Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda pcx 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    Arkadaslar daha 1 haftalik pcx im var ve ben suan 300 km yapmama ragmen motordan sogudum :( sebebi ise motor 40 ile 70 km arasinda motordan bir cizirti gbi ses gelmesi servise goturdum bu hepsinde var dedi ama ben daha oncede pcx kullaniyordm boyle bir sorun yoktu ses eksoza yakin koltuk alti kismndan geliyor snki bsey surtuyor boyle yardimci olun nolur :((

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bende yeni kasalarda sorun olduğunu duymuştum demek buymuş

Motosikleti
    Sym Fidde 125s
    Plakanın bağlandığı yere titreşimle çarpıp çıkardıgı ses olabilirmi acaba

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    Yok plakadan deil nasil tarif ediyim tam surucu koltugunun alt kismi circircir die bi ses boyle smdi dusnyyorm acaba rodaj doneminde diyemidr belki rodaj bittiginde bakimdan snra normale doner kayislar felan yenidir motora yuklenmiyorm ondandr belkide ama bi yandanda korkuyorm nlcak bilmiyorm

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    benım arkadsımda var pcx150 sıfır aldı ilk motoru ve rodaj donemınde bende cok kullandım ama hıc koltuk altından bır ses gelmedı sadece gelen ses motor ıyıce yavaslandıgında kompresöre binmesiydi motorun kı buda cok normal bırsey. ama dedıgım gıbı hıc bır yerınden ses gelmıyor. hatta suan 5000 km ye yaklastı bır gram ses yok motorda. o yuzden bahsettıgın sesın ne oldugunuda pek anlayamadım acıkcası. ama bı arkadsıma sorarım onun böyle bır sıkıntısı var mı veya bulustugumda guvenlı bır alanda kasksız bende bı kullanırım senın tarif ettıgın bır sekılde ses gelıyor mu dıye... eğer gelir ise sana burdan yazarım...

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    Eger bilgilendirirseniz cok sevinirim honda servisine gotrdm servisten biri kullanip tek soyledigi bu ses hepsinde var dedi gecti 50 yi gordumu basliyor ses cok grultulu deil sdece cirr cirr die az bi ses glio ve bu beni yeterince rahatsiz ediyor

Motosikleti
    ktm 1190
    bugun aksam kullandım gram ses yok... yanı dedıgım gıbı tek gelen ses 10-15 km dustugunuzde motorun kompresore bınme sesi ki buda cok normal bırsey ama sızın dedıgınız gıbı bır ses yok. hangı servıse goturuyorsunuz bılmıyorum ama ıstanbldaysanız pendık gungör motorda atılla var kendısıde pcx150 kullanıyor bıde ona sor yada o servıse göturebılırsın yada telefonla bıle bılgı alabılırsın gayet ıyı bırısıdır.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    Bugun baska ustalata goturup baktrcam bodrumdayim kivrak motora gostermistim bakiym diger ustalar ne dicek

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

Bugun hallettim sonunda motorda sikinti yokmus devir gecisiyms bizzat adam sifir motoru calistirdi gosterdi icime su serpildi vala lasitkleride degistrdim malum kaykaydi diyerleri

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı fıratnazik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun baska ustalata goturup baktrcam bodrumdayim kivrak motora gostermistim bakiym diger ustalar ne dicek

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

Bugun hallettim sonunda motorda sikinti yokmus devir gecisiyms bizzat adam sifir motoru calistirdi gosterdi icime su serpildi vala lasitkleride degistrdim malum kaykaydi diyerleri

lastıkler cok dogru bı tercıh olmus degıstırmenız . umarım michelin city griplerinden almışsınızdır.

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Alıntı fıratnazik adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ne kulak varmış hocam sende

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)