Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Bu Motordan Yapmak Istiyoruuummm

Motovento
    REKLAM ALANI
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    aspartame sağol valla bizde gerçek sanmıştık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ya hala photoshop veya değil muhabbeti yapmayın. Arkadaş araştırmış ve resmin orijinalini koymuş. İki resim, kadrajdan motorun pozisyonuna ve duruş açısına kadar herşey aynı, sadece motorun renkleri değişik. Artık çimenin rengine, harfin eğimine bakmaya gerek var mı? Tabii bu iki resimden sonra photoshop değil diyen de var, ne diyeyim ki şimdi ?
    May the Force be with McLaren Mercedes

ardaertugrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsr 600
    Gül abicim sadece gül ve geç ... O kadar basit...Biz insanlara ne soruyoruz bak şu konuyu baştan sona okuyun benim sorduğum soruyo 1 tane yanıt war sadece...Bu da gerçekten FORUM KULLANMAYI ÇOK İYİ BİLDİĞİMİZİ VE UYGULADIĞIMIZI GÖSTERİYOR..!!!!

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Photoshop veya değil (ki photoshop [ps kullanan biri olarak gayet iyi anlaşılıyor] )... Ben bunu görsem yolda gülmekten ölürüm Bu kadar da olmaz... Ben de benim 125liği moviestar yapim bare Heç ommassa Honda sponsoru...
    Yolda geçerken sen benim motorumu görüceksin...Ve bi de üstüne üstlük ona gülmekten ölüceksin benim karşımda ha ? ? ? Güven Özveri Tecrübe ister diyorum başka da bişey demiyorum Ayrıca beğenmediğin bir şeye gülmek dalga geçmek zorunda değilsin...Senin beğenmediğin şeyin ben hastasıyım ve çok beğeniyorum...Ve bende bi gün yolda senin cbr125'ini görsem BUNA EmİN OL bende k.çımla gülerim ve yanından gazlar geçer tozumu yuttururum...Bilmem anlatabildimmi Bi başka konuda da yazdığım gibi bu da bir KEDİ , ULAŞILAMAYAN BİR CİĞER VE O CİĞERE aTILAN MINDAR HAKARETİ DURUMUDUR BAŞKA DA BİŞİ DEĞİLDİR
    Youtube Arda Ertuğrul MotoVlog yazıp kanalıma abone olursanız çok sevinirim arkadaşlar desteğe ihtiyacım var. Motosikletim : Gsr 600 Egzozt : Devil & Yoshimura Kamera : GoPro Hero 5

arda ertuğrul kardeş uzattıkça uzatılmış bu ben sana bir adres veriyim reklamcıdır bunlar her türlü baskı yapılır yapamasalarda sana kesin bilgi vereceklerdir hks reklam çakmak mah. samanyolu caddesinde ümraniye ist. kime sorsan gösterir kardak balıkçısının orda.... teşekkürler... istersen internette varmı yokmu bilmiyorum ama hks reklam diye araştırabilirsin ...

ardaertugrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsr 600
    Alıntı black_hawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arda ertuğrul kardeş uzattıkça uzatılmış bu ben sana bir adres veriyim reklamcıdır bunlar her türlü baskı yapılır yapamasalarda sana kesin bilgi vereceklerdir hks reklam çakmak mah. samanyolu caddesinde ümraniye ist. kime sorsan gösterir kardak balıkçısının orda.... teşekkürler... istersen internette varmı yokmu bilmiyorum ama hks reklam diye araştırabilirsin ...
    Teşekkür ederim black_hawk yani en azından bana yardımcı olmaya çalışan arkadaşlardan birisin...Gerçi ben bulmuştum bi usta ama tabiki daha fazla araştırmakta yarar var...Tekrar teşekkür eerim
    Youtube Arda Ertuğrul MotoVlog yazıp kanalıma abone olursanız çok sevinirim arkadaşlar desteğe ihtiyacım var. Motosikletim : Gsr 600 Egzozt : Devil & Yoshimura Kamera : GoPro Hero 5

Arkadaşım repsol desenli hyosung satan bir arkadaş war sahibinden.com da ona bir sor nası yaptırdınd iye istersen?

http://www.sahibinden.com/turkiyede_...psol%20hyosung

Motosikleti
    suzuki an125
    sahibinden.com da var bitane satılık bu motosikletten(son msj'ı okumamışım )

Bencede cok talı duruyor sahibindendeki arkadaşa msj at yardımcı olur.

Motosikleti
    honda cbr1000
    bencede en cok hondaya yakışıyorrr

Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Eski Konuları hortlatmayalım.Hortlatanları uyaralım.Hortçu olmayalım!
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    YÜRÜYEN BİR APTAL OTURAN İKİ AKILLIDAN DAHA ÇOK YOL ALIR

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler