Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tek tekerde yeni rekor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    thedentist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha cygnusX ve honda VFR 800
    arkadaşlar 2 adam tek teker üstünde rekor kırmışlar.ama ön teker üstünde.305 metre.190 la giderken tek tekere kaldırmış adam ve 305 metre gidip durmuş.ne var bunda demeyin adamlardan biri motoru kullanırken diğeri arkasında değil önünde yani ön çamurluk civerinde sırtı yerden 1 karış havada olacak şekilde yapmışlar bunu.haberin ayrıntıları linkte...helal olsun ne diyelim...

http://motosikletim.e-kolay.net/news...aspx?id=279687

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    bir şeyler yapmak için yapılmış (iyi bir mesaj değil düşünsenize bunu yapmak isteyen ve tecrübesi yok ise sonuç ne olur önemli olan topluma iyi mesaj iyi şeyler)
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Keskebir video olsaymis, arkadas acikcaca belirtmis uzun seneler calistik bunun icin diye , emeginin karsiligini rekorlar kitabina gecerek geri almis
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    marıfet olmadıgını dusunuyorum,aklı basında ınsan böle seylerlen ugrasmaz

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı GeCe__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marıfet olmadıgını dusunuyorum,aklı basında ınsan böle seylerlen ugrasmaz
    adamın urasacak baska bırseyı yoksa ne yapsın???
    MT ANTALYA

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence marifet adam çalışıp yapmış . insanların başarılarını neden hep eleştiririz anlamıyorum. kötü örnek olurmuş , aklı başında insan yapmazmış. rossiyi herkes seviyor ve alkışlıyor . onun yaptığıda özendirici. ben bir çok insan biliyorum onun gibi viraajlara girmek isteyen.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence marifet adam çalışıp yapmış . insanların başarılarını neden hep eleştiririz anlamıyorum. kötü örnek olurmuş , aklı başında insan yapmazmış. rossiyi herkes seviyor ve alkışlıyor . onun yaptığıda özendirici. ben bir çok insan biliyorum onun gibi viraajlara girmek isteyen.
    Rossi, pistte yaptıklarını akan trafikte yapmıyor ki. Bizde de öyle dünya çapında yarışçı çıkınca alkışlıyoruz.

Tek teker üstünde gitmek babayiğitlik ister, aferin dersek yarın bizim normal trafikte bunu deneyen çok insan görürüz.Sonuçlarını da varın siz düşünün.

Yarın bir Türk çıkıp da rekorlar kitabı için bunu geliştirirse gurur duyarız tabii.
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Aslında ikinci adamın arkada değil de önde olması işlerini kolaylaştırıyor. Öndeki adam ağırlığı dengeleyerek arka tekerin düşmesini önlüyor çünkü.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    gereksiz bir olay bence.
    Üreticilerin 2 teker koymasında bir bildikleri vardır sanırım
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    helal olsun valla.. Adam yapmıs etmiş becermiş...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı eroldayı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir şeyler yapmak için yapılmış (iyi bir mesaj değil düşünsenize bunu yapmak isteyen ve tecrübesi yok ise sonuç ne olur önemli olan topluma iyi mesaj iyi şeyler)
    Sonuçta herkes bişeylere özenerek görerek başlıyor...Herşeyi denemekte fayda var...Yetenek yetenektir iyisi kötüsü olmaz...Herkesin yapamadığını yapmak tabiki farklılıktır...

Hoşuna gitmeyenler bile taktir etmeli bence...Nasıl ki önünü kaldırıp 10 km giden adamları alkışlıyoruz .......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Böle haberlerden kışkırtılma varsa ozaman hayattan somutlayalım Türk milletini..Televisyonda kanlı vurdulu kırdılı filmler yasak,sigara gösterilmesi yasak, tek teker rekoru haberi vermek yasak..Nedeni kışkırtır insanları..Orada belirtildiği üzere rekor pistte kırılmış...VE bunun gibi saçma sapan yobaz fikirlere sahip insanlar yüzünden Türk insanına aşağılıkmış muamelesi gösteriyoruz düşünmeden...Türk düşünür, Türk kendini geliştirir, Türk her okuduğuna inanmaz, Türk vs. vs. vs.Lütfen kendimizin ve çevremizdekilerin gelişmesi için bişeyler yapalım...Yasaklarla hiç bir yere varamayız.Önemli olan gençlerin eğitilmesi..Okullardaki eğitim sistemi ortada kimse bunu aksini savunamaz ki ben bir öğrenci olarak nefret ettiğimi söleyebilirim bütün hocalarımdan...

Bu adam gerçekten çalışmış çabalamış emek vermiş helal olsun diyorum...Bu arada avrupa da 400cc üstünde motor kullanabilmeniz için stoppie hareketini yaparak durmanız gerekiyor die biliyorum ben...
    AKIN FİDAN

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    hakkaten her ilginç şey kötülenmeye başladı adamlar ne güzel zoru başarmışlar tebrikler yani yok millet heveslenip deneyecek yok cart yok curt o zaman oturalım motorun üstüne sap gibi takalım at gözlüğü hiç kıpırdamadan 1000 lik makinayla 60'ı geçmeyelim.Adamların elinde her türlü imkan var yapıyorlar......
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Yapılanlara güvenlik önlemleri alındığı sürece karşı değilim. Bu videolar insanları özendirebilir. Denemek isteyenler güvenliklerine dikkat ederek denedikleri sürece soru değil. Sonuçta dublörler çok daha kötülerini yapıyor ve bazen hayatlarını kaybediyorlar. Bunu deneyen riskini de alır. Yeter ki trafikte yapıp da diğer insanların sağlıklarıyla da oynamasın. Yoksa kimse bisiklet sürerken ön tekeri kaldırıp yere yapışmadı mı hiç?
    May the Force be with McLaren Mercedes

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Rossi sporcu, diğer motogp'de yarışanlar da öyle . Yani boş işler adamı değiller . Ama bu adamlar sırf olsun diye yapıyorlar bence. Motora 10 kişi bindirip rekor denemesine kalkanları da biliyoruz. Saçmalıktan başka birşey değil bence. Aklı başında insan gerçekten yapmaz bana kalırsa . İsteyen varsa deneyebilir ama sonuçlarına katlanır. Rossi gibi viraja girmek insanı öldürmez ama bu öldürebilir
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Helal walla.. Ne diyelim !!!

Ne alaksı var marifet degille anlamadım adamlar calısıyor sınırlarını zorluyorlar.Kimseyede kötü örnek olusturmaz aklı basında olan kendini yetistirmeden yapmaz.Ama aklı basında olmayanlar zaten bunu gormesede baska biseye özenir.

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rossi sporcu, diğer motogp'de yarışanlar da öyle . Yani boş işler adamı değiller . Ama bu adamlar sırf olsun diye yapıyorlar bence. Motora 10 kişi bindirip rekor denemesine kalkanları da biliyoruz. Saçmalıktan başka birşey değil bence. Aklı başında insan gerçekten yapmaz bana kalırsa . İsteyen varsa deneyebilir ama sonuçlarına katlanır. Rossi gibi viraja girmek insanı öldürmez ama bu öldürebilir

motosiklet kazalarının bir çoğu virajlarda oluyor. tek teker giderken düşenlerin sayısından çok daha fazla. ayrıca benim demek istediğim herkes trafikte tek teker yapsın değil. benim anlatmak istediğim adam kendini bişekilde geliştirip piste çıkıp rekor denemesi yapıyor. çok normal bence. herkes yaptığının daha iyisini yapmak ister. türkiyede insanlar caddelerde gazlıyorsa, sokak aralarında tek teker yapıyorsa bunun nedeni yapacakları başka yerler olmaması. yurt dışında akrobasi hareketlerı yapanların bir çoğu kapalı otoparklarda çalısıp öğreniyor. gösterilen tepkileri videolara değilde bize ehliyet alırken verilmeyen eğitime yapsak. türkiyede kanun yanlış birkere. yurt dışı gibi olacak önce herkes 250 cc ile başlayacak . eğitim daha ucuz olacak, eminim eğitim almak isteyen ama çok pahalı bulan çok sayıda arkadaş var. 300ytl yerine yap 100 ytl . 300 kişiyi eğiticeğine 2000 kişi eğit. türkiyenin bir diğer eksiği bir türlü insanlar birleşemiyor, sesimizi duyuramıyoruz. tek yürek olamıyoruz.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    motoruna cok hakim oldugunu kendine ispatliyor adam. keyifli bise. hep biraz daha iyi olmak istemez miyiz? ama saatte 190 ile 6 saniye gitmis yahu bu adam. 300 metre ne ki 190 ile.. dusununce, keyifli olur gene de, pek de bise yapmamis yahu..
    sozumu geri aliorm..
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

elıff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondıal 125zn/sıyah
    basarılı ne denırkıı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler