin yaptigi kazalarda motorda olusabilecek maddi hasarlarda motosiklet parçasi maliyet bedeli karsiligi (Isçilik alinmayacaktir). (opsiyonel) 5.000 YTL'lik teminat senedi.

Organizasyon tarafından, Özel Fiyatlı verilen yarış kıyafetleri, sezon sonunda, katılımcıya verilir.

Team X Racing Cornering School, İstanbul Yarışları öncesinde 5 gün, İzmir yarışları öncesinde 5 gün yapılır ve katılımcı, geçerli mazereti olmadığı sürece, özel verilen bu eğitime katılmak durumundadır.
    Katılımcılar, sezonluk organizasyon ve yarış programını, www.teamx-racing.com, adresinden ve www.tmf.org.tr adresinden takip edebilirler.

YARIŞ ve FİNAL ÖDÜLLERİ

ÖDÜL 1:
    Her round için Genel derecelendirme
    1. lik 500 euro Şampiyon 1000 euro
    2. lik 300 euro 2. lik: 750 euro
    3. lik 150 euro 3. lük: 500 euro

ÖDÜL 2:
    *Genel Değerlendirme Şampiyonu, aynı zamanda, 2008 sezonunda SUZUKI TEAM X RACING ile 1 senelik sponsorluk anlaşması yapıp, takım ile ulusal şampiyonada yarışma hakkını kazanacaktır.

KAYIT ve KATILIM İÇİN;

0216 337 54 68 - SUZUKI TEAM X RACING CENTER
    www.teamx-racing.com
    www.suzuki.com.tr
    www.korlas.com.tr

SON BAŞVURU TARİHİ;

28.02.2007... Çarşamba, saat 18:00' a kadar.

http://www.teamx-racing.com/teamx_form/bformu.asp

bunu benim mail adresime atmışlar...tövbe yarabbim ya...Ayda bir Suzukıye ağır antipatik mailler atarım beni mail listesine almışlar müşteri diye...

benden hatırlatması...Ne kadar Amatör bir site olduğumuzu anlarsınız diye...

Mt.Net Ekibini açıklıyorum...

Eski İmam Yeni Apartman Yöneticisi Promatrıx...

Haşin ve Zalım Çin Malı Sahabı Güldiken...

Çılgın Cometci Kapıcı Gaffurun Bacanağı Mega Moderatör EYONG...

Bu üçü yeter bize...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Bu ne ki? Ben o kadar parayı 1000 euro için mi vericem..O da kazanırsam...

O paraları toplarım kendime race alırım...Ankara çevre yolunda 120 km lik pistim var zaten.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Mt.Net Ekibini açıklıyorum...

Eski İmam Yeni Apartman Yöneticisi Promatrıx...
    Ben bu yarışa gidersem pastanecileri endurocu yapar gelirim
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne ki? Ben o kadar parayı 1000 euro için mi vericem..O da kazanırsam...

O paraları toplarım kendime race alırım...Ankara çevre yolunda 120 km lik pistim var zaten.....
    kanko bi işin içerisinde KORLAS varsa bilki o işde bir düdük makarnası vardır...yani kazıklama babında...

çevre yolunu bilmemde Kayaşdan bi çıkarsın Elmadağ yoluna...Off baba dümdüz yol...Ama dikkat et Lalahanda pusuda polis amcalar yatar... sen bir race alırsan bana bi tur verirsin artık...Şöyle Yozgattan dönüp gelcem...

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu yarışa gidersem pastanecileri endurocu yapar gelirim
    haci valla espirikini anlamadım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Aeon 180 cc ATV - 125 cc Dorado Scooter
    yalnız bir kişi yarışların hepsini kazanırsa elinee geçecek olan miktar : 4 500 €
    bir yarışmacının katılım maliyeti : 8 000 €
    katılan kişi hepsini kazansa etmiş olduğu zarar : 3 500 €
    ---------
    bu işte bir matemetik ya da ekonomik sorun var gibi

Motosikleti
    Nerde korlas orada ....

Oraya kafiye uyduramadım...

Motosikleti
    cbf1000
    kanko bi işin içerisinde KORLAS varsa bilki o işde bir düdük makarnası vardır...yani kazıklama babında...

çevre yolunu bilmemde Kayaşdan bi çıkarsın Elmadağ yoluna...Off baba dümdüz yol...Ama dikkat et Lalahanda pusuda polis amcalar yatar... sen bir race alırsan bana bi tur verirsin artık...Şöyle Yozgattan dönüp gelcem...

haci valla espirikini anlamadım...

Ayıp ettin kanka....Er5 alıyorum...Yolun düşerse uğra...Gerçi sana yavaş kalır ya....İdare et....

Motosikleti
    vaaayy mezcii düldül Alpina demek ER-5 çekiyor altına ...vay vay vayy...hadi hayırlısı olsun ...

_demon_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    abi hep böle kıyafet işi çıkarılıyo ordan insanları kazıklıyolar kendimden biliyorum izmirdeki CBR125 Cup katıldım aynı şey oradada oldu :D napalım paramız yok fakirliğin gözü kör olsun (fakir ama gururlu motorcu)
    -C¤- Tuяki§h - ЯoMεO -C¤-
    [MT]Eskişehir Ben GeLdimmm aranıza kabul ediomusunuz bni...

Alıntı _demon_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hep böle kıyafet işi çıkarılıyo ordan insanları kazıklıyolar kendimden biliyorum izmirdeki CBR125 Cup katıldım aynı şey oradada oldu :D napalım paramız yok fakirliğin gözü kör olsun (fakir ama gururlu motorcu)
    Hem fakir, hem R1 sahibi olmak nasıl bir duygu?
    Merak ettim.
    Babadan flan mı kaldı motor?

Motosikleti
    cbf1000
    vaaayy mezcii düldül Alpina demek ER-5 çekiyor altına ...vay vay vayy...hadi hayırlısı olsun ...

Gel mz i sana satayım....Ucuzundan veririm....Yabancıya gitmemiş olur hem...
    Hemide çinli diil alamancı.....

Kısmetse alıcaz be kanki...Çok temiz varmış 1 tane istanbuldan ....

Motosikleti
    baba sağol be ben böyle mutlu huzurluyum...düldülleri napayım babiş...

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Aranan şartlar gene çok ağır bence. Gene parası çok olan katılır bu organizasyonda da... Ne sanıyorlar acaba bir kişinin ayda 10.000 euro kazandığını filan mı

Bu kafayla giderse bu ülkeden yarışçı çıkmaz. Genelde kalıplı şişman adamların yarışçı olacağı düşünülür ve onlar üzerine yoğunlaşılır. Ama olay öyle değildir hem bundan kaybediyorlar hemde yarışçı olmak isteyen birine teşvik yok ...
    Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...

Motosikleti
    bu konu açılınca merakımı çekti
    amatör yarışçıların yetişeceği pistler varmıdır? bu pistleri kullanmanın maliyeti nedir?
    sokakta, otobanda vs de hız yapmayın diyorlar ya acaba hız yapılacak bir alan varmıdır diye merak ederim.

Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı BlackMoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konu açılınca merakımı çekti
    amatör yarışçıların yetişeceği pistler varmıdır? bu pistleri kullanmanın maliyeti nedir?
    sokakta, otobanda vs de hız yapmayın diyorlar ya acaba hız yapılacak bir alan varmıdır diye merak ederim.

Etme...Amatör diye birşey yok bu yarış camiasında...Armatör ler var...Hani zengin olanlardan....

Pist var ama tabi gene armatörlere göre...Bedava dan istiyosan devletimizin yaptığı otobanlar var....Şimdi tepki alırım ama gerçekler bunlar....

Hep düşünürüm...Motorumu alıp istanbul parkta şöyle bir tur atabilirmiyim diye...Eminimki kapısından sokmazlar....Ya yollarını yağ yaparsak? dimi...Motorumuz eski ya...

Motosikleti
    amatörü olmadan nasıl profesyoneli olacak ki.
    yukarıdaki organizasyona katılacak olan kişinin 8000 € yu gözden çıkarması gerek. motor yarışı tamam pahalı bir uğraş insanların hız yapacakları yerleri olmadan otobanda hız yapmaya devam edecekler. bowling salonları gibi bu tür pistleri kiralamak mümkün olsa güzel olur düşüncesindeyim. hem desteklemezler hemde neden F1 de yada benzeri organizasyonlara sporcu yetiştiremeyiz derler. çelişkilerle dolu bi dünya.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler