Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motosiklet tercihi

Motovento
    REKLAM ALANI
    esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ewet tıkladıgınız için çok teşekkür ederim,arkadaşlar size bir sorum olacak cevaplarınız için şimdiden hepinize çok teşekkür ederim sag olun var olun ewet arkadaşlar bana çok sempatik bir motor lazım motorla uzun yol yapmıyacagım sadece arkama sevdigimi alıp gezecegiz sizce nasıl bir motor almalıyım aslında bazı düşündügüm motorlar var ama onlarıda yazayım hyosung gt250 r ,honda cbf500 ,honda cbr 125 ewet bunların dışındada motor yazabilirsiniz şöyle yere saglam basan rüzgardan etkilenmeyen bir motor lazım bana motorun güven vermesi lazım şu an bende kanuni 100 cup var hiç rahat motor degil hep içimde bi şüpe var biyerinden biyeri çıkıçak dalıcak diye korkuyorum ewet arkadaşlar katılımlarınızı bekliyorum şimdiden hepinize çok teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Aprilia RS 125 e bi bak derim ben ...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Bütçen ne kadar?

10-12 milyara kadar çıkabilirim arkadaşlar

Motosikleti
    Ne tarz istiyorsun bir de? Spor mu, touring mi, enduro mu, chopper mı?

khutuck abicim naked yada racing tercihimdir

cakalaz abicim valla rs 125 diyosun ama o motor dandik bişi ben onu çok inceledim o motordan hayır gelmez

Motosikleti
    Eğer yeterince tecrüben varsa ER-5, GS500, CBF500 gibi bir naked motor alabilirsin. İkinci elde 10.000 civarına temizleri bulunur. Daha önce hızlı bir vitesli motor kullanmadıysan 600'lük race alman pek hayırlı olmaz, en yavaş 600'lük motor bir Ferrari'den daha iyi hızlanıyor.

Motosikleti
    CbR 125 geri sayım...
    sen rs125 ı ınceledıgıne emınmısın???

porsuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow 600 VLX
    Alıntı esmercan59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet tıkladıgınız için çok teşekkür ederim,arkadaşlar size bir sorum olacak cevaplarınız için şimdiden hepinize çok teşekkür ederim sag olun var olun ewet arkadaşlar bana çok sempatik bir motor lazım motorla uzun yol yapmıyacagım sadece arkama sevdigimi alıp gezecegiz sizce nasıl bir motor almalıyım aslında bazı düşündügüm motorlar var ama onlarıda yazayım hyosung gt250 r ,honda cbf500 ,honda cbr 125 ewet bunların dışındada motor yazabilirsiniz şöyle yere saglam basan rüzgardan etkilenmeyen bir motor lazım bana motorun güven vermesi lazım şu an bende kanuni 100 cup var hiç rahat motor degil hep içimde bi şüpe var biyerinden biyeri çıkıçak dalıcak diye korkuyorum ewet arkadaşlar katılımlarınızı bekliyorum şimdiden hepinize çok teşekkür ederim
    Honda Shadow
    Eating tar and gasoline
    Every light I see is green
    Open pipes, my machine's triple-plated chrome

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı esmercan59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10-12 milyara kadar çıkabilirim arkadaşlar
    Çok fazla tecruben varsa 11 milyara 2. el 600F , eğer yoksa Hyosung 250 , veya Cbr125... Tabiki Er-6f 'e de bakmadan gitme derim...
    Honda Shadow da süper ama ben yamaha Dragstar'ı tercih ederim... Gösteriş delisisiysen Hyosung Aquabilmemne de fena değil...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

khutuck canım abim benim walla ferrari ile kapışmaya niyetim yok walla sadece manita gezdiricem

ve sayın delicoban abimiz ilk rs 125 i almak istemiştim uzuncana bi araştırdım motor bayır yukarı felan debriyajı çabuk yiyormuş o motor pist motoru düz yollarda gider o makina bana gelmez yani

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet o motor pist motoru , 2. el piyasası yok , servisi aynı şekilde vs vs... Ama süper motor
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

porsuck abicim honda shadow o motor gitmez bana be yakışmaz üzerime bana daha sade motorlar lazım

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Hornet

Honda Hornet Türkiye'de satılıyormu? bilmiyorum.
    Fakat eğer satılıyorsa 2007 model horneti bir sitede inceledim ve çok beğendim.
    Rahat ve arkana kız arkadaşını alıp gezebileceğin güçlü bir motor istemişsin.
    Al Sana MOTOR.....

Ek olarak. 2007 model Honda CBR 600 RR motoru ve CBR 1000 RR nin elektronik bordu kullanılmış.
    102 beygir ve 179 kilogram....

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sadece düşük seyirde gezecekseniz supersport'u önermem. Birincisi motora yazık, o güçte bir motor uçmak ister. İkincisi size yazık, o pozisyonda uzun süre gezerseniz sonra bir de doktor doktor gezersiniz. Alabileceğin türler supersport ve enduro hariç diğer türlerdir.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:  9. www.motosiklet.net forumlarında forum ana ve alt başlıkları altında konu dışı başlık açmak yasaktır. Forum ana ve alt başlıklarının tanımı içeriğinin ne olması gerektiği hakkında bilgi vermektedir. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticiler tarafından gerekli yerlere taşınır, tekrarı halinde veya art niyet var ise başlığı açan üye siteden ihraç edilir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    esmercan, Ferrari ile kapışman için söylemedim. Nasıl ki otomobilde tecrübe kazanmadan Ferrari almayacaksan, motosiklette de tecrübe kazanmadan süperspor almamalısın.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Biraz gösterişli kaçabilir belki ama 10-11 milyara ikici el Honda Transalp tercih edilebilir.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    arkadaşım yeterli tecrüben varsa ve şu 10-12 limitini ilerde yükseltme ihtimalin varsa ben sana yukardaki arkadaşımın dedigi gibi 2007 600 hornet derim. birazdaha sabret. şimdi 500 clcik bir naked alıcan ve 2007 hornetleri gördügünde pişman olucaksın. bence tabi

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ikinci el bir naked/touring istiyorsan: honda cbf 600 sa veya kawasaki Er-6n/f, enduro istiyorsan: BMW f 650 gs, al bana göre. çünkü ABS var bu modellerde ve yeni teknolojili hoş motorlar.

hornet gelirse ve ABS si olursa cbf 600 almaktansa hornet alinabilir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler